714 Shares 1473 views

Norma wypadanie włosów, lub ile włosów dziennie powinna spaść?

Większość kobiet jest przerażony utratą włosów. Po tym wszystkim, jeśli człowiek w przypadku takiego problemu może być zawsze uciąć, a czasem nalyso, dla kobiet, staje się tragedią. Ale włosy spada stale w całym naszym życiu. A w niektórych okresach one wypadają w dużych ilościach, aw niektórych – ich „utraty” prawie ustały. Aby uzyskać informacje o tym, kiedy to się dzieje, co to zależy od procesu i ile włosów dziennie powinien wypaść, i chcę powiedzieć w tym artykule.

przyczyny

Istnieje wiele przyczyn utraty włosów. Oto najczęstsze z nich:

  1. Sezonowe powód. Co do zasady, w procesie utraty jesienią i wiosną włosy nasila. Jest to związane z naturalnym biorytmy. W tym przypadku, nie martw się.
  2. Częste farbowanie i TRWAŁA. Jeśli są stale narażone na sierść tych „egzekucji”, być przygotowany na to, że jakość włosów będzie pogorszeniu szybko: będą one cieńsze i wypadają w dużych ilościach.
  3. Beri-beri. Brak witamin i minerałów wpływa na zdrowie, aw konsekwencji prowadzi do pogorszenia stanu zdrowia włosów. Warto podjąć kurację witaminami, a kwestia, ile włosów dziennie powinna spaść, to nie będzie już przeszkadzał.
  4. Ubocznym pewnych leków. Niektóre leki mogą powodować gwałtowny wypadanie włosów. W tym przypadku wskazane jest, aby zaprzestać ich używania lub znosić niedogodności.

objawy

Jeśli jesteś w jakimś okresie wypowiedzenia, który jest duża ilość włosów w łazience, po umyciu, logiczne jest, że zaczniesz się martwić o pytanie, ile powinno wypadać włosy podczas mycia. Wash – jest to wielki stres dla włosów. Dlatego uzasadnione jest, że rozrzedza się po takich procedur. Ale jeśli wcześniej nie zauważył, że należy pilnować tego zjawiska. Jeśli widzisz, że po zarysowania na grzebienia lub szczotki jest dużo włosów – jest to sygnał alarmujący. Jeśli objawy nasilą się lub wystąpić w ciągu długiego okresu czasu, aby podjąć natychmiastowe działania.

utrata Norma

Można straszyć postać wskazującą ile włosy powinny wypadać. Rzeczywiście, tempo utraty włosów dziennie wynosi od 50 do 100! Wielu z nich po prostu nie zauważy. Na miejscu utraconych włosów jest zawsze nowy rosnąć. Zatem martwić się o to nie jest konieczne.

przetestować

Jesteś zaniepokojony, ile włosów dziennie powinna spaść? Następnie wykonaj test: starannie rozważyć utraconych włosów. Odpowiedzieć na następujące pytania:

  • włosy cienkie lub grube?
  • Włosy gładkie lub jego struktura jest porowata i szorstka?
  • czy w końcu zagęszczania włosów – jej bańki?

wyniki testów

Jeśli na końcu cebulki włosa jest nieobecny i jest bardzo cienki o chropowatej strukturze, co oznacza, że za troskę mają powody do. Skonsultować się z dermatologiem problemu lub go rozwiązać na własną rękę, w celu zidentyfikowania przyczyn złych wydarzeń.

Tak więc okazało się, ile powinno wypadać włosy dziennie. Nie bój się ich liczby. Po na miejscu wytrąca powstawanie nowych żarówek, które później rozwijały silne włosy.