614 Shares 3416 views

Jak sprawić, by poziom eliksir natychmiastowy Damage 2 w „Maynkraft”: zestawienie

Kiedy uczysz świat „Maynkrafta” zrobić nie tylko raz lub dwa razy na różnych przydatnych mikstur. Oczywiście, jeśli grasz w trybie przetrwania, bez konieczności wpisywania poleceń z konsoli do tworzenia mikstur Dojdziesz w końcu, gdy jest to żaden wróg nie boisz. Jednak jednym z najbardziej przydatnych mikstur eliksir zaszkodzi. Więc przyjrzyjmy się, jak zrobić eliksir natychmiastowe uszkodzenie 2 stopnia od podstaw.

przygotowanie materiałów

Jak wiesz, nie wyciągaj i ryby ze stawu łatwo. Kraft mikstury natychmiastowe uszkodzenie Poziom 2 składa się z kilku etapów, bez których nie uda. Trzeba kilka składników, które się dość problematyczne.

 1. Brukowiec. Kopiemy tylko 3 sztuk w pobliskiej wsi lub opuszczonej twierdzy. Jednak trzeba więc być gotowy portal do piekła. Dlatego potrwać kilka wiader wody i wlać je do lawy. W formularzu kontaktowym więc musimy bruku.
 2. Wyjeżdżamy do piekła twierdzy i organizować ludobójstwo tam mieszkańców. Przede wszystkim jesteśmy zainteresowani Efreet. Spośród nich możemy wybić ognisty rdzeń.
 3. W tym samym siłę staramy wzrostu piekielną gromadzeniu. Jest to również charakter.
 4. Najbliższy jaskinia patrząc pająka i siła „ziarno” miał kilka oko.
 5. W tej samej jaskini lub na bagnach poszukuje brązowe grzyby.
 6. Ponadto, musimy cukier, który może być wykonany z trzciny cukrowej.
 7. Na plaży, wykopać więcej piasku.
 8. W svetopyl Dolna Świat kopać.

Wszystko! Przygotowanie jest zakończone. Teraz można przystąpić do rozwiązania problemu: „Jak zrobić eliksir natychmiastowe uszkodzenie 2 stopnia”

Kraft

Istnieje kilka etapów tworzenia mikstur od samego początku. Niech przede wszystkim Zbadajmy podstawowe jednostki, które muszą być wykonane przed warzenia eliksirów.

 1. Kraft gotowanie rack. Jest to dla niej zebraliśmy kamienie i pręt pożaru. Aby utworzyć tę jednostkę, idziemy na ławce. Najmniejszą liczbę komórek umieścić trzy kostki brukowej, aw środku – ognisty pręta (pręt IFRIT).
 2. Następnie musimy stworzyć żarówkę, która sprawi, że eliksir. Co najmniej 3 jednostki. Dlaczego – zrozumiesz później. W tym celu, wypalane w piecu piasku. Jedną kolbę trzeba 3 zespolonych. Prosta matematyka: 3×3 = 9. 9 jednostek w piasku próbuje dokonać niezbędnych butelek. Umieść szklankę na stole warsztatowym. W komórkach 1. i 3. linii środkowej i centralnej – dolnym rzędzie. Powstałe kolby zbierania wody.
 3. Kolejnym składnikiem, który jest wymagany – marynowane pająk oczy. Z tej prostej. Korzystanie z warsztatu, połączyć grzyby, Pająk i cukru oczy. I kładziemy je w kolumnie centralnej w tej kolejności od góry do dołu.

mikstury

Teraz jesteśmy gotowi, aby zrozumieć, jak zrobić eliksir natychmiastowy szkód 2. Należy zauważyć, że na stojaku gotowania może być wykonana przez trzech mikstur naraz. Tak więc, jest wystarczające, aby umieścić trzy podstawowe żarówkę, ale dodać je wszystkie w jednym składnikiem. Wykonaj następujące kroki, aby przygotować pożądany napój:

 1. Umieścić na stelażu z kolby do gotowania wody.
 2. Dodaj do nich piekło narastania i dostać 3 sztuk niezręczną eliksir.
 3. W tym bulionie pająk rzuca w oczy. Eliksir dostaje efekt zatrucia.
 4. Trucizna eliksir – jest podstawą do tworzenia uszkodzenia eliksirów. Konieczne jest jedynie, aby dodać marynowane pająk oczy.
 5. Aby wzmocnić efekt i stworzyć pożądany mikstury dodać svetopyl.

Gotowe. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić eliksir natychmiastowy szkód 2. Ale to nie wszystko, z pomocą innego składnika nie wspomniano, można je zwiększyć jeszcze bardziej.

efekt masa

Jeśli dodać proszek do gotowego produktu, można uzyskać materiał wybuchowy eliksir natychmiastowy obrażenia 2. Jego główną różnicę w porównaniu z jego poprzednikiem na tym, że jeśli rzucić w tłum wrogów, po czym nastąpi eksplozja, która dotknęła wszystkich wokół. Proch można zawsze znaleźć w skarbcu albo wybić czarownicą lub pnącze Gast.