790 Shares 7312 views

Ivan Dulin: biografia aktora który pełnił rolę

Ivan Dulin – jeden z barwnych postaci z serialu „Matki Rosji». Czy wiesz, który grał tę rolę? Chcesz przeczytać biografię aktora? Zalecamy, aby przeczytać artykuł od początku do końca.

informacje ogólne

Ivan Dulin działa na frezowania Czelabińsk roślin. Był żonaty, ma troje dzieci. W pewnym momencie, Ivan sobie sprawę, że był to człowiek jak każdy więcej. Na wieść o męża homoseksualizmu, jego żona opuściła go i złożyła pozew o rozwód.

Frezowanie Ivan Dulin są przyciągane przez głowę swojego działu – Mihalychu. Jednak w celu zapewnienia wzajemności od normalnego faceta mu się nie udało.

Więc kto w prawdziwym życiu jest Ivan Dulin? Aktor, który go grał, znakiem miłości i dużo widzów. To Siergiej Svetlakov. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat jego osoby.

Biografia: Dzieciństwo i młodość

Sergei Svetlakov urodził się w 1977 (grudzień 12) w Swierdłowsku. Ojciec i matka naszego bohatera nie są związane z humorem i przemyśle rozrywkowym. Rodzice są dziedziczne Sergei kolejowego.

Był złośliwy i dociekliwy dziecko. Ma starszego brata, Dmitry. W lecie musieli odpocząć na wsi, gdzie mieszkał ich dziadkowie. Na obszarach wiejskich, chłopcy mieli dużo zabawy: wędkowanie, pływanie w rzece, łapania motyli, i tak dalej.

W szkole, Siergiej studiował dobrze. Kilka razy w tygodniu udał się do klubów sportowych – piłki ręcznej, koszykówki i piłki nożnej. Trenerzy przewidział świetlaną przyszłość.

„Pozwól” nasz bohater w liceum. Facet dostał w kontakcie z złe towarzystwo i zaczął uciekać ze szkoły. Wtedy po raz pierwszy spróbował alkoholu, i nauczył się palić.

Sergei Svetlakov udało się ciągnąć się razem i skończyć liceum. Potem zapisał się na Uniwersytet Ural (Wydział linii kolejowej).

działania twórcze

W 2000 roku zaczął występować w Svetlakov KVN w zespole „Ural pierogi”. Chłopaki udało się zdobyć miłość publiczności.

W 2006 roku on i jego przyjaciel Mishey Galustyanom produkuje sitcom „Nasza Rosja» (TNT). Ivan Dulin – jedna z pierwszych ról, które nasz bohater rozgrywany jest jako część pokazu.

Po 2 latach Svetlakov został zaproszony do pierwszego kanału. Wraz z Vaney Urgantom, Sashey Tsekalo i Garik Martirosyan, był gospodarzem programu "ProjectorParisHilton".

Sergey nadal uczestniczyć w humorystycznym serialu. Występował również w filmach ( „Kiss”, „Choinka”, „Rock” i inne).

życie osobiste

Nasz bohater jest zawsze popularne wśród płci przeciwnej. W młodości, nie myśleć o poważnych związkach. Ale w murach uniwersytetu Sergei spotkał swoją miłość. Julia zdobyła jego piękno i ciekawy świat wewnętrzny. Facet i dziewczyna zaczęła żyć razem. Kilka lat później pobrali się. W grudniu 2008 roku, córka Anastazja urodziła się para.

Niestety, szczęście rodzinne trwało długo. Nawet wspólne dziecko nie jest zapisane od upadku rodziny. W 2012 roku oficjalnie rozwiedziona para. Siergiej nie był długo sam. W tym samym roku poznał Antoninę Chebotareva. Ich romans szybko się rozwija. Potajemnie ślub. Aw lipcu 2013 roku Antonina urodziła uroczego syna męża. Chłopiec o imieniu Iwan.