355 Shares 4126 views

Jak szybko podnieść temperaturę?

Każdy zaznajomiony z sytuacją, kiedy nic nie chce robić, i po prostu chce leżeć w łóżku i cieszyć się dobrym odpoczynku, co najmniej jeden dzień. Pewność, że szef nie może zrobić, uniemożliwia po prostu wziąć wolne. Jakie jest rozwiązanie? Szpital. Choć jest to dość trudne do uzyskania zaświadczenia lekarskiego (bez powodu), bez wiązań. Potem trzeba być chory. Ale nie choroba nie ma. Oprócz łatwego zmęczenia, nie przeszkadzają. Aby skontaktować się z lekarzem w domu, trzeba przynajmniej mieć temperaturę. Wówczas powstaje pytanie, jak szybko podnieść temperaturę.

Tradycyjne metody mają wiele receptur, aby rozwiązać ten problem. Jeśli lekarz stwierdzi, można dojść do łóżka, a jednocześnie swoją temperatura przekroczy znak 37 ° C, to można spodziewać się szpital. Chociaż istnieją sposoby leczenia niektórych chorób, w których konieczne jest podniesienie temperatury. Ale mówimy o tym, jak szybko można podnieść temperaturę do przybycia lekarza. Wiele metod. Co najważniejsze, nie została ujawniona. W tym przypadku, oprócz kłopotów nie świecą. I nie mogą być pewne kłopoty ze strony własnego zdrowia.

Jeśli nikt nie patrzy, jak mierzyć temperaturę, to nawet nie martwić. Ale! Prawdopodobnie jest to pomiar temperatury w obecności lekarza. Najstarszym i najbardziej radykalny sposób, jak podnieść temperaturę, to papeteria kleju. Przed przybyciem lekarza, błona śluzowa nosa jest możliwe, aby nasmarować niewielką ilość kleju. To może być suszona na gwoździu lub palca. Po wyschnięciu, pocierać palcami i wdychać powstałego pyłu. Kilka minut później masz gorączkę, łzawienie oczu, katar, kichanie towarzyszy. Temperatura wzrasta do większej ufności pach RUB czerwonej papryki. Popechot trochę, ale to poświęcenie jest konieczne. Po tym wszystkim, praca jak szybko podnieść temperaturę, trzeba konsultować. Nikt nie będzie podejrzewał. Po tym, umyć i wydmuchał nos. Można nasmarować śluzówka nosa niewielką ilość oleju niemowlęcym lub krem, który nadaje się do błony śluzowej nosa. Na przykład, oksolinowy maść.

Inną metodą jest radykalna szybko podnieść spadek temperatury jest kilka kropel jodyny na kostce cukru. W ten sposób po kilku minutach temperatura podnosi się do poziomu trzydzieści osiem stopni. Jednakże sposób ten może mieć wpływ na przewód pokarmowy. Oprócz temperatury, może być biegunka. Ale jod jest szybko wydalany. Jest nadzieja, że taka reakcja nie jest długo kontynuować.

Oczywiście, można pokonać termometr, może on być ogrzewany, ale nie jest to możliwe, w postaci gwałtownego pogorszenia stanu zdrowia i może powodować podejrzenie, że jest mało prawdopodobne, zostanie pozostawiony bez uwagi. Szczególnie dotyczy to studentów (i niektórych uczniów).

Istnieje więcej sposobów radzenia sobie z zadaniem, jak szybko podnieść temperaturę. Można ostrzyć ołówek z prostego ołówkiem, wlać niewielką ilość w usta i popić wodą. Po kilku minutach będzie reakcja i temperatura wzrasta ciało niekoniecznie. Taka reakcja nastąpi w ciągu kilku godzin. Ponadto, możliwe jest kilka łyżki kawy rozpuszczalnej jeść bez wody pitnej. W tym przypadku, temperatura również nie robi długo czekać. Po kilku minutach ona wznosi się ponad trzydzieści siedem czytań i znormalizowane w ciągu kilku godzin. Nie należy używać tej metody do ludzi, którzy mają problemy z sercem.

Cokolwiek to było, każdy z prezentowanym metodą wykonuje pewne szkody dla organizmu. Na to nie powinien nigdy zapominać. Przede wszystkim, należy podważyć swoje zdrowie. W tym samym czasie, na to potrzeba czasu z lekarzem, który przyjdzie do was na wezwanie. Po tym wszystkim, że czeka na swoich ludzi potrzebujących pomocy. Wszystkie lokalne terapeutów iść na rozmowy z własnymi nogami (w każdych warunkach pogodowych). Jeśli oszustwo nie zostało ujawnione, przynajmniej podziękować jej lekarzem. Dał mu coś pożytecznego tylko jako dziękuję za uwagę. A może następnym razem nie trzeba uciekać się do takich metod. Będzie to wystarczy narzekać na zły stan zdrowia. Zadbaj o swoje zdrowie!