516 Shares 2015 views

Szal Hermes – stylowe akcesoria dla każdej kobiety

Na świecie nie ma tyle marek, które produkują akcesoria mody, które są od wielu dziesięcioleci w dużej mierze wśród kobiet różnych osiedli. Francuskie chusteczki Hermesa to tylko akcesorium, które można zobaczyć zarówno w słynnej aktorce, jak iw młodej dziewczynie. Wolą i większość przedstawicieli królewskich rodzin z różnych krajów.

Co Hermes zasługuje na taką miłość i zaangażowanie w piękną połowę ludzkości? To legendarne wyposażenie pojawiło się po raz pierwszy we Francji w 1928 roku. Już po kilkunastu latach firma, która produkuje chusteczki, osiedliła się w Lyonie, a produkcja zyskała ogromną siłę. Powodem było bezprecedensowe brzęczenie wokół tej szafy temat i zwiększone zapotrzebowanie na to.

Szale jedwabne Hermes w nowoczesnej produkcji są produkowane przy użyciu specjalnej technologii. Pierwszym etapem tworzenia kolejnego dzieła jest idea artysty, który wykonuje kilka szkiców produktu, a następnie wybiera najlepsze z nich. Prawdziwe szaliki Hermesa nie mogą być mylone z produktami innych firm, ponieważ każdy z nich ma podpis i nazwisko artysty, który stworzył zdjęcie. Po wybraniu szkicu do pracy rytownik zostaje przeniesiony do wzoru na szablon i jest zaangażowany w jego oddzielenie kolorów. Każdy kolor wymaga specjalnego cliche. Szalik Hermesa z mnóstwem kwiatów wymaga często produkcji 30-40 clich, więc ta żmudna praca wpływa na koszt produktu. Im mniejsza liczba i więcej kolorów, tym droższy jest ten dodatkowy.

Dom mody Hermes, którego szalik jest prawdziwym dziełem sztuki, oszczędza wysiłku i pieniędzy, aby znaleźć nowe rozwiązania kolorystyczne. Tak więc, na dziś w jego palecie znajduje się ponad 75 tysięcy podstawowych odcieni, które są podstawą do tworzenia innych kolorów. Wszystkie farby mieszają się ręcznie.

Wybrany wzór jest drukowany na gotowych rolkach jedwabiu. Tkanina jest rozciągnięta na specjalny stół, którego długość sięga 100 m. Jednocześnie produkuje do 100 szali. Drukarki-nadruk przemieniają się na przemian z wielobarwnymi klapsami. Nadmiar farby jest usuwany ręcznie bardzo ostrożnie, aby nie zepsuć produktu. Po nałożeniu farby wykonuje się wiele operacji, które umożliwiają ustawienie koloru i sprawiają, że chusteczka jest bardziej wytrzymała.

Końcowym etapem pracy jest szycie krawędzi, które są ręcznie zginane i zszyte przez robotników. Procedura ta trwa 30-35 minut. Pod koniec całego procesu produkcyjnego wszystkie produkty podlegają ścisłej kontroli, ponieważ szal Hermes jest synonimem wysokiej jakości. W najmniejszych wadach produkt zostaje odrzucony i spalony.

Klasycznym rozmiarem szalka jest Hermes – 90 x 90 cm tkaniny, chociaż w ograniczonej liczbie egzemplarzy i innych rozmiarach. Wszystkie te akcesoria posiadają specjalne pomarańczowe opakowanie. Rocznie tworzone są 2 zbiory szalików, z których jedna jest masa, a druga jest ograniczona. Szalik Hermes to stylowe, wykwintne i bardzo piękne akcesorium, które będzie idealnym prezentem dla każdej kobiety.