202 Shares 5023 views

Idąc miejsc świętych. Trójcy Serafin-Diveevo Monastery

Trójcy Serafin-Diveevo klasztor położony w pobliżu miasta Arzamas. Długa droga nie odstraszyć pielgrzymów, a czas spędzony w murach klasztornych, nie można porównać z niczym, ludzie lubią odwiedzać inne kraje lub wyjazd do innego życia. Nie usłyszysz surowa słowo lub głośny krzyk, nie zaszkodzi, nawet jeśli coś nie jest zrobione zgodnie z zasadami.

Poczucie, że doświadcza podczas gdy w klasztorze – łaska. Przed Bogiem wszyscy są równi – prawda, że wiesz, będąc tam. Nie ważne jak jesteś ubrany, który zajmuje stanowisko, jesteś biedny czy bogaty – ludzie cenne wewnętrzny spokój, bliskość Boga. Każdego dnia odwiedzić klasztor od 2 do 5 tysięcy pielgrzymów. Ludzie chodzą do Diveevo z całego świata, w tym z wioski Białooziersk. Wiele się kilka razy w roku.

Klasztor został założony w 1760 roku przez Matkę Alexandra. Przed śmiercią, dała siostrom do duchowej opieki Serafin z Sarowa. Kilka razy był Virgin i przez kapłana Seraphim skierowany budowę klasztoru „a nie pojedyncza cegła leżał bez jej błogosławieństwa.”
Nasza Pani powiedziała mi zbudować rowek, który byłby obrony przed Antychrystem. Rowek leży między czystością wiary i brudu tego świata – niesamowita i tajemnicza ze wszystkich granic. Holy Virgin rowek powinien wynosić 3 ogrodowy (2,15 m) głęboki, 3 stoczni szeroki i wał 3 w stoczni w wysokości.

Rowek siostrzane wykopano cztery lata i wierzę, że każdy dzień jest Matką Boga z nieba zstępuje i przechodzi przez ten rowek. Ojciec Serafin błogosławiony wziąć zemelku z rowkami o uzdrowienie.

W 1927 roku klasztor został zamknięty, a w 1930 roku i wypełnione rowki zhańbiony jej brudy. Najświętsza Maryja Panna Katedra wystawił strzelanie galeria, a także kościół został pomalowany, a nie strzelanie do celów świętej likam.

W 1991 roku w Petersburgu przyniosła relikwie Serafima Sarovskogo, klasztor ponownie otwarty. Klasztor zaczął przywrócić i odzyskać. Oczyszczone i ułożone przez świętych źródeł, które mają cudowne i uzdrawiające moce, zaczęli przywrócić rowek NMP. Dar klasztoru zaczął otrzymywać pieniądze i darowizny. Dziś ludzie przychodzą, aby uczcić relikwie, jak St. Seraphim rozkazał:”… że bez względu na to, co dzieje się z tobą, ale przyszedł mi do trumny, padając na ziemię, jako żywa i powiedzieć. A ja odpowiem, a smutek minie! Jak mówić do mnie przy życiu, i zawsze będzie żył za ciebie! "

Proroctwo się prawdziwym ojcem Seraphim. „To nie jest cud, że podniesie moje kości, a potem zastanawiać się co mam wstać i chodzić przyjść Diveevo i będą głosić”. Według przepowiedni, Serafim Sarovsky ma wzrosnąć do 3 dni i utrzymania powszechnej głoszenie pokuty, to przyjdzie do ludzi z całego świata.
Nastąpi koniec świata, kiedy Najświętsza Panna w następnych czterech kolumnach utworzą cztery relikwie, a Rev – piąty. 22 grudnia 2000 odbyła się uroczystość świętych relikwii Alexandra, Marty i Helen Diveevo. Nie więcej Czwarty zabytków, a więc jest jeszcze czas na skruchę.

Wiele tajemnic nie są ujawniane i czekają na swój czas, ale niektórzy znaleźli dowody naukowe. Na przykład, kilka kilometrów od Diveevo jest Arzamas-16 – miastem zamkniętym, centrum rozwoju i przechowywania pierwiastków promieniotwórczych. Ale nie ma promieniowania, żaden pacjent z chorobami onkologicznymi, nawet grzyby nie są radioaktywne – zwraca świętość dziewiczej natury. Nie tak dawno temu opublikował zdjęcia sprawiło, że Amerykanie z miejsca, a tam jest wyraźnie widoczny pierścień ognia wokół Diveevo jak pokrowa.
Ludzie przychodzą, aby uczcić relikwie, módlcie się, cudownych ikon, popływać w świętych źródeł, przechodzić przez rowek. Szczęśliwy jest ten, kto jest przynajmniej trochę pobyt w Diveevo, ponieważ każdy dzień Królowa Nieba sprawia pominięciem swój klasztor, a każdy może przekazać sledochki Najświętszej Dziewicy.

Każdy idzie do Diveevo z ich ból, lęk, swoje lęki i dolegliwości. „Według wiary waszej niechaj się wam stanie” – jeśli wierzyć, to uzdrowienie i uzyskać ulgę.