732 Shares 8449 views

Co służy jako dmg przedłużacza

Ten artykuł zbada, jakie pliki mają rozszerzenie dmg.

Rozwój technologii komputerowej zawsze różniły się szczególną szybkością. W związku z tym, użytkownik zawsze jest potrzeba aby śledzić innowacje, które nie zrobić tak proste. Sytuację pogarsza jeśli istnieją nowości bezpośrednio nie wpływają na zwykły specyfikę pracy. Zazwyczaj w takich przypadkach, użytkownik jest zainteresowany innowacji, tylko wtedy, gdy zdarzy się uruchomić na nim.

Pierwszy spotkał formacie dmg i próbował otworzyć go w systemie Windows, istnieje kilka możliwych opcji. W pierwszym systemem operacyjnym firmy Microsoft zaoferuje się znaleźć program, z którego będzie można otworzyć żądany plik. W innym przypadku, otwiera jeden z programów zainstalowanych w systemie Windows, ale wyświetlacz wstępnych informacji będzie nieprawidłowa. Trzecia opcja, system wygeneruje błąd związany z plikiem o dmg przedłużacza. Zgadzam się, to nie jest bardzo wygodne.

Aby zrozumieć, co DMG pliki i co robią, należy zrozumieć, że format ten został opracowany przy użyciu ich w wirtualnym środowisku Mac OS X. Celem – tworzenie obrazów dysków. dmg ekspansji pojawiły się niedawno, co jest główną przyczyną częstych problemów, które powstają, gdy pierwszy kontakt z tego typu pliku.

Nowy format zastępuje poprzednio używany w systemie operacyjnym rozszerzeniem img Apple. Należy pamiętać, że korzystanie z nowego formatu dla obrazów płyt obsługuje tylko system operacyjny następnej generacji i otwórz go w Mac OS 9 i wcześniejsze wersje to nie jest możliwe.

Aby bezpośrednio otwierać pliki z rozszerzeniem DMG wewnątrz powłoki systemu Mac OS X, nie jest specjalnie ustanowiony narzędzie fabryka – Apple Disk Utility, pobiera inny obraz dysku na dysk wirtualny i wykonuje szereg funkcji do pracy z nim. Ale dla Windows nie przewiduje takiej możliwości. Ostatnio jednak wiele programiści stworzyli pracę z wirtualnymi obrazami w „dziecko” Bill Gates, podlega konwersji kodu rozszerzenia pliku dmg w bardziej znanym formacie, na przykład ISO.

Ponadto, istnieje możliwość odkrycia poprzez wykorzystanie wolnego i popularnego archiwizatora, który w nowszych wersjach są zintegrowane wsparcie dla nowych formatów od Apple.

Konieczne jest, aby pamiętać, że w przypadku gdy-pliki systemu Windows z rozszerzeniem DMG, otwórz prawidłowo w programie innej firmy, należy zwrócić uwagę na pracę całego systemu. Od tego stanu rzeczy wskazuje na obecność nieprawidłowych skojarzeń plików, i, w konsekwencji, różne inne problemy.

Zanim zadasz pytanie o to, co otwartego pliku dmg, należy zauważyć, że w większości przypadków informacje, które zawierają te pliki nie stanowią wartość dla właścicieli Windows. W związku z tym, musimy zdawać sobie sprawę z efektu końcowego, a nie spędzać czas zmarnowany na przetwarzanie i transkodowania niepotrzebnych informacji.

Zatem dmg pliki nie są czymś, rakieta, a to naturalna ewolucja formatów, aby zapewnić maksymalny komfort dla użytkownika podczas korzystania z komputera, ale przy zastosowaniu nowego systemu Mac OS X.