162 Shares 8438 views

13 oznak, że szef jest pod wrażeniem, nawet jeśli uważasz, że nie jest tak

Czy Twój szef myśli, że jesteś kompetentny? To jest bardzo ważne pytanie. Jeśli dogadać z szefem, to łatwiej osiągnąć sukces w pracy. On decyduje, czy dostaniesz podwyżkę, albo jesteś zwolniony. Twoim zadaniem jest w jego rękach. Czasami szef wyjaśnia, że on cię lubi. Chwali, daje pozytywną ocenę. Ale nie każdy jest tak otwarty. Oczywiście, zawsze można poprosić o własnej oceny, jest to jednak możliwe, aby zwrócić uwagę na pewne objawy, które wskazują na zadowolenie z wysiłków.


Twój szef wie, jak krytykować

Jeśli twój szef cię widzi w przyszłości, to zawsze dokładnie ocenia swoją pracę i nie zawsze pozytywnie. Czasem krytyka jest ważna, ludzie rozumieją, że jesteś w stanie zrozumieć i zaakceptować jako dowód działania.

Podane są trudne zadanie

Jeśli czujesz lekkie zamieszanie, to nie jest tak źle. Być może twój szef sprawia, że trudne wyzwanie, ale to nie kara, ale analiza swoimi zdolnościami.

W głowie te same priorytety

Jeśli twoje priorytety są takie same, jest to bardzo dobry znak. Niech szef cię widzieć w biznesie, zwłaszcza w pracach ważnym dla niego projekt, aby było jasne, co można zrobić.

szanuję

Przyjemny charakter jest często przereklamowany. Przestań się martwić o tym, jak się dogadać, naprawdę ważne jest tylko, aby być przestrzegane, w tym w ważnych obradach. Współczucie nie pomaga w procesie pracy. Szacunek czyni cię równorzędnym partnerem o silnej pozycji w zespole i organizacji jako całości.

Zainteresowany opinii

Jeśli twój szef cię lubi i ufa, będzie chciał z tobą rozmawiać w sposób bardziej szczegółowy. Jeśli zauważysz, że twoja opinia często są zainteresowani spotkań pracowniczych, często zaczynają mówić o pozycji pracy – wszystko to jest bardzo dobry znak.

Jesteś powiedział nie tylko komplementy

W rzeczywistości, ogromna liczba komplementy – nie zawsze jest to dobry znak. Szef może również założyć, że wiesz już swoją pozycję w firmie, nie może chcieć, aby przeznaczyć kolejne komplementy tylko około zapomnieć, bo masz zbyt wiele zrobić dobrze. Nie musisz czekać tylko komplementy. Jeśli otrzymasz szczegółową odpowiedź i może właściwie ocenić jej skuteczność, to jest doskonała.

Apeluję do was w pierwszym rzędzie

Można uznać to świetny znak, że twój szef zawsze stara się przede wszystkim zapytać. Jeśli coś się dzieje, albo po prostu musi być skierowana jest do ciebie, on przychodzi do niego, aby omówić wszystko.

Dostaniesz więcej odpowiedzialności

Menedżerowie często przekazać więcej odpowiedzialności dla pracowników, którzy są uważane za bardziej utalentowany. Jeśli nie słyszeć komplementy, ale zawsze znajdzie się na czele dużych projektów, uważają, że są w dobrej kondycji.

Jesteś za model

Jeśli inni pracownicy problemu, twój szef doradza im się z Tobą skontaktować. Jest to bardzo dobry znak, że Twoja pozycja w firmie jest stabilna i jesteś w stanie ustanowić siebie.

Podane są ważne zadania

Jednym z głównych oznak zaufania do swojego szefa, że jesteś proszony do czynienia z najważniejszych klientów. To pokazuje swój status w firmie.

Twoje zainteresowanie stanem

Głowica postara się zrobić mój najlepszy mówić do tych pracowników, którzy powodują mu sympatię. To będzie zainteresowany ich satysfakcji z pracy. Twój szef nie prowadzi przesłuchanie, on po prostu chce wiedzieć, czy jesteś zadowolony, a jeśli nie planują opuścić firmę w najbliższej przyszłości.

Zostaniesz poproszony, aby uczyć innych

Jeśli twój szef prosi, aby stale pokazują urząd nowych dostawców lub wyjaśnić proces do kolegów, może się wydawać, że po prostu dodaje pracę. Czasami jednak tak nie jest. Jest możliwe, że twój szef po prostu pod wrażeniem wyników i chcemy, aby dzielić się swoją wiedzą z innymi. Jest to dobra okazja, aby wykazać swoją wiedzę i ustabilizowania się.

Pytasz o swoich planach zawodowych

Jeśli twój szef prosi, czego szukać w karierze, może to być bardzo dobry znak. Pytania na temat celów i aspiracji pokaz interesujące. Mówi się, że reżyser jest zainteresowany sukcesu w długim okresie, który jest bardzo dobry, aby porozmawiać o swoim związku.