666 Shares 7462 views

Miód Wrap: jak wykonać procedurę

Miód okład stosowany do pielęgnacji ciała, jak również do redukcji cellulitu. Procedura ta ma wiele zalet: usunięcie odpadów i toksyny zgromadzone nadmiaru płynu i polepsza odporność, pomaga wyeliminować obrzęk, pobudza procesy metaboliczne w organizmie, aktywuje metabolizmu w tkance tłuszczowej i tkanki podskórnej. Korzystanie miód okład pozwala uczynić skórę gładką, zmniejszyć blizny, przywrócić skórze elastyczność i kontury sylwetki powierzchni ciała po zabiegu staje się aksamitna i oferty.

Miód okład daje efekt ze względu na bogatą i użytecznych kompozycji miodu, który zawiera witaminy A, B, R, C, E, aminokwasy i różne pierwiastki śladowe. Podczas procedury są użyteczne składniki miodu wnikają w skórę i pomaga pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitem, zmiękczają i nawilżają skórę.

Miód okład z cellulitem można wykonać bez pomocy specjalistów w ich własnym domu. Aby to zrobić, trzeba wziąć około 15 łyżek stołowych (łyżki) płynnego miodu, który należy podgrzewać w kąpieli wodnej. Jednak nie może się przegrzać, ponieważ ten produkt w silnym ogrzewaniu traci swoje właściwości lecznicze. Następnie ciepły miodu należy nanieść na obszarów problemowych (udach, brzuchu, nóg lub pośladków). Top należy położyć folię. Stan ten musi być owinięta na godzinę. Następnie trzeba wziąć prysznic i nawilżają skórę balsam lub balsam do ciała.

Należy pamiętać, że przed rozpoczęciem miód okład, peeling ciała zaleca się, za to można wziąć gotowego kosmetycznego lub użytku domowego (płatki owsiane, cukier, sól, kawa). Ta procedura przygotowawcza pomoże w usunięciu martwych komórek i umożliwić pożyteczne składniki miodu wnikają w głąb skóry.

W domu, stosowany jako czysty miód, a wraz z dodatkowymi składnikami, wykonaj miód okład. Opinie ludzi, którzy brali te procedury, mówiąc o osiąganiu różnych efektów po zmieszaniu z musztarda miód, ocet jabłkowy cydr, kawy, mleka i olejków eterycznych.

Wykonując opasania miodu octem jabłkowy, 200 g płynnego miodu zmieszano z trzema łyżka octu jabłkowego, co umożliwia zwiększenie przepływu.

Podczas owijania olejków eterycznych w miodzie kilka kropli tych substancji. Lepiej jest używać olejków cytrusowych oleje (grejpfrut, pomarańcza, cytryna), posiada właściwości antycellulitowe i przyczynia się do zmniejszenia masy ciała.

Dobrym lekarstwem na diecie skóry jest owinąć stosując krem miodu lub mleka w proszku. Aby to zrobić, miód i mleko należy zmieszać w proporcji dwa do jednego.

Zaskakującym wynikiem podczas walki z cellulitem daje połączenie miodu i musztardy. Ostatni składnik stymuluje przepływ krwi do skóry i skrapla złogów tłuszczu, a miodem bardzo skutecznie usuwa toksyny i produkty przemiany materii. Do roztworu pobranego w takim samym stosunku i musztardy miodowej proszku (na przykład cztery) łyżki. Jeśli po zastosowaniu masy na ciele poczuć silne pieczenie, konieczne jest, aby zmyć maskę, a następnym razem zmniejszyć odsetek musztardy.

Niestety, okład miód nie nadaje się dla każdego. Procedury te są przeciwwskazane u pacjentów z chorobami serca i układu naczyniowego, ludzi, którzy mają skłonność do nadciśnienia, mają uszkodzenia skóry lub żylaki, cukrzyca. Nie zapominaj także, że miód jest potężnym bio-stymulator i mogą powodować alergie. Więc należy się upewnić przed realizacja miodu owija że bez alergicznej reakcji na ten produkt.