421 Shares 9419 views

Pierwsza rocznica ślubu: Wzdłuż całego roku!

Każdego roku, mieszkali razem, dzięki czemu związek miłosny jeszcze silniejszy. Dlatego rocznicę ślubu – znacząca okazja do zebrania swoich przyjaciół i krewnych, aby uczcić to wydarzenie.

Pierwsza rocznica ślubu nazywa bawełniane. Istnieją dwie opinie na temat pojawienia się nazwy. Pierwszy mówi, że rok po ślubie, związek między młodej pary są takie same jak w bawełnę kruchego. Po tym wszystkim, przez lata żył młody właśnie zaczął dostosowywać się do siebie.

Zgodnie z drugim zdaniem perkalu pierwszej rocznicy ślubu jest nazywany ze względu na gwałtowne pogorszenie w pierwszym roku bielizny, usieciowany, zwykle calico.

Jak wspomniano rocznicę ślubu bawełniane.

Aby uczcić rocznicę ślubu może ożenić się z krewnymi lub samotnie. Zbieranie przyjaciół można przygotować program zabawy z konkursami, a nawet zaprosić Toastmaster. Zdarzenie można zauważyć, w restauracji, w plenerze lub w domu. Aby zorganizować zdarzenie może przynieść firmą specjalizującą się w gospodarstwie uroczystości. Jego pracownicy będą pisać dla Was niezapomniany scenariusz i pomoc w doborze prezentów.

Ale rocznica ślubu niekoniecznie obejmują zatłoczonym święto. Jeśli para chce być sama na to święto? można zorganizować romantyczną kolację czy podróż. Para przygotowuje prezenty i przedstawić je przez znajomego – znajomego rezystancji przedstawionej przez pierwsze, nie jest to proste roku życia razem.

Co dać na pierwszą rocznicę ślubu.

Nazwa „perkal”, daje pewne dary, które są prezentowane na rocznicę. Zwykle dają różne produkty z tkaniny: pościel, ręczniki, odzież, obrusy i serwetki, zasłony i inne prezenty.

Jeśli rodzina ma dziecko, nie zapomnij o prezenty dla niego. Po urodzeniu dziecka – to główne osiągnięcie swoich rodziców. Prezent może być piękną zabawkę lub ubrania.

Według legendy, para ma do siebie, aby dać chusty Calico. Ale oczywiście, są one mało prawdopodobne, aby być ograniczony tylko przez nich. Z kamieni szlachetnych na rocznicę bawełny jest akceptowana dać granaty. Ale prezent nie musi być drogie. Najważniejsze, że przypomniał sobie miłość, rodzina osiedliła się w nowo-made. Może to być dysk ze zdjęciami rodzinnymi, w połączeniu z piękną muzyką. Rzeczywista dać podkładek w formie serca i inne akcesoria, wykonany w stylu romantycznym. Jest on uważany za dobry omen sukienka, prezent od męża na rocznicę bawełny.

Gratuluję rocznicy.

Wypowiadane pozdrowienia z okazji pierwszej rocznicy ślubu, oczywiście, mówić o miłości małżonków.

Goście gratulowali pary, życząc im wzmocnienie stosunków.

  • Perkal jest bardzo delikatna, ale jest całkiem możliwe, aby ukryć w tyle. Więc niech twoja miłość tarcze cię od wszelkich przeciwności, stając relacje rodzinne jedwab.
  • W upalny dzień nie ma nic lepszego perkal sundress, lekkość, która doskonale zapisywane z palącymi promieniami. Niech perkal pierwszej rocznicy życia będzie chronić swoją rodzinę od kłótni i sporów, co daje łatwość zrozumienia!
  • Niech bawełna jest uważany za materiał najbardziej kruche, ale rodzina z czasem to daje niezawodność blachy i tkliwość aksamitu!

Mąż i żona podkreślać integralność rodziny i jej zdolność do wytrzymywania wszystkie kursy.

  • Tylko rok upłynął od daty ślubu, a teraz daję wam chusteczkę bawełny. Nie jest to drogi prezent, ale ponieważ czasami dziki kwiat może być bardziej wspaniały bukiet róż. I byliśmy rok temu, jak rozrzucone kwiaty, zebrane w grona, a teraz nasza rodzina jest silnym drzewa, kwitnące w żyznej glebie naszej miłości, zaufaniu i wzajemnym szacunku!
  • Bez względu na to, jak zawodne bawełna, nasza rodzina przetrwała wszystkie trudy pierwszego roku życia rodzinnego i stać się jeszcze silniejsza. A teraz nie będą oddzielone żadnych kłótni lub problemów lub skarg. chusteczka bawełna z trzepaczką wszystkie problemy w naszym małżeństwie zamienił się w pył!