774 Shares 3933 views

"Pharmatex" (świece) – Funkcje aplikacji

Preparat „Farmateks” (luksów) stanowią czopki dopochwowe, które mają kształt cylindryczny i zwężający się koniec, są białe i mogą mieć zapach tłuszczu. Główną substancję czynną chlorek benzalkoniowy, i stosowane jako pomocnicze półsyntetycznych glicerydów i hydroksypropyloceluloza.

Ponadto, lek „Farmateks” jest wydawana w postaci dopochwowych tabletek dopochwowych, kremów i tamponów.

„Pharmatex” (świece) powodują niszczenie plemników, wić się najpierw złamane i wtedy głowa, to prowadzi do tego, że są one niezdolne do zapłodnienia. Po zastosowaniu leku ryzyko ciąży jest znacznie zmniejszona, ale nie całkowicie wyeliminowane. Bardzo wiele zależy od właściwego stosowania leku.

Lek „Pharmatex” (świece) nie ma negatywnego wpływu na saprofitycznych mikroflory pochwy, w tym na patyku Doderlyayna.

Narzędzie to nie jest wchłaniany przez błony śluzowe i działa tylko na powierzchni pochwy, a następnie wyprowadzane poprzez przemywanie wodą lub naturalnych wydzielin.

wskazania

Świece „Pharmatex” instrukcja zaleca stosowanie, jeśli istnieje zapotrzebowanie na lokalnym antykoncepcji u kobiet, które nie mają przeciwwskazania do tej metody, a mianowicie:

– jeżeli istnieje przeciwwskazanie do stosowania z urządzeniem wewnątrzmacicznym lub doustnej antykoncepcji;

– Jeśli kobieta karmi piersią lub wkrótce po urodzeniu;

– W czasie porodu i następnego karmienia piersią;

– przed menopauzą i po zakończeniu ciąży;

– jeśli istnieje potrzeba okresowej profilaktyki;

– w przypadku został przyjęty omijając pigułkę.

Farmateks (świece) zaleca się w przypadku pochwy membrany lub wkładki jako miejscowe metody antykoncepcyjnej.

Przeciwwskazania

To narzędzie nie może być używany do ludzi, którzy mają zaburzenia psychiczne, jak również do tych, którzy nie mogą zaakceptować tego rodzaju antykoncepcji :

– w obecności pochwy i owrzodzenia i podrażnienia błony śluzowej macicy i pochwy;

– jeśli istnieje duża wrażliwość na składniki świecami.

Farmateks – instrukcje użytkowania

Świece wprowadza się w pozycji leżącej na plecach, nie później niż na 5 minut przed stosunkiem. Działają one przez cztery godziny, jeśli planujesz ponowne seksualnego kontaktu, konieczne jest ustalenie nowego czopek.

Tabletki są podawane w taki sam sposób, ale w ciągu 10 minut, po czym bliskości i działają tylko 3 godziny.

Tampony, przed wejściem do pochwy, powinny być zwolnione z opakowania i po zrobieniu im one w życie natychmiast i są skuteczne w ciągu dnia. W tym przypadku, powtarzające się akty seksualne nie wymagają środków zmian. Po tym czasie, niezależnie od liczby kontaktów przeprowadzonych tampon należy usunąć.

Krem podawano za pomocą urządzenia dozującego, które jest wypełnione, a następnie dodaje się głęboko w pochwie. Działa również bezpośrednio i przez co najmniej 10 godzin, ale konieczne jest wprowadzenie dodatkowej dawki przed każdym nowym akcie.

Możliwe działania niepożądane

Po zastosowaniu leku mogą wystąpić kontaktowego zapalenia skóry, swędzenie, pieczenie, w takich przypadkach stosowanie tego leku należy przerwać i poszukiwanie alternatywnych metod antykoncepcji.

Aby skuteczność leku jest zmaksymalizowane, zaleca się do ścisłego przestrzegania zasad jego użytkowania. Wprowadź narzędzie powinno być w miarę możliwości, należy odczekać określony czas, który dla każdej postaci leku jest inna. Nie można używać mydła do higieny genitaliów dwie godziny przed stosunkiem seksualnym i dwie godziny po zakończeniu, do tego są specjalne środki, których skład nie zawiera substancji, które niszczą lek. Nie należy również używać Pharmatex jeśli prowadzone leczenie lekami, które są podawane dopochwowo.