719 Shares 3743 views

Xbox emulator

Pierwszy Xbox emulator urodził się w 2004 roku, był nazywany Xeon. Prawdziwe jej programiści nie mógł odejść daleko, a od tego czasu niewiele się zmieniło. Przez chwilę wydawało się, że nawet duża ilość powstających emulatorów przekształcić jakości, a wkrótce nie będzie taki sam projekt, programiści, którzy ogłosił, że mają one ten sam emulator roboczą dla Xbox skonfigurować, ale niestety. Tak jak poprzednio, wszystkie programy, które twierdzą, aby emulować popularną platformę do gier, są w powijakach lub nieczynny.

Co się stało? Architektura konsole nie są o wiele bardziej skomplikowane niż średnia architektury PC, aby taka sama dla tak wielu lat, komputery mocno objął prowadzenie w wydajności. Tak beznadziejnie przestarzałe emulacji konsoli, który działa na zmodyfikowanej Vin2K jak również wypełnienie używa nieco zoptymalizowany pod kątem gier sprzętu komputerowego od 2001 roku, problemów nie powinno być. Były nawet głosy, że o wiele łatwiejsze niż, na przykład, emulacji PS2. Ale widocznie ktoś w firmie Microsoft „popychany” do wszystkich twórców, którzy pracowali na emulator Xbox. A każdy projekt, tak szybko, jak stał się znany opinii publicznej, bardzo szybko przestała istnieć, a nie konieczności podejmowania kształt do czegoś wartościowego.

Zobaczmy więc, co mieli czas, aby wydostać się z twórców pióra?

ShVh – że emulator Xbox, zanim jej rozwój jest całkowicie zatrzymany, udało się osiągnąć, być może, najbardziej doskonałe rezultaty. Dzięki niemu można uruchomić trzy gry: Turok, Futurama i kruszenia wyścig.

Korzystanie z nich jest dość prosta. Jeśli chcesz, aby rozpocząć grę, trzeba uzyskać kopię obrazu dysku (potoki pomóc), oddanych do folderu na dysku twardym i otwarte z programem X oznacza O, wtedy trzeba będzie znaleźć plik istnieje .xbe

Uruchom go, uruchomić grę.

Następna na liście można uznać emulator Xbox Xeon, wszystko wie – jest, aby uruchomić grę Halo NTSC. Choć jakość rozgrywki cierpi ogromnie, picture-in-emulowane Halo zbyt powolny ruch, ale nie ma nic do zrobienia.

Kolejny emulator nazywa Dxbx, to rozwój oprogramowania początkowo (w rzeczywistości przeniesione do kodu źródłowego C ++ dla Delphi CxBx) był na tyle energicznie, bo faceci korzystania ze źródeł konkurencyjnych projektu. Chcieli, aby dogonić i wyprzedzić CxBx, ale utknął w połowie drogi. Początkowo projekt opuścił główny programista, następnie w lewo drugi, i wszystko było cicho, nawet nie mają czasu, aby zakończyć emulator Xbox joystick. A bez Niego mówić o granie w gry jest po prostu głupie.

Z Xbox, wszystko jest jasne, można powiedzieć, ale czytałem, że w rozwiniętym emulatora konsoli Xbox 360?

Rzeczywiście, od czasu wydania drugiej konsoli Microsoft został więcej niż pięć lat, ktoś może się wydawać, że w czasie tej techniki jest tak przesunięty do przodu, które będą faktycznie stworzyć emulator tej konsoli.

W rzeczywistości, delikatnie mówiąc, nie jest prawdą. Jeśli przyjrzeć się bliżej specyfikacji Xbox2 żelaza, można łatwo zobaczyć, że to będzie trudne do naśladowania. Praktyka pokazuje, że dla zwykłego komputera emulacji że jest uruchomiony emulator musi być kilka (najlepiej 4-5), tak aby być bardziej wydajne niż konsola, że naśladować. Ale Xbox 360 3 rdzenie, z których każdy działa w dwóch strumieniach, a oni pracują na częstotliwości 3,2 GHz. Tak więc, po prostu dopasować moc tego procesora, potrzebujemy komputera, który będzie miał 6 rdzeni każdy 1,6 GHz, a także emulować te jądra powinna wynosić co najmniej 18-24.

top box karta wideo nie jest również łatwe, ma pojemność 500 mln. wielokątów / s, na normalne funkcjonowanie emulowane gry powinny działać na karcie graficznej o pojemności około 1,5-2 mld. wielokątów na sekundę.

Być może do roku 2016, kiedy technologia komputerowa uczyni kolejny duży krok naprzód w domach użytkowników będzie PC, który będzie na ramieniu takich zadań.