715 Shares 5261 views

Keyt Middlton: wzrost, waga, a biografia księżnej

Keyt Middlton (wzrost, waga, patrz poniżej.) – żona księcia Cambridge, William, który odpowiada za najstarszy syn księcia Karola. W Szkocji jest znany jako hrabiny Straternskaya.

rodzina

Obecny przedstawiciel rodziny królewskiej Keyt Middlton wysokości, masy ciała i innych danych zainteresowania wielu (a nie tylko po angielsku).

Zaczniemy od historii, która urodziła się w Reading w 1982 roku. Rodzice przyniósł przyszła księżna lotnictwie cywilnym: Michael pracował jako kontroler ruchu lotniczego, a Carol – stewardesę. Ślub odbył się w 1980 roku w hrabstwie Buckinghamshire.

W 1987 roku Middleton małżonkowie założyli firmę Party Pieces, jest zaangażowany w handlu wysyłkowego. Jest mocno zakorzenione na rynku brytyjskim, co Michael i Carol milionerów.

formacja

Keyt Middlton (biografia wzrost, waga, które znajdziesz w tym artykule) uczęszczał do prywatnej szkoły w Berkshire. Następnie przyszła księżna poszedł na studia pod nazwą Marlborough College, który osiągnął poziom złoto Duke of Edinburgh programu. Po jego ukończeniu, Kate zdecydowała się nie kontynuować studia i wyjechał do roku we Włoszech.

W 2001 roku złożył dokumenty w University of St Andrews. W tej instytucji poznała następca brytyjskiego tronu. W 2005 roku Kate zakończone powodzeniem studia, otrzymując dyplom z „Historii Sztuki”. Ale przyszła księżna nie pracować w zawodzie, dostał pracę w spółce dominującej.

małżeństwo

W 2011 Keyt Middlton (wysokość, którego waga zawsze była przedmiotem kontrowersji w prasie) poślubiła Williama.

dwie sukienki (na wesele i ślub kolację) powstał na uroczystość. Przede wszystkim uderzony przez ekspertów mody. Pracowaliśmy na nim przedstawicieli brytyjskiej marki „Aleksandr Makkuin”. Druga sukienka został stworzony przez stylista i projektant Bruce Oldfield, który w przeszłości opracowała garderobę księżnej Diany.

Na głównym uroczystości wzięli udział tylko bogatych, sławnych i wpływowych. Lista ta obejmuje: Gay Richi, Rowan Atkinson, Elton Dzhon, David Beckham i wiele innych.

Stolica Wielkiej Brytanii jest bardzo dobrze zarobił w tym małżeństwie. Koszty odwiedzających osiągnęła liczbę 107 milionów funtów (około 176 milionów dolarów).

W 2011 roku, na szerokich ekranach wydany film „Kate i William”, poświęcony relacji i ślubie księcia i księżnej.

dzieci

Na początku grudnia 2012 Dziennik królewskim dworze powstał oświadczenie prasowe na temat ciąży księżnej. Z objawami zatrucia jej położyć się na kilka dni w King Edward Hospital. W lipcu 2013 Keyt Middlton (wysokość, waga, które regularnie pojawiają się na stronach społeczeństwa) urodziła syna – Jerzego Aleksandra Lui.

We wrześniu 2014 roku prasa dowiedziała się o drugiej ciąży księżnej. Początkowo planowano, że dziecko urodzi się w kwietniu 2015 roku. Ale córka – Charlotte Elizabeth Diana – urodził się na początku przyszłego miesiąca.

Keyt Middlton: wzrost, waga, opcje

Przed ślubem, księżna nosiła 46th wielkości. Na ceremonii dziewczyna zdjęła ciężar i znacznie więcej postroynela znalezienie parametrów modelu: 86-58-88.

Kate Wysokość – 175 cm. Przed waga urodzeniowa dziewczynek wahała się od 55 do 60 kilogramów. Po urodzeniu córki masy wzrosła, ale uważamy, że księżna wkrótce powrócić do początkowych parametrów.