469 Shares 4346 views

Anastasia Melnikova: filmografia i życie osobiste

Nie jest tajemnicą, że Anastasia Melnikova – kobietą sukcesu, którzy oczekują nie tylko w zawodzie aktorskim, ale także w polityce. Jednak droga do sławy był drażliwy, jednak, podobnie jak wszystkich twórczych ludzi. Jednak była w stanie przezwyciężyć wszystkie trudności życia i stać się tym, który ona stała.


młodość

Przyszła gwiazda urodziła się w Leningradzie, 28 października 1971 r. Jej rodzice byli utalentowani lekarze: Dad – chirurgiem, a matka – ginekolog-onkolog się. Wydawałoby się, że Nastya kontynuować dynastię.

Więc kim ona jest – Anastasia Melnikova, biografia, która opracowała zupełnie inaczej, jak chcieli jej rodziców? Mieli nadzieję, że ich córka będzie również traktować ludzi. Jednak w młodości marzył o zawodzie dziewczyna baleriny. Następnie, wiele lat później, w 1995 roku, była w stanie zrealizować swoje marzenie, ale tylko na etapie zbioru: będzie grać w filmie wziąć „Giselle Mania”.

Więc Anastasia Melnikova. Biografia jest godne uwagi przede wszystkim na fakt, że jej rodzice nie byli przeciwni ich córka zajmowała się baletem. Na 5 lat dziewczynka została zabrana do słynnego Teatru Maryjskiego Prima Nonna Yastrebova, która ze względu na „niewłaściwych miednicy” odmówił rozwijać talent Nasty, pomimo faktu, że to ona.

Wstęp na uczelni teatralnej

Po otrzymaniu świadectwa ukończenia szkoły średniej Anastasia Melnikova składa dokumenty na wydział aktorski Leningradzkiego Instytutu Teatru, Muzyki i Kina. Ona pomyślnie przeszły egzaminy i został studentem. Nauczyciele pracujący z przebiegiem Veniamina Filshtinskogo gdzie Anastasia Melnikova hitem, zwrócił uwagę, że dziewczyna na pewno ma talent do play-aktorskiej. Po ukończeniu studiów pracowała przez pewien czas w trupy Teatr V. F. Komissarzhevskoy, a następnie postanawia wyjechać do Stanów Zjednoczonych i przez pewien czas wychodzenia z domu kraj. W Ameryce, Anastasia Melnikova zarobione że pojawiła się w musicalach na Broadwayu.

życie osobiste

Po powrocie do ojczyzny Anastasia Melnikova zaangażowany urządzaniu swojego życia osobistego. Ona staje się żoną Czczony Worker Kultury Wiaczesław Telnov.

Należy zauważyć, że mąż nie chciał Anastasia Melnikova poświęcać wiele czasu filmowania w filmie, i wolał być aktorką zaangażowane wyłącznie w pracach domowych.

„Wszystko, co dzieje się na standardowym scenariuszu życia: po pierwsze, kobiety jak sposób ich, a po oficjalnej małżeństwa człowiek zaczyna dyktować swoje warunki. Jeden z nich brzmiał następująco: „Albo ja, albo praca”, „- mówi aktorka Anastasia Melnikova. Mąż zrobił wszystko, co możliwe, aby zapewnić, że nie zaproponowano role. I w końcu zrezygnowała. Anastasia unikać kłótni w rodzinie, bo w jej własnych słów, konserwatywnego rozumienia czym jest „komórką społeczeństwa”. Wierzyła, że konieczne jest, aby poświęcić wszystko dla dobra rodziny. Zaczęli zwracać większą uwagę do sprzątania, to utrzymywał do pracy magisterskiej na temat amerykańskich musicali. Więc zajęło trzy lata, a ona nagle zdał sobie sprawę, że ich małżeństwo będzie prędzej czy później rozpadnie, więc ofiarowała do opuszczenia Telnova.

Advances działającą przerwę

Po rozwodzie, Anastasia postanowił osiągnąć wyżyny w karierze aktorki. Praca „Cops” serial gdzie zagrała znakomicie badacza Abdulov, uczynił ją gwiazdą. Początkowo planowano, że rola Anastasia będzie epizodyczny, ale wykazał talent aktorki przekonał twórców, że „przedmiotem linia damska” powinny być rozwijane. W ciągu kilku serii widowni zaczęli zdawać sobie sprawę, że zespół „gliniarzy” bez badacza Abdulova jest niekompletna. Filmowanie na wystawie w „Streets of Broken Lights” trwać kilka lat.

Należy zauważyć, że Anastasia Melnikova, filmografia, która zawiera kilkadziesiąt ról w filmie, gdy przyznał, że nie jest to życie bez zawodu.

Sen ona trwa tylko 4 godziny, całą resztę czasu ona jedzie w trasę, grając w teatrze iw filmach. Nawet jego córka Masza Anastazja urodziła uczestnicząc w serii „Opera. Homicide Chronicles ". Po urodzeniu, pospieszyła, aby kontynuować fotografowanie, jak mówi aktorka. Informacja o tym, kto jest ojcem jej syna, artysta nie chce ujawnić.

Harmonogram dzisiaj Anastasia Melnikova namalowany przez minutę. Ona jest zaangażowana w filmie „tajny rozkaz” (rola badacza), „Sonka Złota ręka” (rola skazanego), „Przypadek Kukotskiy” (rola Iriny Ivanovny Eliseevoy).

Polityka zatrudnienia

Dziś Anastasia Melnikova, życie osobiste, że nie podjął jeszcze kształtu, jako serce aktorki swobodnie aktywnie uczestniczących w życiu politycznym swojego rodzinnego miasta. Przez ostatnie dwa i pół roku, to jest w stanie zastępca Zgromadzenia Ustawodawczego północnej stolicy, reprezentujący partię „Rosja” w parlamencie miasta. Ona również zajmuje stanowisko asystenta szefa Stałego Komitetu ds Edukacji, Kultury i Nauki.

Plotki o bogactwie aktorki są mocno przesadzone

Przez wiele lat, rosyjskie media doniosły, że aktorka Anastasia Melnikova niezwykle bogaty. Gdyby właściciel diamentów rodziny, aby uzyskać jej dziedzictwo i właścicielką luksusowych apartamentów mieszkalnych w Petersburgu.

Taka informacja dotyczy aktorkę z humorem i ironią. Według niej, nie ma bogate dziedzictwo to nie ma, pomimo faktu, że niektóre pamiątki jeszcze ona. Kiedyś, aby zarobić na życie siebie i nikt nie jest niezależny. Jak stwierdził Melnikov, jest ona w stanie zapewnić godnej przyszłości dla swoich córek. Mówi się, że rzekomo właścicielem kancelarii. W odpowiedzi aktorka oficjalnie ogłosiła, że jest czystym kłamstwem. Tak, to ma swój własny prawnika z powodu problemów finansowych, nie jest właściwy.

Generalnie Anastasia nie lubi rozmawiać o pieniądzach. Nie podpisania wspólnego dokumentu finansowego, dopóki nie zbadane prawnika. Przestronne apartamenty kupiła wyłącznie na własnych pieniędzy, które otrzymał za pracę w filmie i Przedsiębiorczości. W tym życiu, jej zdaniem, konieczne jest nadzieja tylko dla siebie.

W 2007 roku utalentowany litsedeyka otrzymał tytuł Honored Artysta Rosji.

Teraz, sens jego istnienia, Anastasia Melnikova widzi w opiece nad matką i córką, jak rozumiemy, że tylko te dwie osoby mogą kochać go naprawdę.