833 Shares 4199 views

Przygotowania do robaków. Tabletki z robakami dla dzieci i dorosłych

Preparaty do robaków u ludzi są podzielone pomocą szerokiego i wąskiego spektrum działania. Są one wykorzystywane w różnych formach robaczycy. Muszę powiedzieć, że zanim z robakami dla dorosłych i dzieci mogli uciec tylko poprzez otrzymywanie popularne leki: czosnek, pestki dyni, wyciąg z paproci męskiej, henopodievogo olej, wszelkiego rodzaju zioła (szałwia, wrotyczu, i inne.). Obecnie przemysł farmaceutyczny skoczył do przodu. Dziś ukazał się szereg leków syntetycznych z robakami, które są nie tylko bardziej wydajne w porównaniu do tradycyjnych leków, ale czasami mniej niebezpieczne.


Jaki lek wybrać?

Przypisać żadnych leków worming powinien być lekarzem, ponieważ różne preparaty robaki mają inną działalność, która ma wpływ na różne grupy pasożytów. W dzisiejszej Rosji rozprzestrzeniły się ponad siedemdziesiąt gatunków robaków, które mogą zaatakować organizm ludzki. Najczęstszym i najbardziej znanych zakażenia występujące u wielu uczniów – to owsiki. Również dzieci są często identyfikowane obłymi, Giardia. Kiedy trzeba leczenie robaków jelitowych u dzieci, leki są wybierane na podstawie wieku, inwazję gatunków, a przeciwwskazań. W arsenale lekarzy dzisiaj wiele leków przeciwko robakom, ale najczęściej wyznaczonym są „Vermoxum” Drugs „Pyrantel”, „Dekaris”, „Robak”, „Nemozol”.

Jak już wspomniano, wszystkie pasożyty są podzielone na grupy. Trzy z nich: glisty (nicienie), tasiemce (tasiemce) i płazińce (przywry). Każda grupa jest wrażliwy tylko do niektórych leków, w związku z tym, aby zrozumieć, jakie preparaty z robakami w użyciu, należy najpierw dowiedzieć się, niby uderzyć robaków. Wybór na korzyść leku zależy również od ogólnego stanu zdrowia danej osoby.

Preparaty z nicieniami

Ta grupa pasożytów należą owsiki, Trichinella Ascaris, włosogłówki i Toxocara. Najczęściej ludzie hit Pinworm i obłymi, pozostałe robaki są znacznie rzadsze. Najlepszym lekarstwem na Worms nicieni – jest:

 • oznacza "Dekaris" (substancja czynna – lewamizol);
 • Leki "Vermoxum", "Vormin" Vermakar "" piperazyny "" Mebeks "" Vero mebendazol „(substancja czynna – mebendazolu);
 • Drugs "Nemozol" worm „(substancja czynna – albendazolu);
 • "Pyrantelu" leki "Nemotsid", "Gelmintoks", "Kombantrin" (substancja czynna – pyrantel);
 • leki "Pirivinium", "Pirkon", "Vankvin" (substancja czynna – pirviny embonian);
 • Drugs "Medamin" (substancja czynna – karbendatsim).

nicienie pozajelitowe mogą być traktowane innymi środkami „Ivermek” (substancja czynna – iwermektyny) „Ditrazina cytrynian” (substancja czynna – dwuetylokarbamazyny).

Wszystkie te leki na robaki u ludzi działa wyłącznie na dorosłych i larw i jaj nie mają znaczącego wpływu, w rezultacie, nawet po leki mogą ponownie siebie infekcję. Aby tego uniknąć, dwa tygodnie po pierwszym zabiegu należy powtórzyć kurs.

Gdy obróbkę prowadzi się robaków u dzieci, te leki są używane w większości przypadków takie same, jak u dorosłych, ale w mniejszym dawkowaniu. Być najbardziej efektywną eliminację pasożytów w organizmie może być dodatkiem do leków pić środek przeczyszczający lub lewatywę do zrobienia.

Preparaty tasiemców

Ta grupa robaków zawiera obszerną listę nazwami: teniarhinozy, tsenuorozy, Sparganosis, dipilidiozy, Bąblowica hymenolepioza (karłowa tasiemce) Alveococcosis, tasiemczyca i mukowiscydozy (tasiemce wieprzowina) teniidoze (tasiemce bydła) difylobotrioza (szeroki tasiemiec), i tak dalej.

Przetwory z robakami w tej grupie są następujące:

 • Lek "fenasal" (substancja czynna – niklosamid). Jest on stosowany, gdy nie ma żadnych tasiemce jelitowe.
 • Lek "Akrikhin" (substancja czynna – mepakryna). Eliminuje infestacji karłowatych bydlęcy łańcuch, szeroki tasiemiec ryb. Jest również skuteczny w giardiazy.
 • Oznacza "Nemozol" (substancja czynna – albendazolu). O nim już wspomniano powyżej, jest to skuteczne, jak w nicieni, a po zmieszaniu najazdów lamblii, bąblowicy, neurocysticerkoza a nawet pozajelitowe cestodiasis.

Wytwarzanie przez przywry

Ta szeroka klasa robaków pasożytniczych, w tym takich pasożytów klonorchoza (Chinese motylica wątrobowa) opistorhosy (CAT łapy) paraganimozy (łap płuc) motylica (przywry z wątroby) uotsoniozy (przywry z wątroby), świąd pływaków, dicroceliasis (lancetowaty łapy) metagonimozy , schistosomiasis, gastrodiskoidozy, nanofietozy, geterofiozy, metorhozy, fasciolopsoza, evritremozy.

Podczas inwazji pasożytniczych w tej grupie następujące leki:

 • Oznacza "biltricid", "Tsistitsid", "Tsesol", "Azinoks" (substancja czynna – prazikwantel). Mają szerokie spektrum działania i jest stosowany w leczeniu wielu rodzajów robaków z klasy płazińce.
 • Leki "bithionol", "hloksila". Środki te są przeznaczone do leczenia trematodozov extra-jelitowego.

Tabletki do zapobiegania robaki

Wiele osób zastanawia się na temat stosowności anthelminthic leków w celach profilaktycznych. Z tego powodu opinie ekspertów różnią. Niektórzy uważają, że pigułka nie jest konieczne do picia dla zapobiegania robaki, ponieważ lek, podjęte dzisiaj, nie chroni przed ryzykiem zakażenia, powiedzmy, jutro. Aby zapobiec zarażeniu, konieczne jest przestrzeganie higieny osobistej, mycia po skorzystaniu z toalety i przed jedzeniem rąk, zmienić bieliznę regularnych. To i profilaktyka będzie. Próżna przyjmować leki na robaki, które, nawiasem mówiąc, jest bardzo toksyczny, ludzie po prostu zastanawiam się załadować swoje ciało.

Inni eksperci nie zgadzają się z tą opinią. Mówią, że jeśli rodzina ma dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, do wykonywania środków profilaktycznych z robakami do dorosłych i dzieci muszą raz na sześć miesięcy.

Robaki u dzieci

W wieku przedszkolnym i szkolnym dzieci w naszym kraju jest bardzo wysoki poziom infekcji pinworm (owsicy). Jednocześnie skrobanie często produkuje wynik fałszywie ujemny, a objawy mogą być łagodne. W rezultacie rodzice mogą nawet nie wiedzieć, że ich dziecko żyje w ciele pasożyty. W związku z tym, eksperci wskazują, wystarczy raz na sześć miesięcy podjąć zapobiegawcze „Pyrantel” – lekarstwo na enterobiosis. Podnieść owsiki jest bardzo proste – są one przekazywane przez drżenie rąk, poprzez artykuły gospodarstwa domowego, klamki, ubrania, pościel, wełny zwierząt. Dlatego dzieci od najmłodszych lat należy uczyć się z instrukcją higienicznych. Jeśli dziecko nie myje ręce po skorzystaniu z toalety i przed jedzeniem ulice, nie wykonując codzienną zmianę bielizny, może wystąpić stały self-infekcja (ponownego zakażenia).

Zdarza się, że dziecko skarży się na nudności, swędzenie w odbycie i ból brzucha, ale w tym samym czasie skrobania na zakażenie owsicy Pinworm nie ujawniają. W tej sytuacji rodzice powinni nalegać, że lekarz popełnił dwa powtórzenia testu: Następnego dnia, a dwa tygodnie później. Przy diagnozowaniu dziecka należy traktować enterobiosis całą rodzinę.

Wskazania do odbioru profilaktyczne leki przeciwrobacze

 • Częsty kontakt z podłożem (dla dzieci, które lubią bawić się w piaskownicy, mieszkańcy obszarów wiejskich).
 • Posiadanie zwierząt (dla zapobiegania uczniów mogą być podane kroplę robaków „Profendera”).
 • Regularna obecność dziecka w zespole zamkniętym dzieci.
 • Częste wyjazdy do egzotycznych krajów.
 • Sport piłka nożna, siatkówka plażowa.
 • Takie hobby jak połowów i polowań.

Przygotowania do robaków dla kobiet w ciąży

Jak stało się jasne, robaki mogą wpływać absolutnie nikogo, ale najczęściej zajmują miejsce zamieszkania w ciele osłabiony ludzi. Przypadki, gdy pasożyty występują u kobiet w ciąży. Jednak w okresie ciąży dziecko odmawia przyjmowania środków z robakami, ponieważ są tak toksyczne, może to spowodować więcej szkody dla płodu niż rzeczywistej inwazji robaka. W wyjątkowych przypadkach, kobiety w ciąży mogą lek „piperazyny”, ale tylko na zlecenia lekarza, a nie w pierwszym trymestrze ciąży.

W obecności owsiki mogą samoleczenia, ponieważ te pasożyty żyją tylko kilka tygodni, a jeśli starannie przestrzegać higieny, steam dokładnie codziennie bieliznę, ryzyko ponownej infestacji jest zredukowana do minimum.

Konkludując

Czy chcesz zapisać się od konieczności otrzymać toksyczne leki przeciwrobacze? Więc nie zaniedbywać podstawowych zasad higieny osobistej i intymnej, regularnie myć ręce wodą z mydłem po powrocie z ulicy, idąc do toalety, kontakcie ze zwierzętami. Ponadto, nie zapomnij umyć owoce i warzywa przed jedzeniem. Bądź zdrowy!