712 Shares 4270 views

Windows 7: Jak zresetować hasło administratora na laptopie?

Praca codziennie na komputerze osobistym, pamiętamy i wprowadzić dziesiątki haseł. Może to być kody do gier lub skrzynki pocztowej, przed wejściem do systemu operacyjnego i wielu innych danych, które są niezbędne, aby pamiętać. Jeśli poszedł na urlop i wrócił w miesiącu, nagle okazało się, że zapomniane hasło z komputera, to ten artykuł jest dla Ciebie. Tak więc, na komputerze zainstalowany system Windows 7. Jak zresetować hasło administratora?

bezpieczeństwo

Pierwszą rzeczą, aby myśleć o ile są dobrze zorientowani w komputerach. Jeśli jesteś w stanie, że tylko uruchomić komputer i otworzyć przeglądarkę / Solitaire, wierz mi, że lepiej nie angażować „w dżungli” i zapewnić profesjonalistów. Wszelkie uszkodzenia spowodować komputer lub laptop, to automatycznie unieważnia gwarancję, aw przypadku poważniejszych uszkodzeń może być w stanie odmówić bezpłatnej usługi. Należy również pamiętać, że jeśli masz zamiar włamać cudzego komputera, jest to przestępstwo, więc wszystko, co robisz, to na własne ryzyko.

Najprostsza metoda

Powiedzmy, że masz komputer stacjonarny, działa na Windows 7. Jak zresetować hasło administratora? W niektórych przypadkach pomaga kolejną opcję. Trzeba wyłączyć komputer z sieci. Następnie odkręcić pokrywę systemu. Na płycie głównej trzeba znaleźć baterię guzikową i usunąć go przez kilka sekund, a następnie umieścić z powrotem. Co to daje? Resetowanie wiele korekty tymczasowych PC, takich jak czas, data. Może zniknąć tymczasowe pliki z Internetu, hasło na BIOS i kontach użytkowników. Niestety, ta metoda nie zawsze działa i fizyczne penetracja w trzewiach komputera – jest to 100% opcja, która powoduje utratę gwarancji.

instalacja z płyty CD

Jeśli poprzednie metody nie pomoże, ani nie zdecydujesz się go użyć, a następnie zresetować hasło systemu Windows 7 na administratora laptopa pomoże ci z systemem operacyjnym na dysku instalacyjnym. Fakt, że zgodnie z logiką Microsoft, jeśli masz dysk, jesteś programistą. Dlatego przy instalacji systemu operacyjnego, będzie Rozszerzyliśmy prawa do zarządzania. Tak więc, istnieją dwa sposoby na Windows 7. Jak zresetować hasło administratora? Czytaj więcej.

W każdym systemie operacyjnym Windows, zwłaszcza na komputerach domowych, jest ukryty konto administratora, które domyślnie nie ma hasła. Naszym zadaniem – aby połączyć się z nim, a stamtąd do edycji inne „uchetki” i haseł do nich. Pierwsza metoda może być.

 1. Włóż płytę instalacyjną do komputera, kiedy przejść do instalacji systemu operacyjnego.
 2. Na pierwszym ekranie, naciśnij kombinację Shift + F10, aby zawierać wiersz poleceń.
 3. Uruchom regedit rejestru.
 4. W kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE, wybierz menu „Zwolnij gałąź” i określ ścieżkę do SAM – / Windows / system32 / config. Przepisać dowolną nazwę dla branży.
 5. W wyniku „krzak”, znajdziemy SAM / Domeny / konto / Users / 000001F4. Musimy rozwiązać ten klucz F.
 6. Podwójne kliknięcie na nim i przed nami otwiera tabelę komórek pamięci. W linii 0038, pierwsza kolumna, należy zmienić wartość 11 -> 10.
 7. Nic bardziej wzruszające, wyjść i zapisać.
 8. Wybieramy nasz „krzew” w kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE i wybierz „Plik” – „Zwolnij gałąź” Stwierdzamy.

Teraz można ponownie uruchomić komputer przed wyciągając płytę instalacyjną. powinien pojawić się na koncie administratora, logując się, że można edytować każdy z haseł na kontach.

sztuczka

Jest to druga droga do „hack” Windows 7. Jak zresetować hasło administratora za pomocą płyty instalacyjnej na rękę? Aby to zrobić, powtarzamy dwa pierwsze elementy opisane w poprzedniej metodzie. Tylko zamiast wpisu do rejestru wykonuje czynności.

 1. Mamy nadzieję, że pamiętasz, na którym dysku został zainstalowany system operacyjny. Jeśli nie, wprowadź polecenie "dir C: ". Pojawi się tabela z folderów na dysku. Jeśli widzisz Windows obok nich, oznacza to, że musimy.
 2. Teraz musimy skopiować plik – "copy c: windows system32 sethc.exe C: ".
 3. Zamiast tworzyć kolejne otwarcie wiersza polecenia – "copy c: windows system32 cmd.exe C: Windows system32 sethc.exe".
 4. Teraz uruchom ponownie komputer. W menu użytkownika, gdy trzeba szybko wprowadzić hasło i wiele razy nacisnąć klawisze „Ctrl / Alt / Shift”.
 5. Zgodnie z ideą było włączyć funkcję Lepkie klawisze, ale ze względu na fakt, że zmienił się kod w pliku, należy otworzyć wiersz polecenia.
 6. Wprowadź polecenie „net user nazwa_użytkownika new_password”.

W ten sposób możemy zmienić hasło w dowolnym momencie. Ta metoda jest dobra, że jeden dzień zmiany określonego pliku, nie można już skorzystać z płyty instalacyjnej. Ale co, jeśli pierwotnie nie? Jak zresetować hasło Windows 7 administratora bez dysku?

Narzędzie przez stronę trzecią

Zwykle komputery i laptopy sprzedający nie dostarczy kompletne napędy z systemami operacyjnymi. Mamy przepłacać za coś kupić komputer z preinstalowanym „wiatr”, ale płyta jest w naszych rękach i nie dać. Co robić? Nie ma innego sposobu, aby zresetować hasło administratora systemu Windows 7. Program pozwala zrobić to nazywa Offline NT Password i Edytor rejestru. Aby go użyć, należy zapisać obraz na napęd CD lub USB.

Aby zresetować hasło administratora systemu Windows 7 z pendrive USB, najpierw upewnij się, że komputer obsługuje uruchamianie z nośnika zewnętrznego. Można to zrobić wchodząc do „BIOS” i sprawdzanie (zmiana) kolejność nośników startowych.

 1. Po pierwsze, boot z USB z zainstalowanym programem.
 2. Menu przed wami kontrolę. Można zobaczyć tabelę, która będzie podany partycji z ich wielkości. Na nich trzeba dokładnie określić, gdzie jest zainstalowany system operacyjny.
 3. Określić liczbę płycie.
 4. Wpisz ścieżkę do pliku SAM. Zazwyczaj jest to "X: / Windows / system32 / config".
 5. Wpisz „1”, aby zresetować hasło.
 6. Print "1" wybierz Account Management. Przed nami pojawia się tablica z nazwami użytkowników i ich identyfikatorów RID.
 7. Wybierz żądane konto. Aby to zrobić, należy wprowadzić nazwę użytkownika i identyfikator w formacie 0x [RID].
 8. Ponownie wprowadź „1”. Ten całkowicie resetuje hasło dla konta. Określanie „2”, można zmienić aktualne hasło do nowej.
 9. Wprowadzamy sekwencję "q" -Enter- -Enter- "Y" "n" -ENTER. Więc będziemy zakończyć pracę i zapisać zmiany.
 10. Ctrl + Alt + Del, aby zrestartować.
 11. Można wprowadzić żądane konto.

wynik

Ten artykuł jest przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników, którzy nie są zaskoczeni na widok czarnej skrzynki i braku kursora myszy. Większość technik opisanych w niniejszym dokumencie są łatwe do opanowania, ponieważ wszystkie interfejsy są jasne dla każdego, kto wie, jak dokładnie przeczytać i mówić po angielsku. Należy również zauważyć, że są one przeznaczone do wyłącznego korzystania z komputerów domowych, ponieważ wykorzystuje dane abyście wiedzieli tylko właściciel. Hacking pozostały laptopy i komputery są zabronione przez prawo, nawet jeśli był to niewinny żart w stosunku do drugiego.