791 Shares 2441 views

pistolet ręczny: tak powinno być?

Pierwsza ręka-gun wynalazł Tomas De Vilbiss na początku XX wieku. Od tamtej pory wiele się zmieniło ze względu na następujące czynniki: sprawność, opryskiwanie, typ, sposób formowania palnika powietrze materiału widok malowanie płynąć.

wykorzystanie

Warto zastanowić pistolet ręcznie z różnych systemów natrysku pneumatycznego w celach auto. Chociaż kierunku na zewnątrz działa dla różnych systemów są podobne, różnią się pod względem konstrukcji do kanałów powietrznych, jak również w strukturze głowicy. Jest to zrozumiałe, ponieważ nie ma żadnego powodu, aby zmienić rozwinięty raz korpusie pistoletu, doskonałej konstrukcji i ergonomii.

Ręczny pistolet natryskowy może skorzystać z jednej z kilku metod dostarczania farb. Po wymuszonym podawaniem pompy wzrost ciśnienia w różnych czasach, po czym substancja jest doprowadzana do rozpylacza. Metoda ta jest odpowiednia dla tych miejscach, gdzie jest to niezbędne do przeprowadzenia duży obszar koloru z jednego koloru przez długi czas. Pistolet ręczny działania do dolnego zbiornika zaleca się stosować do malowania dużych elementów, takich jak samochody dostawcze burtami lub organ całkowicie jednorodne własny kolorowych emalii.

Nowoczesne garaże i ciało dystrybutorem stacja naprawy budować Farba pracy i ciało część, tak aby szybko stworzyć dużą ilość małych codziennej konserwacji. akceptacja pojazd do dostarczenia przed przemieszczaniem się zgodnie z następującym schematem: zawór, cyny, farby część wzmacniająca ponownie, aby zaoszczędzić czas w pośrednich osadników. Warunki te pozwalają na maksymalne obciążenie aparatu z elementów wymiennych, malowane w różnych kolorach dla jednego cyklu pracy.

cechy konstrukcyjne

Ręczny pistolet natryskowy posiada następujące urządzenie i zasadę działania. Konstrukcja urządzenie jest bardzo proste: nie stosuje się cylindryczny korpus, który mieści tłok pompy, który jest uruchamiany przez naciśnięcie uchwytu i jest połączony z obudową dwa przewody. Jeden służy do zasysania materiału z wiadra lub innego pojemnika, a drugi koniec przymocowany jest przymocowany do pistoletu do natryskiwania kompozycji na powierzchnię.

Aby obsługiwać ręcznego pistoletu KRDP trzeba tworzyć presję poprzez serię kranów na uchwycie. Zawór otwiera się przez podniesienie uchwytu pojemnik zewnętrzny jest wykonany z wlotowym struktury w zbiorniku urządzenia, a następnie przewód wlotowy musi wyciągnąć z pojemnika z farbą, a następnie pompowanie powietrza do wnętrza urządzenia. Gdy jest on wypełniony, kompozycja może być rozpylany, który otwiera uchwyt zaworu kulowego, który znajduje się na wylocie. On pozwala na regulację zużycia tuszu i intensywność jego zgłoszenia.

wszystko pod warunkiem,

Typowo, pistolet jest wyposażony w narzędzia, budowa pręta długo spoiny, która umożliwia stojącego na ziemi w celu wytworzenia malowania ścian i innych struktur, których wysokość wynosi do czterech metrów. Koła mogą być dostarczone w konstrukcji urządzenia dla ułatwienia jego ruchu na budowie.