758 Shares 8854 views

Gruczoł grasicy u dzieci: znaki ostrzegawcze i realistycznych prognoz

Gruczoł grasicy u dzieci składa się z dwóch jednostek strukturalnych: szyjnego i piersiowego, i znajduje się w przednim śródpiersiu. Konieczne jest, aby od razu wyjaśnić, że to żelazo dominuje głównie u dzieci, za którą otrzymał cechę znaną jako „dzieciństwa żelaza” w organizmach dorosłych, jak w większości przypadków nie ma kieszeń szyi. Jest to dość istotne pytanie, jakie funkcje są wykonywane przez grasicy u dzieci?

Wyznaczenie grasicy

Głównym celem tej jednostki jest regulacja różnicowania limfocytów, to znaczy przekształcenia hematopoetycznych komórek macierzystych do limfocytów T bezpośrednio uzyskaniem. Z ekstraktów tkanki grasicy uzyskanych Biologicals znacznie stymulują komórkową odpowiedź immunologiczną i zwiększenie tworzenia przeciwciał, co prowadzi do wzrostu ilości limfocytów T we krwi.

Przyczyny patologii

Jednak uczciwie powiedzieć, że w wielu przypadkach klinicznych są diagnozowane w niemowlęctwie patologii związanych z tym ciele, w szczególności wzrost grasicy u dzieci (Thymomegalia). Co wyzwala proces chorobowy? Dość często takie anomalia jest konsekwencją (powikłanie) choroba mięśnia sercowego, ale posiada również czynnik genetyczny. Grasica u niemowląt postępuje na skutek nieprawidłowego przepływu ciąży matki, koniec koncepcji, choroby nerek, chorób zakaźnych u matek.

Gruczoł grasicy u dzieci rozpoznaje się przede wszystkim klinicznym, czyli jego patologia niezawodnie wykrywane przez X-ray, immunologicznych i badań cytologicznych. Taka kontrola jest wykonywane po wykryciu szeregu charakterystycznych objawów.

objawy

Zatem pojawienie kieszeni szyi często towarzyszą niestabilnej wagi dziecka, to znaczy, że jest szybko przybiera na wadze, a następnie szybko stracić. Ponadto dziecko może wykazywać zaburzenia rytmu serca, siatki żylne na skórze, sinica skóry, pocenie się i częste mitralnej.

Te dzieci mają osłabiony układ immunologiczny, a tym samym są bardziej narażone na choroby wirusowe i układu oddechowego, a także stałej potrzebie zapobiegania produkcyjnej i sezonowego ożywienia.

leczenie produktywny

Ale przede wszystkim, grasicy u dzieci wymaga odpowiedniego leczenia, które powinny wyznaczyć doświadczonego specjalisty wyłącznie na podstawie stopnia zaawansowania choroby i ogólnego stanu młodego pacjenta. Na początek dzieci zaleca hipoalergiczny dietę i ściśle ograniczoną szczepień, która koryguje również wiodącą pediatrą. Produktywny leczenie może być zarówno konserwatywny i działać, ale ten ostatni przypadek jest właściwe tylko wtedy, gdy interwencja medyczna nie przyniosła wymierne rezultaty. Ponadto, należy zauważyć, że usunięcie grasicy u noworodków mogą znacznie zakłócać tworzenie odporności, jak również tłumią naturalne procesy wzrostu, co jest wysoce niepożądane.

Karmienia dzieci, mające podobny problem musi być zrównoważony, a także zawierają duże ilości witaminy C. Ponadto wskazane jest, aby lukrecji stymulacji kory nadnerczy, jak również zalecane glukokortykoidy Nawroty (5 dni), a adaptogenów. Dziecko pozostaje cały czas w leczeniu badaniu klinicznym.

Objawy nie zawsze są jasno wyrażone, ale przy najmniejszym „podpowiedzi”, aby zwiększyć grasicy, pediatra powołać natychmiastowego dochodzenia, a potem, sądząc po wynikach i alternatywnych metod leczenia.