545 Shares 9132 views

"Fibos" (filtr wody): opinie, specyfikacja

Technologia nowy wysokiej jakości oczyszczania wody przedstawiony znanej marki „Fibos”. Filtr do wody, z których opinie można często znaleźć na różnych zasobów informacyjnych, oferuje zupełnie nowy system. Aby ocenić właściwości urządzenia, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę jego cechy i opinie specjalistów IT, jak i konsumentów.


producent

Wszelkie prawa dotyczące projektowania produktu reprezentowana przez spółkę „Centrum Innowacyjnych Technologii”, który siedzibę zakłady produkcyjne w zakładzie „Micron”. Firma opracowała całkowicie unikalną technologię i zastosować je do swojego dziecka „Fibos”. Filtry do wody, według opinii, zapewniają bardzo prosty sposób, i czysty płyn. Główną innowacją systemu opracowanego przez „Centrum Innowacyjnych Technologii”, jest powrót właściwości redoks wody na tle jego wysokiej jakości czyszczenia różnych rodzajów zanieczyszczeń.

technologia System

Bazowy „Fibos” technologia filtr do uzdatniania wody jest zastosowanie bardzo cienkiej nadsubtelnymi nawijania drutu. Jest on chroniony przez powłokę szklanym blatem. Metoda ta stosowana jest wyłącznie w markę „Fibos”. Filtr wodny, który opuszcza opinie konsumentów powiedzieć, że ten system czyszczenia jest znacznie bardziej skuteczne niż inne. Przechodząc przez cewki filtra, woda dostaje się do jego porów, które są wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Podczas pracy, nagromadzone zanieczyszczenia i bakterie są łatwo wypłukiwane wodą.

„Fibos” oznacza Idealny filtr do wody pitnej, ponieważ umożliwia normalizacji właściwości redoks. Substancja ta optymalizuje całe ciało i nie zatrzymać się na poziomie komórkowym, co przynosi ogromne korzyści dla człowieka.

Filter „Fibos” do oczyszczania wody, opinie, z których najczęściej pozytywne, również wykorzystuje aktywną technologię srebra. Pozytywny wpływ tej techniki od dawna znane. A dzisiaj aktywacja pozytywnego wpływu wody ma prawo do istnienia. Technologia oczyszcza również wodę przed szkodliwym działaniem grzybów i bakterii, zapobiega się ich do wnętrza ciała ludzkiego.

Na podstawie opinii ekspertów na temat „Fibose”, trzeba powiedzieć, że jest to główny filtr do oczyszczania nie tylko do picia, ale również wszystkie przychodzące wody w domu. Jak wiadomo, podczas kąpieli lub prysznica przez 20 minut skóry ludzkiej wchłania około 450 g cieczy. Ważne jest, aby zapewnić czystość procesu prania, które będą pozytywnie wpływać na ogólny stan zdrowia.

Rozdrobnienie system oczyszczania złamał wszystkie rekordy, zapewniając wielkość przepływu wody aż do 1 mikrona. Dla porównania, konwencjonalny filtr-dzbanek, liczba ta wynosi 70 mikronów.

Gwarancja producenta

Serwis gwarancyjny, który jest dostarczany przez producenta, rozpoczyna się montaż filtra „Fibos”. Informacje zwrotne od klientów potwierdza, że firma zapewnia kompleksową instalację systemu.

Również gwarancja jest udzielana na działania filtra. Jest zespół wsparcia, gdzie specjalnie przeszkoleni doradcy szybkiej wybór optymalnego modelu. Menedżerowie zapoznają się z warunkami i wymaganiami dla systemu. Dla małego pokoju lub mieszkania odpowiedni filtr „Fibos-mini”. W przypadku „Fibos-1” montażu urządzeń w domu z porad ekspertów jest zainstalowanie urządzenia.

Złożoność w podejściu do wyboru i instalacji systemu polega również na rozwój poszczególnych projektów. Przez zastosowanie w szerokim zakresie, to możliwe jest zastosowanie czystej wody, nawet w produkcji na dużą skalę.

Zespół specjalistów produkuje projekty rozwoju wysokiej jakości, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności instalacji. Czy jest to mały dworek lub ogromny zbiornik, po wprowadzeniu niezbędnych prac planistycznych ekspertów przeprowadzi wszelkie niezbędne środki w celu instalacji i wprowadzenia systemu „Fibos” w eksploatacji. Filtr wodny, opinie, które są na tyle pozytywne, dzięki podejściu producenta gwarantuje trwać długo i jakościowo.

Traktowane jakość i utrzymanie systemu woda

Woda, która wyprowadza system zwany zorganizowany. Filtry „Fibos”, w opinii kupujących, zapewniają miękkość wody. Charakterystyczną cechą płynu złożonego jest szczególnie silny pozytywny wpływ na organizm ludzki. To pozwala znormalizować funkcjonowanie każdego układu ciała. Skutki zdrowotne będą odczuwalne od pierwszych dni użytkowania tego sprzętu. Woda nie jest zatrzymywana w komórkach, które polepszają działanie każdego elementu najmniejszego człowieka.

Pozbawiony informacji negatywnych prowadzi oczyszczania i odzyskiwania wody. Nie przedstawia obcych dodatków chemicznych i szkodliwe drobnoustroje, bakterie i grzyby. Biorąc pod uwagę fakt, że filtr jest stosowany „Fibos” do gorącej wody i zasadę stosuje się do wszystkich czyszczenia domu komunikacji hydraulika, efekt będzie codzienny charakter. Dzięki temu woda będzie zadowolony nie tylko do herbaty lub ugotować posiłek, ale również wziąć kąpiel lub prysznic. Pływanie w wodzie będzie również tak skonstruowane, aby odmłodzić ciało i oczyścić go z wszelkimi negatywnymi wpływami. Filter „Fibos” zarówno na zimno i ciepłej wody zapewnia podobny efekt dając zastrzyk energii.

Podczas przejścia przez układ cieczy powstaje w drgania ciśnieniowym przewodem, który prowadzi do jej samooczyszczające. To sprawia, że unikalne urządzenie „Fibos” (filtr wody). Automatyzacja spustowy zapewnia osadzaniu się brudu na dnie kolby. Dzięki tej metodzie nie trzeba zmieniać wkłady okresowo. Zamiast tego, ręczne czyszczenie odbywa się żarówkę lub opcjonalny system automatycznego mycia i wydobyć pozostałości brudu.

Zasada działania filtra do wody „Fibos” z automatycznym odpływem zapewnia zgodność z normami higienicznymi i zdrowotnymi, a także konsument oszczędza pieniądze. Dodatkowy pręt ma bakteriobójcze leczenie „Fibos”, który jest powlekany z aktywowanym srebra.

Stopień systemu oczyszczania jest w trzech kierunkach. Jest to urządzenie mechaniczne, sorpcyjne i biomagnetycznych leczenie. Urządzenie według specjalistów pozwala wody zwalnia z różnych ciał obcych oraz bakterii do filtracji mechanicznej, co zapewnia „Fibos”. Opinii ekspertów gwarantuje uwolnienie wody z zanieczyszczeń, metali i soli, więc można zapomnieć o szumowiny i kamienia. Takie czyszczenie chronić przewód przed korozją i zniszczeniem.

Biomagnetycznych wpływ na wodę jest, tworząc część urządzenia z bursztynowego i kryształu. Technologia ta sprawia, że woda „żywy”, nadając mu wszystkich korzystnych właściwości czystych źródeł naturalnych.

Korzyści „Fibosa”

niektóre z głównych korzyści mogą być określone, który jest wyposażony w „Fibos” (filtr wody). Dane pozwalają na wyciągnięcie ostatecznych wniosków na temat funkcjonowania systemu:

  • Obecność stwardnienie pozytywną informacje zwrotne od klientów „Fibos”, przy zastosowaniu tej technologii w domu, potwierdza dobrą jakość systemu czyszczącego.
  • Zastosowanie technologii bez wymiany kasety zapewnia znaczne oszczędności w utrzymaniu urządzeń procesowych. Brak rozstrzygnięcia na elemencie filtracyjnym oraz zanieczyszczeń szkodliwych mikroorganizmów wymusza wszelkie wymogi sanitarne i standardy.
  • Instalacja odkurzacza ma głównego bohatera. Z każdego kranu domu strumień zostaną kryształ naładowane dodatnio wody.
  • Złożoność w realizacji instalacji działa producent zapewnia idealne zastosowanie systemu dla każdego typu obiektu.
  • Zagwarantowane przez producenta, jak również pełnego zakresu konserwacji pozwoli na długi czas korzystania z dostarczania produktów i cieszyć się doskonałą jakość całego systemu.

Wszystkie te cechy wskazują, że „Fibos” – idealny filtr do wody. Wielu konsumentów już widzieliśmy to na osobistym doświadczeniu.

Jak wybrać filtr do ogrodu?

Aby poprawnie odebrać niezbędnego systemu oczyszczania, pierwotnie powinien zapoznać się z jego podstawowych stóp. Następnie należy określić całkowite zapotrzebowanie wody dziennie. Powinno stosować się rodzaj sprzętu, który najlepiej pasuje do aktualnego zapotrzebowania na wodę. Dla małego pokoju, domku lub dworek będzie pasować „Fibos-mini”. Taki system jest zainstalowany w zimnej i gorącej wodzie. Rezerwa temperaturę cieczy do obróbki 95? C

Pasma zapewnia filtracji 300 l / h przy maksymalnym ciśnieniu wody od 16 MPa, a minimum – 0,5 MPa. Wstępnie należy upewnić się, że wszystkie niezbędne parametry hydraulika, który wymaga „Fibos” (filtr wody). Charakterystyka techniczna wskazuje, że obudowa jest wykonana z odpornego na korozję stopu specjalnego. Związki o średnicy ½ cala. Ten ma taką samą średnicę, a zawór spłukiwania do czyszczenia brudu zgromadzonego w kolbie.

Również od cech technicznych filtra wody „Fibos” są bardzo kompaktowe wymiary. Szerokość i wysokość są odpowiednio 150 i 70 mm.

Zakup tej maszyny będzie kosztować około 6 th. Rubli. Istnieje możliwość zamawiania przez Internet. Można to zrobić kontaktując się z firmą za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej producenta.

Jak wybrać filtr do domu?

W przypadku gdy jest to niezbędne, aby zapewnić filtrowanie w domu, mieszkania, a także mała kawiarnia, powinien zdecydować się na system „Fibos-1.” Wykonanie takiej instalacji wynosi 1 m3 / godz. Wytworzonych z poddanego obróbce płynu jest odpowiedni dla rodziny 3 osoby. Liczne opinie z filtrem „Fibos” (Fibos) powiedzieć, że model ten jest bardzo popularny, ponieważ ma najszerszy zakres wśród konsumentów prywatnych.

Podłączyć urządzenie jest wykonane z nominalną średnicę kształtek ½ cala. Możliwe jest zastosowanie maksymalnego przekroju ¾ cala.

Na podstawie opinii filtra „Fibos” (Fibos), możemy stwierdzić, że jego rozmiar jest nieco większy niż w poprzednim modelu. Jednak nie powoduje to problemów przy wyborze lokalizacji położenia urządzenia. Wysokość i szerokość równe 190 i 110 mm. Jak widać, całkiem rozsądny rozmiar jest „Fibos”. Opinie konsumentów powiedzieć, że średni koszt takiego filtra jest w przedziale od 12 tys. rubli.

Skontaktować się z firmą za pośrednictwem swojej oficjalnej stronie internetowej, można dokonać zakupu „Fibos-1”, bez wychodzenia z domu. To zapewnia dodatkowy komfort przy wyborze systemu oczyszczania.

Jak wybrać system do basenu?

System „Fibos-3” podejście do zapewnienia przetwarzania dużych ilości wody w domu z basenem, a nawet dla małej produkcji. Jego szerokość pasma 3 m 3 / godz. Dla dużej rodziny idealnie nadaje filtr „Fibos” do oczyszczania wody. Liczba specjalistów w prezentowanym modelu gwarantują wysoką jakość prac instalacyjnych.

Okucia łączące mogą mieć średnicę 1 cala i ¾. Zawory do czyszczenia i odprowadzania nagromadzonych zanieczyszczeń musi być sekcja układ pół cala.

Kompaktowe wymiary tego wystarczająco silne wymagań instalacyjnych zaspokoić niemal każdego konsumenta. Jej szerokość i wysokość to 100 i 190 mm.

Średnia cena „Fibos-3” wynosi 15 tys. Rubli. Podobnie jak w przypadku poprzednich modeli, kolejność instalacja może być wykonana bezpośrednio przez oficjalnej stronie internetowej firmy w Internecie. Odpowiednio przeszkoleni eksperci pomogą przeprowadzić selekcję i kalkulacje projektu instalacji filtra. Biorąc pod uwagę wszystkie cechy pomieszczeń i wymagań konsumentów, menedżerów zapewnią instalację najwyższej jakości „Fibos”.

Wybór urządzenia do produkcji

Zaleca się używać do filtrowania wody dla potrzeb produkcji na szeroką na swoim wyjściu do kompleksów mieszkalnych wysokich dla dużych szkieletowych kanału systemu „Fibos-60”.

Jego ilość jest obliczana przy 60 m3 / h. Jest to najmocniejszy produkt „Fibos”. Filtr do wody ocen ekspertów, które wskazują niesamowitą siłę, a sam proces czyszczenia wymaga dostarczenia ciśnienia roboczego w zakresie od 16 do 0,5 atm. System jest połączony z komunikacją za pomocą okucia 70 mm. Pozwoliło im maksymalny wymiar przekroju 75 mm.

Ze względu na wysoką ustawienie przepustowości w modelu „Fibos-60” jest zwiększona średnica zaworów do mycia i odprowadzania resztek z nagromadzonego w kolbie i brudu. Jest ¾ cala.

Stosowania filtra „Fibos” dla wody, eksperci zostawić opinie o wystarczająco dużych wymiarach instalacji. Jego wysokość i szerokość są równe 850 i 300 mm. Jednakże, biorąc pod uwagę ogromne ilości filtrowania, nie jest zaskakujące, wzrost wielkości urządzenia.

Cena "Fibos-60" jest 55-60 tys. Rubli.

Bez względu na sprzęt konsument nie wybrała, wielu użytkowników może bezpiecznie powiedzieć, że „Fibos” – idealny filtr do wody.

opinie konsumentów

Jak również o wszelkich produktów o filtrach „Fibos” Różni ludzie zostawić różne komentarze. W masie dominują pozytywnych komentarzy użytkowników. Ale są też złe opinie o filtrach „Fibos”.

Niektórzy konsumenci skarżą układu myjącego często ręcznie podczas czyszczenia nagromadzonych zanieczyszczeń. Producent dostarczył dodatkowego sprzętu, który pozwala oczyścić „Fibos” automatycznie. Opracowana urządzenie jest szeroko stosowany w tym systemie. Jednak dodatkowe urządzenie do automatycznego czyszczenia nie jest dostarczany i wymagają dodatkowych inwestycji. Jest to jedna z wad, które posiada filtr „Fibos”. Złe opinie i znaleźć w aspekcie kosztów instalacji. Jednak biorąc pod uwagę żywotność sprzętu, w długich filtrów termin „Fibos” są tańsze niż ich odpowiedniki z wymiennymi nabojów.

Pozytywną opinię na temat produktu, tak jak wielu konsumentów braku wymiana wkładów filtracyjnych „Fibos”.

Ze względu na znaczne koszty i oszczędności czasu w systemie operacyjnym spełnia wiele uwag na temat celowości i opłacalności takiego zakupu.

Zadowolony z jakością przesączono stosując „Fibosa” wody. Znacząco poprawia funkcjonowanie całego wyposażenia związanego z wykorzystaniem cieczy, jej żywotność jest zwiększone. I smak produktu końcowego jest bardzo miękka i przyjemna.

Dużo uwagi poświęca się skomplikowanych operacji serwisowych od producenta. Łatwość zamawiania, w połączeniu z pełnym wsparciem w procesie instalacji zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Istnieją opinie, które mają wątpliwości co do jakości produktu krajowego. Jednak nawet dla tych, którzy nie byli przekonani o skuteczności czyszczenia tego filtra, to była miła niespodzianka w pełnym zakresie deklarowanym przez obietnic producenta. „Fibos” (opinie, eksperci stresu), w porównaniu do podobnego koszt jest stosunkowo niewielki.

Dosyć często informacje o poprawę zdrowia i ogólnego samopoczucia konsumentów.

Decydując się na zakup filtr „Fibos” dla oczyszczenia wody, początkowo wybierając odpowiedni model urządzenia i zamontować go poprawnie z pomocą specjalistów producenta.

Jak pokazują wieloletnie doświadczenie w korzystaniu z tego systemu, pożądany wynik będzie więcej niż doskonałe. W obecnych warunkach nie są bardzo dobrej jakości wody różnych obiektów filtra „Fibos” będzie po prostu niezastąpiony sprzęt, przynosząc zdrowie i dobre samopoczucie każdego konsumenta.