147 Shares 9563 views

Kapsułki pochwy "Laktozhinal": instrukcje użycia

Lekcja "Laktozhinal" charakteryzuje się jako eubiotyczny przeznaczony do stosowania dopochwowego. Ten środek w stosunkowo krótkim czasie jest w stanie przywrócić naturalną odporność miejscową i normalizować procesy metaboliczne. Ponadto lek "Laktozhinal", którego cena wynosi średnio od czterystu do czterystu pięćdziesięciu rubli, ma wyraźną aktywność antagonistyczną w odniesieniu do dużej liczby patogenu oportunistycznego i patogennego. Aktywne składniki zawarte w tym eubiotycznym, zaledwie kilka godzin po bezpośrednim podaniu prowadzą do obniżenia pH i poprawiają mikroflorę pochwy.

Preparat "Laktozhinal" (instrukcja zawsze zawiera komplet) znajduje się w postaci prześwitujących galaretowatych kapsułek pochwy. Zawartość leku jest jasnożółtym proszkiem o lekko brązowym odcieniu.

Każda kapsułka zawiera zasadniczą liofilizowaną kulturę bakterii kwasu mlekowego w objętości trzystu czterdziestu jeden miligramów jako głównego składnika aktywnego. Dodatkowe substancje to stearynian magnezu i monohydrat laktozy. W roli elementów pomocniczych dodawanych do procesu liofilizacji znajdują się skrobia ziemniaczana, tiosiarczan sodu i glutaminian sodu. Żelatyna jest zawarta w kompozycji leku w ilości dziewięćdziesiąt osiem miligramów.

Użyj kapsułek pochwy "Laktozhinal" zaleca się głównie w celu przywrócenia naturalnej mikroflory pochwy, na przykład po przeprowadzeniu terapii przeciwbakteryjnej choroby, takiej jak bakteryjna wagaina. Ponadto ten eubiotyczny jest często mianowany przez ginekologów i położnych podczas przygotowywania prenatalnego do rutynowych operacji ginekologicznych. Zaleca się także używanie preparatu Laktozhinal w ciąży, które jest bardziej narażone na zakażenie pochwy. Instrukcja zaleca stosowanie tego eubiotycznego i wszystkich kobiet, które wkrótce będą planować operacje ginekologiczne.

Ten lek należy podawać dopochwowo, wkładając głęboko do pochwy. Schemat leczenia jest zwykle następujący: jedna kapsułka rano i bezpośrednio przed snem przez tydzień lub jedną kapsułkę dziennie przez czternasty dzień. W tym przypadku, w zależności od nasilenia danego efektu klinicznego, można zmienić reżim dawkowania.

Szczególnie należy podkreślić, że producent-firma kategorycznie zabrania stosowania tych kapsułek pochwowych u kobiet cierpiących na nadwrażliwość na którykolwiek ze składników obecnych w ich składzie. Pacjenci w wieku poniżej osiemnastu lat powinni również powstrzymywać się od stosowania preparatu Laktozhinal. W recenzjach odnotowano również niepożądanie ich powołania w przypadku rozpoznanej kandydozy pochwy lub pochwy.