823 Shares 3603 views

Jezioro Teleckie: wypoczynek, opinie

rejon Ałtaju – prawdziwa perła regionu syberyjskiego. To tu udać się na spoczynek, wielu rosyjskich obywateli, którzy kochają naturę prawdziwego rosyjskiego: sosnowe lasy, krystalicznie czyste potoki górskie i uderzająco piękne i hipnotyzujące zachody słońca.

„Resorts” Górny Ałtaj

Dla każdego szczególnego rodzaju atrakcję tam „swojej” górskiej miejscowości, które spełniają potrzeby i pragnienia turystów. Prawdą jest, jak każda osoba jest wysyłany do gór Ałtaj z własnymi celami: ktoś chce ryby lub polowanie, ktoś tańczyć w lokalnym klubie w towarzystwie przyjaciół, a ktoś chce po prostu spędzić niezapomniane wakacje wraz z ich dzieci i bliskiej osoby, a oni na pewno dać górach Ałtaj.

Reszta (Teletskoye Lake jest jezioro, czy Aya lub Turquoise Katun) będą szczególnie skuteczne, jeśli podnieść dla turystów ze wszystkich powyższych kategorii zdefiniowanych „ośrodka”. Noc przygody i stron ciekawego można znaleźć w rejonie jeziora Aya – opcja dla młodych i dynamicznych ludzi, zabawa dla wypoczynku rodzinnego dadzą Turquoise Katun i relaksujący pobyt – Powiat CHEMAL, ale dla miłośników przyrody i pokrewne rekreacyjnej odpowiedniego znanego Teletskoye Lake.

Wypoczynek w Ałtaju (Teletskoye Lake)

Dla tych, którzy chcą zapomnieć o zgiełku miasta, cieszyć się świeżym powietrzem Gór Ałtaj i podziwiać nieskażoną pustyni, wycieczka do tak zwanej „Złotej” jezioro jest idealnym rozwiązaniem rozrywką.

Brak telefonów komórkowych sprawia, że szczególnie dobre jeziora Teletskoe. Wakacje słyną z obfitości wycieczki do „dzikich” interesujących miejsc – Trzecia rzeka, wspiąć się na górę do oglądania panoramicznych otoczenie Tyalan TUU (innymi słowy „snake góry”), wizyta do źródeł (w tym srebro), badania i przeglądu obecnych Ałtaju starożytnych dolega.

Przy wyborze miejsca na pobyt

dość małe, ale czyste miejsce pobytu dla podróżujących daje Jezioro Teleckie. ośrodki wypoczynkowe są głównie średnie. można osiedlić się w miejscowości Artybash, a we wsi Iogach. Większość mieszkańców regionu Nowosybirsku odwiedził pierwszą opcję, ponieważ dostawa przed nim zajmuje mniej czasu.

Kompleks turystyczny „Edem”

Jednym z najbardziej popularnej bazy jest „Eden”. Goście zakwaterowani są w dwupiętrowym ogrzewanych domków z drewna, więc kompleks turystyczny zabiera zwiedzających przez cały rok. Wyposażony kąpielisk w oparciu o nie, ale ta mała szczelina jest równoważone przez basenu, aw pobliżu jest jezioro sama Teletskoe. na tej podstawie, reszta będzie dobre dla rodzin z dziećmi, jak w „raju” ma kilka placów zabaw i zadaszone pomieszczenie wypełnione farbą i wszelkiego rodzaju zagadek intelektualnych i rozwija się z projektantem.

Wiele osób korzysta kompleks sportowy, składający się z dwóch różnych Banek (ten jest ponadto cały „sprzęt” – Ręczniki i akcesoria łazienkowe, dębowe i brzozowe miotły), spektrum procedur medycznych – fitobochki, masaże z różnych technik wykonawczych, kabina na podczerwień. Tak więc, nie tylko dużo doświadczenia, ale także okazją do promowania zdrowia doda wakacje na Jezioro Teleckie. Recenzje centrum turystycznym „Eden” zostawić tylko pozytywne opinie, a ponadto wrócić tu rok po roku. W godzinach wieczornych, dorośli mogą zrelaksować się w sali bilardowej. Jedzenie jest smaczne w kawiarni – urozmaicony wybór dań w menu pomoże Ci znaleźć część duszy.

Atrakcje w okolicy Jezioro Teleckie?

Ekscytujące rybacki może zaoferować jeziora Teletskoe. Ośrodki wypoczynkowe często pomóc w organizacji tego procesu.

Na przykład, zapewniają one transfer (dostawy) do miejsca rzekomego rybołówstwa, także za dodatkową dzierżawy kosztów pełnym umundurowaniu i urządzeń – spinning, wędki, haczyki i ciężarki, „uniform” – wysokie i ciepłe buty gumowe, odzież ochronną i ciepłą czapką , Eksperci i mieszkańcy mogą powiedzieć wiele sztuczek lokalnego rybołówstwa.

polowanie

Profesjonalnych i początkujących myśliwych pod nadzorem certyfikowanych specjalistów można sobie z tym poradzić interesującej pracy – dzikie zarośla i nietkniętych odgłos stóp poruszających się zwierząt spowoduje wzrost adrenaliny we krwi.

Należy wziąć pod uwagę pewną koncepcję wiszące, dzieje się z dziećmi na Jezioro Teleckie. Wakacje z nich nie może być tak aktywny, więc należy wybrać kompleks turystyczny z rozwiniętą infrastrukturą.

Specjalnie dla fanów „dzikiego” wakacje: przydatnych wskazówek

Po pierwsze, nie jest konieczne do podróży „sam”, to znaczy, jeśli chcesz, aby osiedlić się w namiocie z dala od obszarów zamieszkanych jest lepiej przyjść „w kupie”, na przykład, z przyjaciółmi. Jezioro Teleckie (reszta gdzie dość niepewnie) posiada wiele niespodzianek: od zwykłych – wypadku samochodowym, zanim straszne – możliwość wypadku.

Po trzecie, jeśli chcesz żyć w namiocie, można odnieść się do niektórych baz turystycznych (mogą powiedzieć, biura podróży), gdzie można niedrogo (w przedziale 150-200 rubli dziennie) do wynajęcia miejsce namiot nie jest brzeg jeziora lub rechki.Vo drugie, nie trzeba do odpoczynku „dzikusów” z dziećmi, ponieważ nie będzie usiedzieć i ropy (w przeciwieństwie do ośrodków turystycznych) obszar zawiera wiele niebezpieczeństw w postaci rozbitych butelek lub roztoczy.

Specjalne miejsca czyste miejscu „Kabiny przenośne” ognisko i zrobić niezapomniane wakacje na Jezioro Teleckie. Opinie mówią, że ten układ ma wiele zalet – jest to możliwe, aby korzystać z prysznica, obszar jest dezynfekowana, bliskość ludzi i ochrony.