594 Shares 4228 views

Taco wózek. złożoność wyboru

zakup pytanie wózek stoi każdego rodzica. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Po wejściu do sklepu na oczach dzieci młodzi rodzice uciekają. Tak wielu opcji, kitting i funkcje! Jaki cel?


Przede wszystkim konieczne jest, aby zdecydować się na potrzebie torby dla noworodka. Nie zawsze jest ona bardzo potrzebna. Jeżeli dziecko urodziło się w zimie, to zakłada się, że będzie on wyjść na balkonie, i jazda do kliniki na samochód mojego ojca, torba może nie być konieczne. Wiele firm oferuje zarówno kołyski wózek głęboki i przyjemność. Na przykład wózek Tako przedstawił dwa modele. W tym przypadku sama kołyska jest wiele warte, aw rezultacie cena transformatora za około półtora razy więcej niż wózek.

Drugą rzeczą, którą trzeba zwrócić uwagę na to koło. Być może do sprawnego i europejskich drogach można jeździć na małych kółkach, ale mieszkańcy rosyjskich gospodarstw chcesz polecić kupno wybierz duża. Taco wózek tam z dużych i małych kółkach, więc jest dużo do wyboru.

rynek jest teraz dostępny jako czterokołowych wózków i rowerów trzykołowych. Każdy model ma swoje własne cechy. wózek na cztery koła jest bardzo stabilny, łatwy w użyciu, ale nie jest zbyt zwrotny. Jeżeli wózek Tako na czterech kołach, może być obsługiwany jedną ręką. Może to być przydatne, jeśli na przykład, dla drugiej ręki trzymającej starsze dziecko lub jesteś torbę.

Jeśli trójkołowego wózek Tako, gdy podnosząc wycięcie w jednej ręce i równowagi, nie można zatrzymać. Z drugiej strony, jeśli trzeba przejść na wąskim moście, wózek na cztery koła nie będzie pasować, a trójkołowego na jednym kole przednim przejdzie łatwo. To się nazywa „bardziej zwinny”.

Jakie są szczegóły dotyczące dziecka wagony mają jeszcze przyciągnąć uwagę?

Bardzo przydatna jest pojemny bagażnik. Nawet jeśli wózek Tako nie potrzebuje do przewozu produktów ze sklepu, że nadejdzie dzień, kiedy twój syn chce zająć jego jazdę wózka. To, co rozumie się bagażu kosz.

Sprawy kolor wózka. Niebieski podszewka znikają bardzo szybko. Nie masz czasu, aby wychować dziecko, nawet do jednego roku, a kolor czapki musi być zasadniczo różne od wszystkiego innego. Różowy „dla księżniczki przewozu” nie jest bardzo praktyczny. Przede wszystkim, to jest łatwo zabrudzone. Różowy wózek będzie dobrze wyglądać tylko w idealnej czystości i porządku, więc przygotuj się, żeby go umyć stale. Optymalne barwiących do przewozu zielony, brązowy z wzorów.

I wreszcie, czy na zakup wózka inwalidzkiego transformator? To nie zawsze jest elementem, który przyjmuje się siedzący tryb życia, przydatna w tym charakterze. Wózek-transformator Taco może stać osiadłych w ciągu zaledwie kilku sekund. Jednak wciąż niewielu ludzi zrobić bez kupowania buggy.

Wybierając wózek – nie tylko przyjemne, ale także poważna sprawa. Jego wygoda dla Ciebie osobiście określić swoje szanse w ciągu najbliższych kilku lat.