214 Shares 2706 views

Jak wysłać sygnał nawigacyjny z MTS i MegaFon

Dość często zdarza się, że pieniądze dla równowagi kończy się w najbardziej nieodpowiednim momencie. Co zrobić, jeśli pilnie skontaktować się z rodziców, współpracowników lub szefa? To właśnie w takich sytuacjach wielu pytanie, na przykład, jak wysłać „latarnię” do MTS lub Megafon, w zależności od usług operatora, których używają. W tym artykule powiemy ci, co opcja jest i dlaczego jest to potrzebne.

Co to jest „Beacon”?

„Tracker”, „Mewa” – ludzie Usługa ta nazywa się inaczej. Istotą jest to, aby wysłać wiadomość z prośbą o darmowe oddzwonić lub zaktualizować swoje konto. Jest to bardzo przydatne zwłaszcza w czasie, gdy nie masz pieniędzy na koncie. Na przykład z bilansu zerowego, można wysłać „latarnię” bez trudności. Megafon, MTS i inne podmioty świadczenia tej usługi. To jest zupełnie za darmo, ale warto wiedzieć, że liczba wiadomości wysłanych w ciągu dnia jest ograniczona.

Jak wysłać „nawigacyjnych” MTS?

Jeśli stanął przed koniecznością wysłać komuś „latarnię”, wtedy wystarczy wybrać następującą kombinację: * 110 * numer telefonu # i nacisnąć przycisk „zadzwoń”. Nawiasem mówiąc, liczba abonentów mogą być wprowadzane w dowolnym, wygodnym formacie. Po naciśnięciu przycisku wywołania, odbiorca otrzyma wiadomość z prośbą o oddzwonienie, który będzie także datę i godzinę wysłania. Teraz, gdy wiesz, jak wysłać „latarnię” z MTS. Klienci operatora powinien być świadomy, że wysłanie takiej wiadomości nie może zawierać więcej niż pięć razy dziennie, więc po pochodzą one do końca, wielu zaczyna wysyłać wnioski o dofinansowanie konto. Oto jak to zrobić: wybierz kombinację * 116 * # i numer docelowy naciśnie połączenia. Jednak taka wiadomość może dostać tylko użytkowników, MTS, Beeline oraz Megafon, które, nawiasem mówiąc, są w naszym kraju, głównych operatorów telefonii komórkowej.

Jak wysłać „latarnię” z megafon?

Powyżej jesteśmy starannie analizując jak wysłać SMS MTS. Rosja jednak korzystać z usług nie tylko firmy komórkowej. Dość popularne dzisiaj, taki operator, jak megafon. Kiedy nagle zabraknie pieniędzy w równowadze, i trzeba zadzwonić, wystarczy wybrać następującą kombinację: * 114 * numer telefonu #, a na końcu, naciśnij przycisk połączenia. Po powinieneś przyjść raportu doręczenia. Nawiasem mówiąc, jest to bardzo wygodne, można je wysłać do innych operatorów. Nocą można wykorzystać nie więcej niż 10 „beacon”. Jak MTS, MegaFon istnieje usługi wiadomości z prośbą o aktualizację konta, choć nazywa się „Zapłać za mnie”. Jej granica wynosi 5 przesyłki w ciągu 24 godzin. Aby to zrobić, trzeba będzie wybrać * 143 * numer odbiorcy # „call”.

Kiedy już nauczył się wysłać „latarnię” z MTS i MegaFon, nie będzie pozostawiony bez pomocy w trudnym momencie. Gdy „zbawca” otrzyma wiadomość, aby poprosić go, aby zadzwonić, lub nie masz pieniędzy, natychmiast skontaktuje się samemu. Ale lepiej jest, gdy konto zawsze mają pieniądze, a ty sam możesz zadzwonić lub napisać do rodzin i bliskich, ponieważ są one w każdym przypadku droższe niż jakiekolwiek pieniądze.