187 Shares 9543 views

Jak to jest walk? Dla każdej kobiety indywidualnie

Każda kobieta, która jest w stanie czekam na pojawienie się jego dziecka urodzonego. Jednak większość kobiet w ciąży boją się pracy, ból porodu. Czasami te lęki są silniejsze niż ból czują później. Jak to jest walk? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy zrozumieć naturę tego zjawiska.

W późniejszych etapach ciąży mogą wystąpić walki – prekursory. Oni nie zgłosili wystąpienie porodu, ich charakter nie został zbadany. Naukowcy nie mogą odpowiedzieć jednoznacznie, czy prekursory niezbędne do przygotowania macicy do ujawnienia, czy sygnalizować ciężarną kobietę o zbliżającym się porodzie. W każdym razie, nie są one trwałe i nie powtarzać w regularnych odstępach czasu. Wszystko, co może czuć się przyszła mama jest dokuczliwy ból i twardość w macicy. Ma to miejsce, kiedy na krótką wędrówkę.

Każda z kobiet rodzących ma własną odpowiedź na pytanie: „Jak to jest walka?”. Uważa się, że walka towarzyszy ból jako miesiączki, tylko silniejszy. Na początkowym etapie ich nowej matki czuje się źle, czasami nawet nie zwracając uwagi. Na przykład, jeśli woda nie został jeszcze poruszony, może w dalszym ciągu zakładamy, że zwiastunów. Ale jest to niezbędne w celu wykrycia, jak długotrwały ból i jak długo są powtarzane. Jeśli po pewnym czasie ból przychodzi ponownie, należy udać się do szpitala. Pierwsza walka jest zawsze trwać znacznie dłużej niż w wielokrotnych porodów. Więc nie panikuj. Można bezpiecznie poczekać, aż zostaną one powtarzane raz na siedem minut. W tym czasie trzeba skupić się, zebrać wszystko, czego potrzeba do przyjęcia do szpitala. Gdy skurcz bardziej częste bóle się bardziej odczuwalne w czasie. Okres ten staje się najbardziej ekscytujące dla matki oczekującej. Jak to jest walk, mogła powiedzieć przyjaciół lub specjalistów w ośrodkach szkoleniowych dla kobiet w ciąży.

Dobrze, jeśli kobieta podczas rodzenia przygotowuje się do tego momentu, studiował literaturę, moralnie i fizycznie dostrojony do porodu. Każda nowa matka musi z góry wiedzieć, jak oddychać podczas porodu, jak się zachować. Wtedy ona czuć się bezpiecznie i nie będzie prosić pielęgniarkę gdzie zacząć dostawy.

Wpływ na proces skurczów kobieta nie może. Ona jest w stanie kontrolować tylko próby, które rozpocznie się po. Ale w leczeniu sytuacja trzeźwości jest konieczne, ponieważ wkrótce będzie najważniejszą i długo oczekiwane wydarzenie – spotkanie z dzieckiem. To powinno być myślenie podczas porodu, starając się zrelaksować. Lepiej chodzić po korytarzu lub siedzieć na fitball. Jeżeli w trakcie walk z ciebie obok swojego męża, a następnie może zrobić masować obszar sakralny. To znacznie złagodzić ból. Wiele kobiet rodzących jest powiedziane, że gdy ból staje się nie do zniesienia, oznacza to, że narodziny dziecka to się wydarzyć, ponieważ ostatnia bitwa przejść bezpośrednio do daremnych prób. Po porodzie kobieta ma nie myśleć o tym, jak to jest walczyć. Ona nawet nie pamiętam. Teraz, siedząc obok niej mały skarb.