670 Shares 3949 views

Choinka wykonana czekoladki i szampan: zrobić oryginalną biżuterię

Wkrótce magiczne święto? Szukasz nowych możliwości dla dekoracji stołu noworocznym? Choinka wykonana czekoladki i szampana – świetny pomysł, aby uświadomić sobie, że każdy może. Po opanowaniu zasadę tworzenia takiej pamiątki, zrobić dowolną opcję z prostych do zaawansowanych rafinowany z dodatkowym wystroju.

Co trzeba gotować

Więc masz piękne drzewa czekoladki i szampan, będą wymagały następujące:

 • butelka szampana ;
 • Cukierek albo w kolorze zielonym owijarki lepiej wydłużonych, ale może być okrągły kształt, a;
 • Lub kleju;
 • zielony papier krepa, siatka, organza, satyna wstążka;
 • nożyczki;
 • elementy dekoracyjne (koraliki, blichtr, gwiazd, płatki).

Jak twoja choinka wykonana słodyczy i szampana, w zależności od metody produkcji oraz ilości czasu jesteś skłonny wydać, aby ją utworzyć. Minimalny zestaw komponentów tworzą pierwsze trzy punkty, reszta jest opcjonalna.

Choinka wykonana czekoladki i szampana w dłoniach (szybki sposób)

Jeśli absolutnie nie ma czasu, aby być kreatywnym, ale dekoracja na stole nadal chcesz zrobić, stosuje się następującą technikę.

 1. Take papieru falistego, przykleić go do rury.
 2. Umieścić na butelce. Marszczenie przyjąć odpowiednią formę. To samo może być wykonane z nylonu lub innego zielonej tkanki sprężystej (pończochy lub skarpety cięcie).
 3. Najważniejsze poziomy trzymać cukierki dla wolnych końców owijki. Postaraj się zrobić to tak, że dno drzewo wyglądało większą objętość, czyli zachować pozory stożkowym kształcie drzewa.
 4. O korków może być zatrzymany wystrój w formie gwiazdek, owinąć design z perełek lub blichtr.

Wszystko jest gotowe. Czas zajmie około pół godziny. Może to drzewo nie będzie tak bujnej i naturalne, ale jest wyjątkowo piękny.

Choinka wykonana czekoladki i szampan własnymi rękami: Master Class

Aby uzyskać szerszy i dekoracyjne opcję, należy postępować z następujących technologii:

 1. Jest to możliwe, ponieważ w prosty sposób, najpierw wykonać „pokrywy” na butelkę zielonej krepy papieru.
 2. Wytnij organzy lub innego materiału, wziąć w paski lub taśmy satynowej zieleni.
 3. Innym sposobem – aby uczynić rożki kwadratów tej samej tkaniny, wstążki, siatki.
  Po prostu trzeba się pogodzić centrum kroplówki kleju i włożyć wykałaczkę lub zapałkę. Będziesz mieć wspaniały stożek na patyku.
 4. Kiedy półwyroby są wklej pierwszych warstw z taśm tkaniny, dzięki czemu gniecenie za pomocą kleju, po czym cukierków. Dlatego należy zachować się wąskim gardłem. Drzewo okazuje soczysty, delikatny i dekoracyjne.
 5. Na szczycie spirali kulki lub powiesić blichtr. Można udekorować powierzchnię płatków śniegu, kule, gwiazdy.

Tutaj wszystko jest ograniczony przez wyobraźnię i chęć stworzenia oryginalne i niepowtarzalne rzeczy. Jeśli podoba Ci się ten pomysł, ale taki prezent jest zbyt drogie (cena od szampana, słodycze, ozdoby i działa całkiem wysoki) ilość cukierków mogą być mniejsze przez zwiększenie odstępów między szczeblami. Są łatwe do wypełnienia blichtr luzem.

Przyjemny słodki prezent

Każda z powyższych metod, można stworzyć oryginalny upominek. Jest on używany nie tylko jako dekoracja szampana na świątecznym stole. Alternatywnie, można spróbować zrobić, że tak powiem, miękki prezent. Pusta butelka jest używany (jako zasada), słodycze i inne zamykania ozdoby całkowicie wraz z szyjką. A jeśli masz znakomity piękny akcesorium, a szkoda go używać zgodnie z jego przeznaczeniem (jeść słodyczy) może być delikatnie je pociągając do owijarki pozostały na swoich miejscach. Następnie wypełnić pustkę wystarczająco dużo materiału, takiego jak miękkie zabawki. Jednakże, jest to wygodne, aby zrobić tylko z cukierkami okrągłego kształtu.

Tak, widziałem, jak łatwo jest wykonana z czekolady drzew i szampana. Pół godziny czasu na pewno znajdziesz się na taki oryginalny wystrój na stole lub prezent noworoczny.