884 Shares 9215 views

Ukraińska Wiedeń: Lwów atrakcje

Stolica Ukrainy Zachodniej – dumne Lwy – prawdziwa bajka, zamrożone w kamieniu. Jest to nastrój miasta, magia, muzyka, romans. Będąc tutaj, wydaje się, że dokonując podróż przez przestrzeń i czas. Stare uliczki, brukowiec, europejską elegancję i specjalny apel podbić pierwszy rzut oka. Liczne atrakcje Lwowa został poddany inspekcji w ciągu jednego dnia. Obywatele gościnność nie zna granic. Tutaj będą zawsze witany chlebem i solą, ma przyjemność dzielić się informacjami o ciekawych miejscach. W centrum i na obrzeżach łatwo znaleźć luksusowe hotele lub niedrogie zakwaterowanie.

Niektórzy ludzie nazywali miasto Wiedeń, ukraiński, bo na ulicach można usłyszeć muzykę klasyczną zmieszany z aromatem kawy. Niesamowita architektura różnych stylów, zbyt przypomina austriackiej stolicy. Ale miasto Lwów, które są tak różnorodne atrakcje, ma swoją własną twarz. Nic dziwnego, że jest on odwiedzany przez bardzo wielu turystów.

Atrakcje Lwów jest lepiej zacząć badać z centrum, gdzie Rynku. Gdy nie było głośno zawody, targi odbyły. Ale tu już tak zatłoczony jak było setki lat temu. W tym rogu galicyjskich przewodników miejskich kapitał oferować swoje usługi, które w różnych językach powie wam historię o niezwykłym mieście. Natychmiast stoi Hall: co to jest Europejska średniowieczne miasto bez niej? Jego dumny iglica jest uważany za najwyższy punkt Lwowa, więc od góry budynku można unikalne zdjęcia. Ponadto, będzie można zobaczyć wielką panoramę z tarasu widokowego, gdzie kiedyś stał zamek wysoki. Niestety, od okazałych budynków były tylko poszczególne elementy, ale lokalnych przewodników powie Ci wiele ciekawych historii z nimi związanych.

Zabytki miasta – to wiele stylowych kawiarniach, które otwierają się tu od XVII wieku. Następnie mieszkaniec George Kulchinskaya zapisane ukraińskiego Wiedeń od oblężenia, dla którego poprosił o nagrodę trzystu worków ziarna kawy. To właśnie on założył pierwszą sieć przytulne zakładów. Upewnij się, że oferują mocnej kawy lokalną czekoladę, która jest również jedną z głównych atrakcji miasta. Muzeum Czekolady – obowiązkowa wycieczka w ramach programu miasta. W nim nie tylko zobaczyć proces tworzenia słodki deser różnych odmian, ale również być w stanie kupić smaczny upominek dla przyjaciół i krewnych.

trzeba zobaczyć na własne oczy te atrakcje Lwowa, którego zdjęcie jest w każdym przewodniku miasta. Jest to kościół Świętych Piotra i Pawła w katedrze Wniebowzięcia NMP, pomnik Szewczenki, Liberty Avenue, Kaplica Boimów. I to jest słynny browar i muzeum z nim, gdzie będzie oferowane degustacji piwa, Muzeum Farmacji, który przypomina pracownię alchemika, starożytne cmentarze i tak dużo więcej.

Oczywiście, istnieją miejsca, we Lwowie, nie zakurzonym historii. Bary, restauracje, dyskoteki, kluby nocne, centra handlowe – to wiele z nich szuka dla wymagających podróżnych poczuć pełnię życia.

Zabytki miasta – to jest coś, co można spędzić wiele godzin na czytanie i słuchanie. Ale najlepiej kupić bilet na następny pociąg i macha do starożytnego miasta. On nie jest tak daleko, jak się wydaje, a wrażenia będą trwać przez resztę swojego życia!