646 Shares 3426 views

ulubiony jabłoń każdego z Melba

Sierpnia w zagrodzie. Odchodzi cicho żniwa został miesiąc do radości nie tylko gospodarstwa domowe, ale także dla całej ulicy. To jabłko Melba, Melba lub, soczyste i jasne, że owoce dojrzewają w szczelinie gdy ogród już odeszli truskawki i porzeczki i gruszki i innych odmian jabłek jeszcze nie zaczął dojrzewać.


Ulubiony wszystko jabłoń przyszedł do nas zza oceanu, to kanadyjski pochodzenia. W tym przypadku dobrze korzeń w różnych szerokościach geograficznych Rosji – i na środku, a nawet więcej, w południowych regionach. Gorzki zimno jabłko Melba, oczywiście, nie może się ostać, ale ze średnią oceną parametrów jest dość zimę.

Jest to bardzo piękne drzewa. Do ogromnych rozmiarów nie rośnie, ale z właściwego formowania korony staje się prawdziwą ozdobą ogrodu. Wypukłe liście z karbowany krawędzi jego Melbu odróżnić od innych odmian, a średnia grubość gałęzi pozostawać przez wiele lat, gładsza i młodsza. Przyjazny między drzewami kwitnienia jabłoni z niemożliwej odwrócić wzrok – to trochę jak Sakura, otynkowany kolor.

Co kilka lat, drzewa spoczynku, lecz w innych porach roku, to zachwyca obfitego owocowania. Podczas gdy na gałęziach powstaje tyle owoców, że drzewo nie wydaje się, aby udźwignąć ich ciężar. Ale charakter mędrca: odmiany jabłoni Melba stanie stopniowo pozbyć się zbędnych Zelentsov, pozostawiając gałęzie jak mogą. I utrzymuje gałęzie drzew z jego ogromnej ilości owoców!

Co zaskakujące, Melba jabłko nie czyni ich właścicieli (o ile, oczywiście, mówimy o małym podwórku i nie nadaje się do celów przemysłowych), aby zebrać plony. Dokładniej, to nie daje mu taką możliwość: dojrzałe jabłka spadają na ziemię. Dlatego pożądane jest, aby to drzewo zasadzić miękkiej darni do jabłek nie walczyć. Wszystko co jest rzucić być spożywane w tym samym dniu – bardzo apetyczny patrzeć i przyjemnym smaku czerwonego paski owoców. Oczywiście, można i należy unikać spadając owoce i zebrać je w koszu, zbierając ripest. Chodzi o to, że nie dojrzewają jednocześnie, że to sekret ich długiego owocowania. Gdyby zebrać nie jest całkiem dojrzały, możliwe jest, aby przechowywać w lodówce przez kilka miesięcy.

Biały, soczysty miąższ z jabłek tej odmiany jest nieporównywalny słodki i kwaśny smak. Jeśli dużo owoców, będą trwać i na wykorzystaniu świeżych i kompoty i dżemem i soku.

Co opieka Melba kocha jabłoń? Opis odmiany przypisuje go do karłowatych odmian i zaleca odpowiednie przepisy treści. Jak dla karzeł – można postawić przecież dorasta do trzech metrów – to nie jest tak mało za jabłka. W odniesieniu do opieki – wszystkie jabłonie, jak to samo: sadzenie jesienią w gliniastej glebie żyznej, terminowe przycinanie – przed przepływem SAP. Jeśli chodzi o cechy odmian jabłoni Melba ma jedną zaletę: nie trzeba często sprayu. Dokładniej mówiąc, nie ma czasu do wielokrotnego przetwarzania. Pierwszy rozpylanie odbywa się przed rozpoczęciem pączkowanie – zniszczyć overwintered szkodników. Drugi – pod różowego pąka do zapobiegania larwy rozwijają drzewo kwiat jabłoni weevil. Kiedy drzewo produkowane owoce, będą musiały przetwarzać przed molami. Ale jako odmiana dojrzewa szybko, ataki chemiczne na tym przystanku. Okres ciąży jest ważne, aby nie dać się drzewa, aby czuć niedobór wilgoci, inaczej owocem będzie obsypany masa wyprzedzeniem. To wszystko, troska, a następnie – tylko uda się odebrać dojrzałych owoców z zroszone trawy!