824 Shares 5804 views

Restauracja "Durdin": historia, a zwłaszcza instytucje, menu

Historia produkcji piwa w Rosji może powiedzieć wiele interesujących faktów, na przykład, o chłop Ivan Durdin. Moskwa piwowarskim w młodym wieku interesował się technologią wytwarzania napoju i był w stanie otworzyć swój własny sklep z piwem w 1836 roku.

Durdin rozwój nowych piw, wymyślając jasne smaki, więc stragany piwa stał się ulubionym miejscem do odwiedzenia nie tylko zwykłych ludzi, ale także osoby szlachetne. Na przykład, rosyjski cesarz Aleksander II bardzo lubił durdinskoe piwo i często odwiedzany sklep piwny.

o piwie

Przygotowane według receptur Ivana Durdina „Vienna”, „Czeski”, „Pils”, „Marsz”, „Black” i „Kaulbahskoe”, jak również inne piwa były i są popularnym napojem w Rosji. Spadkobiercy Brewer kontynuował rodzinny interes, ale, niestety, historia zachowanych receptur i technik gotowania wyjątkowy napój. Jednak niedawno podczas remontu pracuje na moskiewskich budynków fabrycznych technologii zapisu działają na Durdin stwierdzono. W pełni zgodny z technologią czasu próbnej partii piwa warzonego, który uderzył jego gustu nawet najbardziej wymagających konsumentów.

o restauracji

W naszych czasach, słynny „Szafa”, „Durdinskoe stół”, „Bavarian jasny”, „ciemny czeska” i „Pils” piwo serwowane go w „Durdin” restauracji w Moskwie. Instytucja ta jest jednym z pierwszych piwa, które są oparte na rosyjskiej tradycji.

Wnętrze jest zaprojektowane w stylu ubiegłego wieku. Projekt można zobaczyć elementy starego browaru. Hall-shop restauracja „Durdin” mający dużą liczbę miejsc, podziwiać oryginalności. Ściany instytucje są w odcieniach beżu i brązu. Gołe czerwonej cegły, w połączeniu z konstrukcji metalowych transportuje odwiedzających do innego świata, a zwłaszcza, że pozwala czuć się całe piękno XVIII wieku. Sofy ze skórzanymi siedzeniami zapraszają do relaksu i wypić szklankę piwa.

Opis restauracji

Cechą restauracji – durdinskoe piwa, które jest wykonane za pomocą specjalnych receptur w naszym własnym browarze. Tutaj wszystko przypomina historię wspaniałego napoju. Klienci mogą wybierać piwo dla każdego smaku. Każdego roku, można spróbować jednego lub dwóch nowych odmian odurzający napój.

Restauracja „Durdin” na proletariackiej można zamówić prosty klasyczny rosyjski żywności. Sałatki, gorące i zimne przekąski, zupy, pierogi i kluski, kebaby i różnorodne przystawki, wypieki z własnej piekarni, ryby, warzywa i mięso jest podawane wędzony elegancki i gustowny. Menu dla najmłodszych zawiera użyteczne i niskotłuszczowe posiłki, tak, że w „Durdin” przytulnej restauracji z okazji rodzinne wakacje. Przyjazną i ciepłą atmosferę w połączeniu ze świetnym jedzeniem – to jest dobre dla spotkań towarzyskich z kolegami lub przyjaciółmi.

usługa

Profesjonalna obsługa, czystość i komfort, ciągłe promocje i rabaty dla gości, kolorowe wnętrze, muzyka na żywo i parkiet przyczynia się do doskonałej i niezapomniany pobyt w restauracji „Durdin”. Jest ona otwarta od 12:00 do 24:00. Posiada własny parking. Zawsze można zarezerwować stolik na obiad dla rodziny przez telefon. W zakładzie istnieje możliwość zorganizowania żywy i rocznic ślubnych, świecki przyjęć i imprez firmowych. Kucharz zrobi indywidualnego menu bankietu. Można zamówić lunch lub kolację biznesową telefon w domu.

Restauracja „Durdin” położony jest w pobliżu centrum Moskwy, w prospekcie Wołgograd (stacja metra „Proletarskaya”) i jest to dość łatwe do znalezienia. Po odwiedził tę przytulną restaurację, można zanurzyć się w historii swego Durdin i niezapomnianym przeżyciem.