232 Shares 8000 views

Jako sól kawior z łososia w domu.

Czerwony kawior to przysmak kochany przez wszystkich. Jeżeli dostępny łosoś z kawiorem, nie ma potrzeby się spieszyć, aby je upiec, piec, a zwłaszcza gotowania. Podczas smażenia film, który pokrywa jajo staje się sztywny, że psuje smak i prezentację łydki. Najsmaczniejsze kawior z ryb – sól. Kawior z łososia sól nie jest tak trudne jak w domu. Pozwoli to, aby zadowolić siebie i rodzinę pyszny przysmak. W postaci soli z łososia, kawior opisano poniżej.

Przed jaj soli, trzeba ją usunąć. Znajduje się on w dwóch wnęk oddzielonych przez folię nazywa yastiks. Z tego filmu trzeba się pozbyć. Aby to zrobić, jaja należy umieścić w gazę i dokładnie wypłukać pod bieżącą wodą, obracając się z boku na bok. Po tym, że film musi pozostać w gazę, a jaja będą czyste. Wiele czyste jaja zanurzając go najpierw we wrzącej wodzie przez kilka sekund, a następnie – w zimnej wodzie. Następnie folia musi być oddzielone od siebie jaja ręcznych. Przed jajka z solą, należy wykonać jedną z powyższych operacji, choć wymaga cierpliwości. To jest bardzo ważne.

Ambasador bezpośrednio przeprowadzić na dwa sposoby: z lub bez solanką. Solanka – bardzo intensywne i stężony roztwór soli, którą gotowano w wodzie z dodatkiem różnych przypraw. Przez zastosowanie roztworu gotowego, ochłodzono do temperatury pokojowej. Sól może pojawiać bez korzystania z solanką, soli i innych składników.

Przed sól kawiorem z łososia, trzeba wiedzieć, że w lodówce można go przechowywać nie więcej niż dwa dni. Tak, że fakt ten powinien być wzięty pod uwagę wcześniej. Pierwszy sposób peklowania – solanką.

Składniki: jaja, woda, cukier, sól, przyprawy (opcjonalnie). Pierwszy gotowano w ilości solanki 1 kubek wody ma dwie łyżki soli bez szyn, a także dwa łyżeczki – cukru. Gotować do całkowitego rozpuszczenia składników, a następnie schłodzić do temperatury pokojowej. Jaja, wstępnie przygotowane, wylania roztworu i pozostawić na godzinę lub nieco dłuższy. Po tym czasie jest konieczne, aby umyć leczenia strumienia wody i spadku przez sito, nadmiar wody odprowadza się. Wszystko delikatność gotowy. Nie należy zapominać, że produkt może być zadowoleni tylko dwa dni.

Drugi, bardziej prosty sposób, jako sól kawioru łososia. Składniki: cukier, sól i oczywiście kawioru. Po pierwsze sól dwie części i jedną część z koniecznością dokładnego wymieszania cukru. Jaja powinny być pakowane w szklane, porcelanowe lub pojemnika ceramicznego, a następnie posypać kompozycji cukru soli i bardzo dokładnie. Następny na jajach umieścić trochę ciśnienia. Na przykład, płytki (spodek) i do niej – szkło (Bank), z wodą. Po około pięciu godzin, można już zrobić pyszne kanapki. Przed sól łosoś kawioru drugiej metody, należy obliczyć czas, w oparciu o fakt, że trwałość nią tylko dwa dni. Kawior z łososia – jest pożywne i bogate w składniki odżywcze wspaniały przysmak, który będzie cieszył przez całą rodzinę.