355 Shares 9260 views

Karma dla kotów: opinie i zalecenia

Nowoczesny dyktuje tempo życia, nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt. Jeśli przed dobrego gospodarza, ściśle związane z karmienia psa mogli wybrać godziny lub vygotavlivat dla swoich produktów, ale teraz coraz więcej hodowców i miłośników zwierząt do gotowej suchej i mokrej karmy. To przede wszystkim wpływ kotów domowych, ponieważ często można znaleźć wśród ulubionych zwierząt.

Rodzaj kotów

Nie tak łatwo w dzisiejszych czasach, aby wybrać kota wysokiej jakości żywności. Opinie mówią to samo, Reklama – Pozostałe, weterynarze – trzeci. RSS różnorodne prostu niesamowite nieprzygotowanego kupującego.

I cierpi z powodu tego ukochanego kota.

W okresie przejściowym do gotowej paszy dla zwierząt powinny uwzględniać ich podziału na klasy.

Holistic Pet klasy jedzenie

Ta klasa kotów przyszedł stosunkowo niedawno. Początkowo próbowali przypisać do paszy klasy super premium, ale zbyt wiele z zatoki leży między nimi. Co jest istotą takiego biura?

Holistyczne – co oznacza, że jedna część. To nie jest pasza jest wybrany do pewnego rodzaju kota, nie dla określonej części ciała lub owrzodzenia iw ogóle dla kota. Po tym wszystkim, zanim staną się główną mruczenie, cała kot ludność planety była dzika i produkować własną żywność na własną rękę. W tym przypadku, żaden z nich nie doznał żadnych otyłości lub kamicy moczowej, lub problemy z wątroby i nerek. Tak, jedzenie Holistic, dom kot dostaje wszystko, co dostanie w środowisku naturalnym, świeże jedzenie, niedawno slovlennym mięsa.

Jest to w pełni zbilansowana karma dla kotów, opinie klientów potwierdzają to dobry stan pet – zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Całościowe wykorzystuje wyłącznie świeże mięso, które hormon wzrostu nie jest dostosowany. W związku z tym, że nie dostaną się do organizmu i kot nie będzie powodować mutacje, w tym raka. Jest to jeden z „chipy” z holistycznym – Mięso, wykorzystywanych jako pasza dla zwierząt, a ludzie mogą mieć, jak to jest odbierane zgodnie ze wszystkimi standardami jakości. Wyklucza to obecność podrobów, rogi, kopyta i, jak również produktów ubocznych. Oprócz mięsa do tych karmienia przechodzi minimalne obróbki cieplnej, co pozwala na to, aby zachować maksymalną użytecznych właściwościach i smaku.

"Akan"

Na przykład, RSS-Feed Holistic to "Akana" i "Orage" kanadyjskiej firmy CHAMPION Petfoods LTD.

"Akan" – Cat opinii żywności, które w 99% są pozytywne. Jest biologicznie odpowiednie pożywienie, są całkowicie symetryczne i nadaje się do codziennego podawania. Wielką zaletą i różnica od zwykłych pasz jest brak żywności „Akana” i „Orage” składniki ziarna. W nich nie będzie widać żadnego z prosa lub kukurydzy, soi znacznie mniej. Wszystkie niezbędne węglowodany zwierzę otrzymuje z ziemniakami – obowiązkowy składnik „Akany”. W skład pakietu jest napisany w sposób bardzo szczegółowy i zawiera świeże mięso z kilku gatunków (jagnięcina, ryby, kurczak, indyk), świeże warzywa, owoce, około pięćdziesiąt rodzajów ziół. Warto zwrócić uwagę na brak tanich wypełniaczy, takich jak gluten kukurydziany, który powoduje alergii u zwierząt, mączki kostnej, mięsa, kukurydzy i produktów ubocznych mąki kukurydzianej. Konserwanty w rufie naturalne – to niektóre zioła i witaminy. Białka są w zasadzie proiskhozhdenieya zwierząt, nie roślin, są znacznie lepiej wchłaniane przez organizm zwierzęcia. Szczególną uwagę należy zwrócić na obecność naturalnych utleniaczy moczu, który ratowniczy zwierzę z nabyciem kamicy nawet po kastracji lub sterylizacji. Ludzie, którzy przez długi czas (a żywność jest dostępna dla ponad dwudziestu pięciu lat) użyć „Akan” produkt (kotów) opinii w lewo o tym samym: pozbyć się alergii spowodowanych przez inne, tańsze jedzenie, zwierzę wygląda świetnie, aktywny, jada z zabawa, ale nie za dużo, etc.

Mówiąc o normalnym karmieniu. Zwierzęta, które jedzą suchą karmę, trzeba pić dużo wody. Tanie jedzenie, które są słabo trawiony przez koty tylko zapchać żołądek, jak zwierzę, próbując dostać się na tyle, by uzyskać odpowiednią ilość energii i witamin, załaduje się na przyszłość. Nie tylko, że jest to bezpośrednia droga do otyłości, dlatego też w żołądku nie ma miejsca na wodzie, a kot zaczyna pić mniej. I jest już w obliczu problemów z żołądka, nerek i dróg moczowych. Norma podawanie „Akane” jest średnio 80 gramów dziennie. I prawie wszystkie spożywane przekształca się w energię, odpowiednio zmniejsza ilość kału.

Linijka „Akany” nie ma paszy weterynarii, jest ona przeznaczona dla zdrowych zwierząt. Jednocześnie, zdaniem, problem z alergiami i żołądka (nudności, wymioty), które żywią rozwiązuje. Również nie ma mokre jedzenie „Akana” i „Orage”, więc jeśli zwierzę jest przyzwyczajony do jedzenia konserw, można namoczyć suchy pokarm, ale wilgotność nie powinna przekraczać 35% objętości.

W związku z tym, zbierając jedzenie dla jego mruczenie, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na żywność. To będzie kosztować nie jest tanie, ale można zaoszczędzić na medycynie weterynaryjnej i leczenia.

Karma Super Premium

Jeśli Holistic ledwo paszy klasy zostaną wpisane z kilkunastu, super-premium będzie miał więcej. Te kanały są w przeważającej części składają się z całego mięsa, a nie tanie wypełniacze mąki w kompozycji powinna być mięsne produkty uboczne. Dzienny wskaźnik jest również mały, jak w większości żywności absorbowane przez organizm zwierzęcia.

"Leonardo"

Kanały te są również bardzo wysokiej jakości, a niektóre z nich Holistic nedotyagivayut tylko na jeden lub dwa wskaźniki. Na przykład, taka żywność odnosi się do „Leonardo” – opinie kotów, które w przeważającej części pozytywny. Linia zasilająca obejmuje zarówno suche i mokre typy, ale większość kupujących dać swoje preferencje w puszkach i zachowane.

Producent wskazuje, że tylko ze świeżych składników, podczas gdy w składzie paszy zawiera mączki mięsnej kilka gatunków. Ale tam nie ma produktów ubocznych, a to nie może nie cieszyć. Kolejnym plusem jest to, że większość białek jest nadal pochodzenia zwierzęcego, więc łatwo je przyswoić cipki.

"Hills"

O „Hills” opinii kotów są bardzo mieszane. Niektórzy hodowcy i miłośnicy chwaląc go ponad miarę, niektórzy mówią, że rufa kategoryczne „nie”.

W rzeczywistości, ta dieta jest teraz trudno przypisać do klasy super premium, nadal robić to bardziej z przyzwyczajenia. Wcześniej „Hills” był naprawdę najlepszy, ale ostatnio pojawił się w posiłku pasza kukurydziana i gluten kukurydziany, co przyczynia się do rozwoju alergii, soi, co prowadzi do powstawania guzów nowotworowych. Linia zawiera zarówno codzienne zużycie paszy i paszy weterynarii (którego ilość jest jeszcze lepiej) jest mokre i suche pożywienie (tylko terapeutyczny).

"Bozita"

Innej żywności, które mogą być przypisane do klasy super premium – „Bozita.” Karma dla kotów, opinii, które przekraczają najśmielsze oczekiwania producenta.

Został on stworzony jako pokarm premium, ale było znacznie lepiej i sprawnie przeniesione do następnej grupy. Kupujący są bardzo cenione i skład paszy (bez glutenu i gluten kukurydziany, słowo na temat produktów ubocznych), a zapach, który przyciąga nawet najbardziej wymagających uszczelnienia do miski, a jego konsystencja. Kanał jest podzielony na sucho i na mokro, weterynaria paszy dostępne, ale „Bozita” i został stworzony – do codziennego zdrowe koty. Bardzo cenione było mokre jedzenie „Bozita.” Są dwa rodzaje: kawałki w galarecie i torty. Zwierzęta, w opinii kupujących, chętnie jedzą, i to i to.

Karma Premium

Dla klasy premium zawiera wszystko, co gorzej niż wymienione powyżej, ale nie tak źle, jak w klasie ekonomicznej.

Wsad Premium nadal obecne mięso, czasami nawet – główny składnik. Ale jako część spełniają już świeżego mięsa, wysoką – mięsa lub mączki kostnej. Obecny i produkty uboczne. I co zawierają – nikt nie wie. To był tylko resztki mięsa z ubojni lub rogów i kopyt – nie można ustalić.

"Pro Plan"

W najlepszym wypadku, składnik mąki – to ryżu i mąki ryżowej, zarówno w „ProPlan”. Opinie żywności kot nie dostał tak źle. W ramach pierwszej kolejności jest mięso lub ryba, jest dobrym wskaźnikiem, ale tylko 20%. Jest znanym gluten kukurydziany. Pozostałe 80% kompozycji – jest tanie wypełniacze, kukurydzy, mąki, itp Kanały nie są dobrze wyważone, zwierzę może dostać zbyt dużo jednego witamin lub składników mineralnych, a cierpią z powodu braku obu. Mają też mokrej opinie karma będzie lepiej, ale składają się one z mięsa produktów ubocznych, wzmacniacze smaku są obecne, choć dozwolone, ale … Wiele galaretki w torbie, w porównaniu z kawałków, a więc kupujący nabiera wody.

Dla klasy premium obejmuje również takich potraw jak „Royal Canin”, który został znanym dla wielu konsumentów. Skład słaby, ale jest soja, i to jest plus.

Innym Warto zauważyć jedzenie „Brit” dla kotów – różne odpowiedzi. Ktoś jedzenie zadowolony, ktoś nie bardzo. Ale on ma wystarczającą demokratyczną cenę nawet wśród karmy premium, więc wiele wybrać jego imię.

Istnieje rosyjski żywności, którzy noszą dumną tytułu premii karmy dla zwierząt domowych. Na przykład, „Nasza marka”. Kanał, w ogóle, nie jest zły, ale premii musi wzrastać i rozwijać się. Przeciwnie, to zostanie przypisany do następnej kategorii.

Pasza klasie ekonomicznej

Klasa ekonomiczna zwierzę – to jest prawie taka sama jak w tej samej klasie ludzi. Ten kot żywności opinii o tym, czy po prostu nie istnieją lub są one negatywne. W ramach bardzo mało mięsa, w większości przypadków, tego narządu mięs. I nawet takie klasy pasza są podzielone na dwa rodzaje: pierwsze – te, w których prosta, unpedigreed lub kota domowego może również istnieć przez dłuższy czas, drugi – to pasza całkowicie komercyjny stworzony dla zysku, o opiece nad zwierzętami ma mowy ,

"Purina"

Korzystnie z klasy ekonomicznej jest przydzielana „Purina” – kotów, zawierający przegląd wpłynąć przynajmniej pewną różnorodność. „Purina” posiada w swojej linii zupełnie innej żywności z różnych związków, które nawet nie chcą być przypisane do różnych klas. To „Friskis” z „Kochanie”, co jest prawdopodobne, że byłoby pożądane, aby kontynuować handlowych, reklamowanych typów i „Cat Chow”, który do kategorii cenowej bardzo dobry wygląd i linii weterynaryjnej „Purina” – opinie cat food które nadal są pozytywne, a nie negatywne. Nie są suche, nie są wilgotne w niektórych mięsa 4%, pozostałe 20%.

Weterynarze to jedzenie nie jest bardzo przysługę, ale ostatnio zaczął się poprawić zakres terapeutyczny dla lepszej jakości.

Reszta klasy ekonomicznej żywność

Większość komercyjnych produkcji pasz firmy „Mars”. Te paszy na ustach, wiedzą nawet ci, którzy nie mają koty.

Jest to słynny „Kitty Kat” i „Whiskas”. Trudno powiedzieć, że skład paszy jest korzystny dla zwierząt. Mięso było praktycznie niedostępna, a jeśli dodawać do mięsa przez produkt, w najniższej jakości. Ta karma ma odpowiednie informacje zwrotne, ale wielu nadal karmić im koteek. Po prostu, jest on zawsze pod ręką (można kupić w każdym sklepie), a koty jedzą to zawsze przyjemność. Ale to nie znaczy, że jedzenie jest dobre. Mówi tylko, że zawiera dużą ilość smaku.