555 Shares 9920 views

Lek „Phytolysinum”: opinie, przewodnik cena

Skuteczny środek moczopędny ziołowa jest lekiem „Phytolysinum”. Recenzje zdjął pacjentów cierpiących na kamicę moczową, wskazują, że po przebiegu leczenia, stan zdrowia znacznie się poprawiła.


właściwości farmakologiczne

Lek „Phytolysinum” (Opinie pacjentów wskazują na niego) i ułatwia usuwanie kamieni moczowych poluzowanie (kamienie). Związek ten wykazuje działanie bakteriostatyczne, przeciwzapalne, przeciwskurczowe, środek przeciwbólowy i właściwości moczopędne.

Struktura i skład

Wytwarzany lek luzem miękkiej konsystencji, zielono-brązowym pasta miała znaczący zapach. Składa się ona z mieszaniny woda-alkohol skondensowany roślin leczniczych: korzenie lubczyk, pietruszka, pszenica traw, trawy, skrzyp polny ptaków górzystych nawłoci, liści brzozy, nasion kozieradki, cebula odrywanie. Ponadto, lek „Phytolysinum” obejmuje substancje, takie jak wanilina, gliceryna, sosna, pomarańczowy, oleje szałwia, mięta destylacji, skrobia pszenna, agar, Nipagina A.

wskazania

Leki przewidziane do leczenia schorzeń zapalnych, infekcyjnych mochevyvedeniya oddechowych, odmiedniczkowe zapalenie nerek, w tym przewlekłe calculous. Oznacza dbać o kamicy moczowej, zwłaszcza w przypadkach, w których istnieją przeciwwskazania do zabiegu, a aby zapobiec nawrotowi choroby.

Przeciwwskazania

Zabrania się brać leki podczas ostrego zapalenia kłębuszków nerkowych oraz zespół nerczycowy. Nie zaleca się stosowania w nefrourolitiaze fosforanów. Podczas laktacji i karmienia piersią lek należy stosować z ostrożnością.

Dozowania leku „Phytolysinum”

Referencje że pasta musi być najpierw rozcieńcza pół szklanki ciepłej przegotowanej wody, a następnie może być przyjmowany doustnie jedną łyżeczkę cztery razy dziennie. Dzieci, w zależności od wieku danej przez czwartą część pół łyżeczki pasty na 1 raz. Opinie rodziców wskazują, że dzieci są bardziej skłonne do picia lek, gdy jest rozcieńczony słodzone wody.

skutki uboczne

Znane jest występowanie niepożądanych reakcji z użyciem leku „Phytolysinum”. Opinie pacjentów wskazują, że czasami może wystąpić reakcje alergiczne, wysypki, swędzenia skóry. W rzadkich przypadkach, odbiór pasty może spowodować biegunkę, wymioty lub nudności. W przypadku wystąpienia tych objawów należy przerwać leczenie i skonsultować się ze specjalistą.

Oznacza „Phytolysinum” (makaron): cena oraz analogi

Podobny efekt jest wytwarzany leków, takich jak „Urolesan” i „Phytol.” Mają one jednak zupełnie inną strukturę. Dlatego też wskazane jest stosowanie leków, że lekarz wyznaczony. Koszt leku, który można kupić bez recepty bez recepty, jest 267 rubli. Pasta jest zalecany do czyszczenia w miejscu niedostępnym dla dzieci. Narzędzie może być przechowywane przez trzy lata.