763 Shares 7302 views

Przegląd pracy z firmy na ładunek

Z mężem, ja spotkałem się w Niemczech. Poleciałem do Dusseldorfu na kilka tygodni do krewnych, a on mieszka tam około trzech lat. Sześć miesięcy później spotkaliśmy, postanowił wrócić do Rosji. Mamy do czynienia z problemem transportu jego rzeczy, a ich trzy lata zgromadził znaczną kwotę. Oczywiście, jeden wariant – oddać, sprzedać, ale ta opcja nie obsługują, jak jeszcze do czynienia z jakością rzeczy osobistych, co oznacza drogich urządzeń domowych i designerskie meble. Robimy to po prostu się przydać w Moskwie. Dlatego jestem problemem transportu osobistych rzeczy zaczęły się rozwiązać, bo oprócz mnie ten proces, nikt by to zrobić.

Dla mnie było to pierwsze doświadczenie z tego typu transportu i przed uformowaniem dla siebie plan działania, zacząłem studiować forum: jak to jest zrobione, ceny, zagrożenia, itp Po otrzymaniu mnóstwo informacji, postanowiłem przystąpić do działania.

Wśród wielu opinii znalazłem widok wielu członków Haarmann. Były to w większości pozytywne opinie, a ja postanowiłem skontaktować się z firmą w celu uzyskania dalszych szczegółów. Muszę powiedzieć, że po raz zadzwoniłem menedżer, wiedziałem już dokładnie, jaka ilość ładunków do przetłumaczenia, ponieważ wstępnie zamówić usługi w zakresie montażu i pakowania rzeczy i meble. Nie mogę obliczyć całkowitą objętość wszystkich rzeczy.

Kontaktując się z firmą, dostałam pełne odpowiedzi na pytania. Witryna opuściłem aplikacja online do obliczania kosztów transportu. W rezultacie mam w jeden dzień. Jak na ironię, koszt nie był znacznie wyższy niż w przypadku innych spółek z tego samego profilu, więc zdecydowałem się na firmie. Różnica była bardzo mała, ale nadal firma sprawia mi zaufać, więc nie wygląda na podejrzanie tanich opcji transportu.

Tak więc, zanim rozpocznie zamawiania karetkę, Zaproponowałem również ubezpieczyć ładunek, a jeszcze skorzystać z załadunku i rozładunku oraz pomoc w odprawie celnej. Ponieważ jest to moje pierwsze doświadczenie, nie zrezygnować z tych usług, a co nie żałuję do dziś.

Mój ładunek został dostarczony w ciągu 4 dni później. Warto zauważyć, że wszystkie gospodarstwa domowego została dostarczona bez uszkodzenia, a także inne przedmioty bardziej kruche. Z tej firmy, z powodzeniem przeniósł wszystkie rzeczy osobiste małżonka, a teraz już wygodnie osiedlić się w Moskwie.