172 Shares 5318 views

Shevchenko Elena Pawłowna filmografia, życiorys

Shevchenko Elena Pawłowna – rosyjska aktorka. Jednym z jej najnowszych prac – rola żony udany Kommersanta Valeriya Perechihina w serialu „Bracia na giełdzie.” Biografia i kariera aktorki – tematem artykułu.


dzieciństwo

Shevchenko Elena Pawłowna urodził się w 1964 roku. Jej ojciec był pilotem, dorastał w małym miasteczku regionu Nowosybirsku. Lena od najmłodszych lat uczestniczył w lokalnym teatrze, gdzie moja babcia pracowała. Jednak ich życie do sztuki śnienia nie jest. Była pewna, że byłby historyk.

Marzenia o karierze aktorskiej pojawiła się niespodziewanie. Nawiasem mówiąc, w przejściu do szpitala Nowosybirsk, ujrzała na ścianie niewielkiego budynku reklamie rekrutacji studentów w szkole teatralnej. W tym dniu, Elena plany na przyszłość zawodu dramatycznie zmieniło. A kilka dni później poszła do biura przyjęć do zastosowania.

życie osobiste

Shevchenko Elena Pawłowna – pierwsza żona Vladimira Mashkova. Słynny aktor poznała na przyjęciu urodzinowym swojego przyjaciela studentów. Jednak w tych dniach, Mashkov był młody i nieznany. Wkrótce byli małżeństwem, ale małżeństwo było skazane. Zbyt gwałtowny temperament i niezachwiany w posiadaniu tych kreatywnych ludzi. Shevchenko Elena Pavlova z Mashkov jest córką Marii.

Drugim mężem aktorki stała Igor Lebiediew. W 1994 roku mieli syna, Nikita. Sześć lat później – Wsiewołod.

Moskwa

1985 Shevchenko Elena Pawłowna wszedł GITIS. Ale wizyta w Moskwie nie było związane z dążeniem do zdobycia kapitału. Przed tym wydarzeniem, rodzinnym mieście lewo Mashkov. Elena wahał się, czy jechać do Moskwy. Nie była pewna, że będzie w stanie zdać egzaminy w GITIS. W stolicy, młoda aktorka była spowodowana nieodpartą chęć, by być z ukochaną osobą. Elena zrobiła. Po GITIS relacji pomiędzy parą wreszcie poszło źle.

Należy wymienić najbardziej znanych obrazów w strzelaninie, która uczestniczyła Szewczenko Elena Pawłowna.

Filmografia

Obraz „Armavir” opowiada o wydarzeniach, które nastąpiły po upadku statku. Główny bohater znika, a ojciec idzie w poszukiwaniu jej. Po kilku tygodniach bezowocnych wędrówki w pobliżu miejsca tragedii ją znajdzie. Jednak bohaterka Szewczenko nie go lub jego poprzedniego życia pamiętam. Na planie partnerów w debiutanckim dziele absolwentów GITIS stał Siergiej Shakur i Siergiej Garmash.

Druga praca w filmie był film „Black and White”. W przeciwieństwie do „Armawiru” nie otrzymał szczególną popularnością wśród rosyjskich odbiorców.

Rok później, Shevchenko zaproszony do głównej roli żeńskiej Tigran Keosayan. Filmografia aktorki uzupełniane pracę w filmie „Katka i Shiz”.

W 1986 rozbity statek „Admiral Nakhimov”. Tragiczne wydarzenie, osiągając ponad sześćdziesięciu życiu. Po pięciu latach na ekranach uwalnianych filmu fabuła który udał się do tych strasznych wydarzeń. Reżyseria filmy – Wadim Abdraszytow. Przewód żeński rola w filmie grany przez Elena.

Szewczenko i Mashkov

W 1997 roku, ekrany z liryczną świąteczny komedii "The Orphan of Kazan". Było to pierwsze dzieło reżysera Władimir Maszkow. Z byłą żoną, trzymał przyjazne stosunki i żeńską jest nią zaproszony. Partnerzy filmowe Szewczenko stał wybitnych aktorów takich jak Valentin Gaft, Lew Durow Oleg Tabakov.

Rok później, po Mashkov nakręcił swój pierwszy film, został zaproszony przez rzymskiego Balayan do głównej roli w filmie „Two Moon, trzy słońca”. Tutaj partnerem aktor Mashkov był także jego była żona.

Shevchenko Elena Pawłowna – aktorka, który został zapamiętany za role w widowni następujące filmy:

  1. „Armawir”.
  2. „Dwa księżyce, trzy słońca”.
  3. "Orphan of Kazan".
  4. „Bracia w zamian.”

teatr

Andrei Goncharov, szef Teatru Majakowskiego, a nauczyciel w niepełnym wymiarze godzin GITIS absolwent Elena Szewczenko wziąć trupa nie planować. Jednak po obejrzeniu obrazu „Black and White”, decyzja o zmianie. W tym teatrze aktorka pracował przez ponad dziesięć lat.

Kiedy Szewczenko otrzymał ofertę od Balayan byłem bardzo zadowolony. Jednak film zakłócić jej. Według aktorki, obraz okazał się nie tak uduchowiony, jak oczekiwano. Następna praca Szewczenki w pełni zadowolony. Mówimy o filmie „umieranie jest proste.” W filmie zagrała epizodyczną rolę, ale najpierw ona tylko poobijany głównym. Mimo to, praca w filmie Aleksandra Hvana Jest uważany za jeden z najlepszych w swojej filmografii.