196 Shares 5422 views

Kompas 3d – projektowania wspomaganego komputerowo Trójwymiarowy model

W tym artykule przyjrzymy się głównych cech komputerowego wspomagania projektowania modeli trójwymiarowych, które łączy imponującą funkcjonalność, łatwość rozwoju i łatwość obsługi. Z funkcjonalnością Kompas-3D można tworzyć modele powierzchni i solidne. Ponieważ produkt łączy w sobie unikalne właściwości kompasu kupić program stał się już duża liczba programistów, architektów, inżynierów, projektantów i innych specjalistów pracujących w przyrządy i maszyny dla budownictwa branżach.

Charakterystyczną cechą tego programu jest to, że do jej pełnego funkcjonowania na tyle komputera z minimalną wydajnością i wstępnie zainstalowanym systemem Windows XP, rodzina Vista, 7. Oprogramowanie współpracuje z 32-bitowymi i 64-bitowymi wersjami systemu operacyjnego, co dodatkowo zwiększa perspektywę kompas 3D v13 zakup.

System KOMPAS-3D w wersji 13 zawiera 4 moduły, z których jeden jest bazą, a pozostałe odpowiadają poszczególne sektory: budowa, przyrządy i maszyny-budowlane. W każdym indywidualnym przypadku, kompas 3D można kupić za inną kwotę pieniędzy.

W porównaniu do wcześniejszych wersji, nawet podstawową funkcjonalność systemu została sfinalizowana. Teraz styl rysunków projektowych mogą być zapisywane w uniwersalnym edytorem graficznym KOMPAS-Graphic ze wszystkimi specyfikacjami i stylów linii, włazów i innych ustawień. Co dziwne, ale ta cena 3d kompas nie zmieniła się znacząco.

Są też zmiany w sposobie projektowania dwuwymiarowego, który został wprowadzony specjalny tryb edycji i daje możliwość pracy z makro bez ich zniszczenia. Teraz, inżynier ma możliwość dodawania nowych elementów lub punktów, które umożliwiają ustawienie funkcji rotate makroelementy. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe Można zauważyć, że na kompas 3D cenie V13 jest ustawiona dość rozsądne, jak również inne wersje oprogramowania.

Teraz, oprogramowanie zapewnia użytkownikowi rozszerzoną listę uprawnień do zniszczenia – istnieje możliwość ich stosowania w prawie wszystkich elementów, zaczynając od symboli i wykończeniowych tabele. Pojawienie funkcji szybkiego drukowania znacznie ułatwiają pracę użytkownikom, którzy wcześniej mieli do czynienia w trybie podglądu i przeprowadzenie ręcznych ustawień korekcji.

W trybie 3D-modelowania, można uzupełniać dowolny wzór, który faktycznie daje mu możliwość zwiększenia realizmu modelu przypisując powierzchni tekstury dla ciała.

Szczególna uwaga powinna być technologia umysł – system inteligentnego projektu, który uwzględnia „inteligentne” opracowany właściwości obiektów i łączy w sobie prostotę konstrukcji dwuwymiarowej i wizualizacji trójwymiarowej. Funkcja ta znacznie ułatwia pracę z wszystkich specjalistycznych zastosowań KOMPAS-3D i przynosi kontrolę jakości na nowy poziom.