301 Shares 7825 views

"Sony Iksperiya C5 Ultra": przegląd funkcji, opinie

Telefon „Sony Iksperiya C5” procesor „Mediateka” ma parametr o wysokiej częstotliwości. System operacyjny używa „Android”. Według właścicieli tego modelu, korzyści z smartphone ma sporo, a to przerasta konkurencja jest silna. Wyświetlacz w tym urządzeniu jest ustawiony na 6 cali. Zatem wielkość jego dość imponujące.


Długość model 164,2 mm i szerokości 79,6 mm. Jednakże, grubość telefonu tylko 8,2 mm i waży 187, rozdzielczość wspomnianego modelu – 1920 na 1080 pikseli. RAM zastosowane w urządzeniu 2, GB, wbudowanym – 16 GB. Ponadto, należy zauważyć, że bateria w devayse dostępne w 2930 mAh. W porównaniu z innymi modelami, jest to dość dobry wskaźnik. Stoi dzisiaj powiedział, że smartfon na obszarze 24 tys. RUB.

urządzenie napełniające

Ze względu na właściwości ósmym procesor „Sony Iksperiya C5 ultra” jest wysoka. Dla wygodnego sterowania czujnika w telefonie posiada wysokiej jakości modulator. Znajduje się on tuż pod wyświetlaczem. Jeśli wierzyć opinii przez ekspertów, awaria w jednostkach tyrystorowych są bardzo rzadkie. Obok procesora w telefonie jest chip.

Filtry umieszcza się na nim typu dupleks. Bezpośredni kontakt z danych przedstawionych krzem. Jeśli wierzyć opinii przez ekspertów, przewodność są w porządku. Znamienny jest również selektor. Słuchawka jest to konieczne w celu zwiększenia wydajności urządzenia.

Narzędzia do komunikacji

Jeśli wierzyć opinii klientów, model „Sony Iksperiya C5 Podwójny Ultra” pozwala łatwo komunikować się z przyjaciółmi i rodziną. Urządzenie jest sygnał złapany doskonale, a błędy występują bardzo rzadko. W tym samym głosem w telefonie jest zawsze wyraźnie słyszalny, ale ze względu na jakość i mikrofonu użytkownika innego rozmówcy są w stanie zrozumieć.

łącze internetowe, model jest obsługiwany. Dzięki niemu można komunikować się bardzo łatwo. Jednakże, należy najpierw pobrać przeglądarkę – każdy według własnego uznania. Do tej pory, części funkcjonalne są różne. Tak więc, przy wyborze przeglądarki konieczne jest wzięcie pod uwagę wszystkich. Jeśli weźmiemy pod uwagę „Opera Classic”, to wykorzystuje klasyczne zarządzanie. W tym menu przeglądarki nie jest przeciążony z różnych narzędzi do konfiguracji. Dla użytkownika z niewielkim doświadczeniem w internecie, jest on idealny.

Standardowe komunikaty, ten telefon pozwala na wysyłanie. Aby to zrobić, przejdź do menu głównego devaysa. Następnie wybierz zakładkę stworzy tylko wiadomość. Tekst można wprowadzić, jeśli to konieczne, bardzo szybko. Symbole w tym przypadku prezentuje różnorodne. Ważne jest również, aby pamiętać, obiekt opcja wstawiania. Jednocześnie są one ładowane do wiadomości dość szybko.

Jaki rodzaj aparatu jest zainstalowany?

Kontynuujemy nasz przegląd. „Sony Iksperiya C5 Ultra” ma bardzo dobry aparat. Jest to model ten wyróżnia się spośród innych urządzeń, matrycy jakości. Zoom w tym przypadku nie jest cztery. W razie potrzeby funkcja przeglądarce zdjęć w użyciu, jak to możliwe. Przełącz na filmie jest to możliwe za pomocą aparatu. Jasność obrazu jest regulowany za pomocą ustawienia globalnego.

Aby wybrać miejsce zapisania pliku, konieczne jest, aby przejść do menu aparatu. Jasność w tym przypadku może być ustawiona bardzo wysoko. Parametry czułość zestawu jest również możliwe. Do fotografowania w nocy jest tam oddzielny tryb.

Co ludzie mówią o tym aparacie?

Dla smartphone kamery „Opinia o SONY Iksperiya C5 podwójny„dostaje w większości pozytywne. W tym przypadku klienci docenili jakość obrazów. W tej rozdzielczości zdjęć można zmienić, jeśli to konieczne. Przełączyć się na kamerę szybko. przechowywania plików, użytkownik może wybrać dowolny. Jakość wideo jest także możliwe, aby ustawić menu kamery.

Kontrast i jasność można regulować bardzo dokładnie. Maksymalny czas nagrywania wideo wynosi aż 25 minut. Tak więc, gdy nagranie może nie wiele się martwić o czas. Lampa błyskowa zawsze będzie działać doskonale. Wady zaledwie słaby zoom można przypisać, kto nie jest w stanie znacznie zwiększyć obraz.

Funkcje odtwarzacza multimedialnego

Odtwarzacz w telefonie „Sony Iksperiya C5 Ultra” jest w stanie pochwalić się swoją wszechstronność. W razie potrzeby, użytkownik jest w stanie tworzyć albumy na własną rękę. W tym przypadku informacje o muzyce zawsze jest możliwość uzupełnienia. Funkcja przewijania odtwarzacz muzyki tam.

Ponadto, właściciel ma możliwość zobaczenia czas utworu. Data dodania muzyki jest wyświetlany w albumie. funkcja przenoszenia piosenka devayse warunkiem. Dźwięk z odtwarzacza można regulować z panelu. wyłącza się jeden przycisk, jeśli to konieczne. Aby dostosować stereo, czego potrzeba, aby przejść do menu iPoda.

Co sprzężenie zwrotne na odtwarzaczu multimedialnym?

Dla smartfonów opinii gracz dostaje w większości dobre. Jest to spowodowane faktem, że w leczeniu jest to bardzo proste. Ta własność cechą modelu, więc jest zazwyczaj pozytywne opinie z „Sony”. „Iksperiya C5 ultra” w związku z tym – nie jest wyjątek. W razie potrzeby można dostosować dźwięk dość dokładne. Efekty modyfikacji dźwięku zapewnianą przez partii. Funkcja tło do odtwarzacza też.

Warto też opcja podział alfabetycznie. Wyznaczyć muzyką gatunku bardzo łatwo. Na szczególną uwagę zasługuje w odtwarzaczu opcję powtarzania. Zdjęcia tworzą gracz obraca się bardzo szybko. Wśród wad, tylko małe rzucające się w oczy elementy sterujące. W tym przypadku, funkcja przewijania w odtwarzaczu nie zawsze działa poprawnie.

Co znajduje się w zestawie?

Z telefonem „Sony Iksperiya C5 Ultra” właściciel otrzymuje instrukcje dotyczące urządzenia. Wykonana jest dość szczegółowy, więc reguły zawiera dużo. Przed użyciem właścicieli devaysa konieczne jest dokładne zbadanie. Ładowarka ma mały przewód. Słuchawki bezpośrednio w oknie są standardowe. Dodatkowo, użytkownik znajdzie się w zestawie kabla USB osobno i etui.

dostępność

Dostosuj swój telefon „Sony Iksperiya C5” może być niemal wszystko. Przede wszystkim należy zauważyć, wygodnego menu. W razie potrzeby, skala wyświetlacz użytkownik jest w stanie ustawić. funkcję wzoru podanego rysunku. Radiotelefon w smartfonie jest aktywowana poprzez zakładkę „Sprzęt”. W celu przejrzenia raportów o błędach będą musiały przejść do menu głównego. opcja układ ekranu producent jest świadczona.

Na szczególną uwagę zasługuje funkcja modelu nakładki sprzętowej. W tym przypadku, formaty wyświetlania mogą zapytać. Opcja automatycznego obracania ekranu jest włączona domyślnie. Historia aplikacji w tym przypadku, nie ma sposobu, aby zobaczyć. Radiotelefon jest włączony dopiero po karcie sprzętu. Jeśli jest to konieczne w celu przyspieszenia przetwarzania, można wybrać tryb Eco. Odbywa się to z głównego menu devaysa.

Jakie aplikacje są dostępne?

Edytor tekstu w telefonie „Sony Iksperiya C5” jest świadczona. Tak więc, nie powinno być żadnych problemów podczas czytania plików. Deal z systemem poleceń w aplikacji urządzenie może „Adapter Checker”. Wprowadzony menedżer plików jest bardzo łatwy do nauczenia. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, zespół działa z jego pomocą można anulować.

Aby wyszukać media mają możliwość korzystania z aplikacji „FaylHippo”. Program ten wyróżnia się spośród innych wygodnego menu. System Anti-Virus można znaleźć na liście „Doctor Web”. Funkcja szybkiego skanowania umieszczono w nim. Komunikacji, istnieją programy takie jak „Twitter” i „Skype”. Ponadto, użytkownik może wysyłać i odbierać wiadomości przez „VKontakte”.

Jak zrobić firmware?

Niepowodzenia w smartfonie Sony Iksperiya „C5” są bardzo rzadkie. Jednak ustawienie czasami błądzą, a następnie urządzenie nie jest w stanie normalnie funkcjonować. W celu skorygowania błędów w plikach systemowych, posiadają w pełni urządzenie flash. Do tej pory, można to zrobić dzięki programowi „Rom Manager”. Plik waży nieco, więc można pobrać z szybkiego Internetu. Jednakże, złośliwe oprogramowanie może być bardzo niebezpieczne. W ten sposób uruchomić „Rohm Manager” zalecane, gdy włączony układ wirusa.

Następnie należy podłączyć telefon do komputera za pomocą kabla USB. Następnym krokiem jest uruchomić program i nacisnąć przycisk chekinga. Wszystko to jest niezbędne w celu przetestowania sprzętu. Po zabiegu będzie możliwe, aby rozpocząć proces. Czas potrzebny osoba mniej niż 15 minut. W tej sytuacji, że bateria w telefonie „Sony Iksperiya C5” wymagane jest w pełni naładowany. W przeciwnym razie proces może przestać EEPROM. Gdy urządzenie instalacja jest usuwany i bezpiecznie włączony. Następnie trzeba tylko sprawdzić jego wydajność.

Reasumując

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, należy stwierdzić, że ten telefon ma wiele przydatnych aplikacji. Urządzenie jest proste w konfiguracji i wygodnie z niego korzystać. Wysoka cena wielu przeraża, a nie bardzo wymagający ludzie zawsze może znaleźć tańszy model.

Jednak ten konkretny smartfon charakteryzuje się wysoką wydajność i dobry aparat. Funkcje na urządzeniu zapewnia dużo. Należy również pamiętać o dużym wyświetlaczem z wysokich ustawieniach rozdzielczości.