896 Shares 6261 views

Kilka wskazówek, jak umieścić grzywka rośnie

Nie ważne ile chcemy grzywki, ale czasami istnieje potrzeba, aby pozbyć się go, czy raczej go rozwijać. Zrób to łatwe, zwłaszcza jeśli jesteś zdecydowany. Ale pytanie brzmi „jak umieścić grzywka rośnie.” To co omówimy w tym artykule.

Jak umieścić grzywka rośnie? opcja 1

Kłute grzywką. Opcja ta jest bardzo prosta i bardzo wszechstronne. Dźgnąć huk na kilka sposobów. Zbadajmy je szczegółowo.

  1. Zbierz grzywkę, wiatr go i nożem niewidoczny lub ozdobione nawrocie.
  2. Zrób ukłucie i bouffant. Aby to zrobić, bierzemy grzywką, trzymać go w pionie i na wewnętrznej zrobić trochę bouffant grzebień z częstymi zębów, pokropił z lakierem do włosów, poczekać aż wyschnie. Ponadto, podobnie jak pkt 1, zaczynamy go z powrotem i ukłuciami.
  3. Możemy uzyskać zwrot w prawo lub w lewo i ukłuciami.
  4. Podejmuje grzywkę i przeznaczyć ją do ucha i ukłuciami. Okazuje romantyczny obraz.
  5. Zrobić skok. Aby to zrobić, jesteśmy w punkcie, w którym krawędź frędzlami, wziąć dwa kosmyki wprowadzając do niego, i wrzucić jeden nad drugim. Następnie wziąć sąsiadującego pasma, a następnie wyrzucony przez nici po prostu wyrzucił. Manipulacje te produkują tak długo jak nie zostaną wykorzystane wszystkie grzywka. Następnie można zrobić włosy trochę do tyłu lub na boki, a ubój.

Jak umieścić grzywka rośnie? opcja 2

Włącz go we włosy. Opcja ta jest idealna na długie grzywki, które można łatwo i wplecione w warkocz, albo łączą się z resztą włosów. Więc weźmy bliżej przyjrzeć się, jak pięknie umieszczone długie grzywki?

  1. Jest wliczone w warkocze. Aby to zrobić, możemy zacząć tkać z grzywką, cicho przechwytywanie pozostałe włosy. Warkocz może być klasyczne płaskie i ukośne.
  2. Lśniące włosy. Opcja ta jest idealna dla dziewczyn, które mają włosy „drabina” lub „Cascade”, czyli przednie pasma krótsze niż z tyłu. Lśniące włosy się, wychodząc z grzywką. W tej postaci, to działa jako kolejnego etapu włosy.
  3. Dokonaj włosów „wysoki ogon z drzemki”. Wykonuje się ją w następujący sposób: najpierw dołączyć objętość huk od wewnątrz za pomocą grzebienia z częstymi zębów, a następnie naprawić niewidzialne, a reszta włosów, które muszą być najpierw dobrze grzebień, zbierają się w najwyższej „ogona”. Nawiasem mówiąc, fryzura ma kilka odmian, takich jak „ogon” może być niski lub średni, prosty lub bocznego.

Jak umieścić grzywka rośnie? W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste. Najważniejsze – jest pokazanie, wyobraźni i cierpliwości, ponieważ włosy nie zawsze może słuchać, a plany mogą okazać się znacznie od pierwszej chwili. Używać specjalnych narzędzi podczas instalacji: musy i żele. Pomogą one dać pożądany kształt i uderzać jej trochę „dyscypliny”, co czyni go bardziej posłuszny i zgodny.

W tym artykule mówiliśmy o tym, jak umieścić huk kiedy go rozwijać. Mamy nadzieję, że informacja będzie przydatna i należy się przydać w praktyce!