351 Shares 1110 views

Jeżeli stan zapalny trzustki dieta jest najlepszym sposobem leczenia

Trzustka odgrywa ważną rolę w naszym organizmie, odnosząc się zarówno do endokrynnych i zewnątrzwydzielniczych. Jako narządu trawiennego, produkuje enzymy (lipazy, amylazy, pankreazu i wiele innych), które biorą udział w rozkładzie tłuszczów pochodzących z żywności. Ponadto, trzustki (pankreotsity) komórki wytwarzają i wydzielają insulinę, hormon krwi, co ma istotne znaczenie dla wychwytu glukozy. Dlatego tkanka trzustkowa bogato wyposażona naczyń krwionośnych i dosłownie podziurawiony.

Zapalenie trzustki, zapalenie trzustki nazywany jest bardzo niebezpieczny z chorobą człowieka, zwłaszcza gdy przepływa w ostrej formie. Jest, oczywiście, różne farmakoterapia tego warunku, ale jeśli zapalenie trzustki dieta jest niemal niezbędna zadaniem.

Dieta z zapaleniem trzustki jest skierowany głównie do rozładunku zajętego narządu, ale z drugiej strony, ciało nie powinno być pozbawione podstawowych tłuszczów nie zakłócony metabolizm lipidów i komórkę niedożywionych. Biorąc pod uwagę, że choroba osłabia trzustki trzustki dieta opiera się na wykorzystaniu produktów bogatych w trawieniu tłuszczów do trawienia, które nie wymagają dużo soków i enzymów. To przede wszystkim różne zupy wegetariańskiej, lub na podstawie niskiej zawartości tłuszczu bulionu chudego mięsa i drobiu (wołowej wołowiny, cielęciny i białe mięso kurczaka) .Prichem po zakończeniu ostrej fazy zapalenia jest konieczne na początku bardzo małych ilości jedzenia i niezbędną normą kalorii zebrać zwiększając moc wielości do 7-8 mi dziennie. Sami żywność musi być spożywane bądź w postaci ciekłej lub w brudny – to ułatwia ich mieszanie z soku z trzustki w świetle jelita oraz umożliwia łatwość trawienia.

Nie drażnić dietę trzustki całkowicie eliminuje smażone, pikantne, marynowane, wędzone jedzenie i napoje alkoholowe kreposti.Poslednie dowolny sposób, przez same mogą powodować zapalenie trzustki. Wszystkie produkty muszą być wytwarzane metodą pary lub, jeśli proces nie jest ostra, możliwe jest użycie pieczone. Jako źródło białka i tłuszczu jest dobrze przystosowane do wytwarzania takiego naczynia prostej w postaci zwykłego omletu. Jej działalność obejmuje praktycznie żadnej diety w chorobach trzustki.

Zazwyczaj, zapalenie trzustki i zmniejszone poziomy insuliny, który wytwarza trzustki diety należy wziąć pod uwagę zmniejszoną zdolność preparatu do tego hormonu w czasie zapalenia i niska węglowodanów. W prostych słowach, nie można wiele słodyczy. Takie produkty. jako ciasta (ciasta, ciastka, ciastka) oraz w ramach całkowitego zakazu. Ponadto, pacjenci otrzymali płyn nie powinno być nadmierne ilości cukru. Jeśli tego soku, najlepiej jeśli jest z suszonych moreli lub rodzynek, gdzie nie można dodawać żadnych cukru, jak te owoce zawierają go w dużych ilościach z naturą.

Pomimo faktu, że dieta z choroby trzustki obejmuje wiele ograniczeń w diecie, nie jest konieczne, aby myśleć, że pacjent jest pozbawiony wszelkich radości życia. Istnieje wiele pysznych dań dietetycznych, które mogą zaspokoić najbardziej wyrafinowane potrzeby smakowe. Biorąc pod uwagę, że po doznaniu trzustki jest zawsze możliwość, że niedawno zmienionych zapalnie trzustki, dieta, najlepiej, powinny być przestrzegane przez całe życie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłoby być z nim związany przez pacjenta człowieka nie jako do tymczasowego ograniczenia, a jako nowy styl jedzenia bezpieczne.