225 Shares 2473 views

Call of Duty: Advanced Warfare – solucja (część 1: inteligencja). Call of Duty: Advanced Warfare – Zombie (pasaż). Call of Duty: Advanced Warfare – Supremacy (fragment)

Niedawno światło nie przyszło tak wiele naprawdę ciekawych i jakości gry. Na przyjemny wyjątek dotyczy Call of Duty: Zaawansowane Warfare. Przejście strzelca patrzymy na stronach materiału.

Zacznij od gry

Zaczyna się (jak zwykle) z wałek otwór mający umiarkowaną dawkę przepych. Nasz protegowany – Marine. Naszym zadaniem – aby „znieść demokrację” Korei Północnej, którzy nie zdecydują się zaatakować swojego południowego sąsiada. Wystarczy zauważyć, że przejście z gry Call of Duty: Advanced Warfare wielu graczy przyciąga mnóstwo okazji, aby zobaczyć wiele najnowocześniejszych technologii i jej fikcyjnych prototypów. Muszę powiedzieć, że wygląda naprawdę cool i imponujące!

Podziwiając wystarczy futurystycznych broni i sprzętu i tych sąsiadów, aby postępować zgodnie z kapsuły do lądowania. Oficer znów przypominają o głównych zadaniach. Wszystko zaczyna lądowania. Po pierwsze, to nie przechodzi zbyt pomyślnie. Kapsułka „puka” rakietę, i musimy zrobić pierwszy z czynów, które są tak bogate w Call of Duty: Zaawansowane Warfare. Fragment zaczyna się od zamykania awaryjnego drzwi samej kapsułki. Jeśli nie, biedny facet, który leci z nami, po prostu wyrzucane z komory.

Wybuch działań wojennych

Wszystko razem spadamy prosto w ktoś nie jest bardzo wygodne mieszkanie. Tutaj będziemy musieli czekać na małym oddziałem żołnierzy Korei Północnej, który musi zabić. Po zakończeniu tej ważnej materii, możemy zeskoczyć z mieszkania. W powietrzu, nie zapominać o obecności w naszych ultra nowoczesnych silników i hamulców unikanie „na zimno” spotkanie z chodnikiem odrzutowych egzoszkielet. Spotykamy się z jego żołnierzy, wraz z nimi idzie ulicą. Wkrótce widzimy sprzęgło trutnie wroga. Pod płaszczykiem ich strzałów wybrany drzwi samochodu, kosić tych łajdaków.

O czym należy pamiętać podczas gry w Call of Duty: Zaawansowane Warfare? Przejście 1 i kolejne rozdziały korzystnie z wielu strzelców, że naprawdę trzeba myśleć, nie trzeba pchać prosto! Myślimy o wszystkich możliwych sposobów, aby aktywnie wykorzystują schronienie!

W krótkim czasie jesteśmy w stanie wykonać oddziaływania elektromagnetycznego, które pozwala szybko i łatwo radzić sobie z nadmiernie sprytnych pojazdów wroga. Po zakończeniu pracy z dronów, możemy dogonić swojego oddziału i podążać za nim ulicą. My natknęliśmy się na dużym korpusie żołnierzy wroga. Po zaciętej strzelaniny reaktywować jetpack i lecieć do następnego domu, gdzie będziemy czekać na Cormac. Ale przejście gry Call of Duty: Zaawansowane Warfare zachwyci nas kolejna niespodzianka!

Spotkanie z Woli

Po spotkaniu z oficerem, z kamienną twarzą oto drona wroga, a następnie przejdź do Cormac. Wkrótce natknąć się na grupę północnokoreańskich żołnierzy, które także są badane. Dalsza nasza droga idzie do rozbitego stacji metra, gdzie znów będziemy czekać na tuzin żołnierzy wroga. Wyeliminować je. Następnie musisz wspinać się po schodach. Nie będzie zamknięte drzwi, próbując otworzyć poznaliśmy zawodników PMC „Atlas”. Cormac otworzył drzwi, a następnie wszyscy razem śledzić oddział. Z rozmowy z zawodnikami wkrótce staje się jasne, że jednym z nich, to, – dziedzica „Atlas”, Jonathan Irons.

Ogólnie rzecz biorąc, ta osoba będzie odgrywać ogromną rolę w Call of Duty: Zaawansowane Warfare Supremacy! Przejście tej części w konsekwencji doprowadzi nas do przekonania, że nie wszystkie muszą spełniać na ubrania … Ale błądzić.

Czy śmierć, uszkodzenie

Walczymy złamać przyszłość i zobaczyć grupę ofiara „Demo”, który powinien wyglądać. Trupami wziąć wybuchowych. Odparty zbliżających się wrogów, przekazać je do woli. Tak szybko, jak on kładzie torebkę wewnątrz wroga opancerzony samochód, drzwi zamknięte, uszczypnęła go za ramię. Niestety, ale aby zapisać to nie będzie działać: wszystko wysadza, nasz bohater ciągnie lewą ręką duży odłamek. Na polu bitwy możemy ciągnie Cormac. Pomyśl, Call of Duty: Zaawansowane Warfare, przejście, które opisujemy w tym artykule to skończy? Oczywiście, że nie! Wciąż czekamy na wielkie rzeczy!

"Atlas"

Rozdział zaczyna się od smutnego filmu: Okazuje się, że KRLD żołnierze walczyli dzielnie, straty USA w Seulu okazały kilkadziesiąt procent wyższe niż przewidywano. Dowiesz się o smutnym losie Woli, pokażemy pogrzeb z nim. W drodze do cmentarza, mamy do czynienia z Cormac i ojca Willa, który nie tylko nam rekrutacji do pracy w „Atlas”, ale także obiecał zainstalować pierwszej klasy protezę lewe ramię.

To jest tak kończy się kolejną ważną spotkanie w Call of Duty: Zaawansowane Warfare. Walkthrough (część 2-I), jak to nie jest przerwany!

nowe zadanie

Występuje w nieznanym miejscu, ale ze sztuczną lewą ręką. Zniszczyć wrogów przy wejściu do domu, inni strzelać przez drzwi. Idziemy do pokoju, rzucanie granatów ogłuszających i przeprowadzić atak w najlepszych tradycji Call of Duty: Zaawansowane Warfare. Przejście dalej: wyprowadzić z sali zakładników, wychodzić na ulicę, gdzie nowa proteza zaczyna zawodzić. Z basenu idziemy dalej w krzaki, gdzie ukrywa patrolu. Ale wrogowie nadal nas znaleźć, a następnie run-in i nowych wyzwań sztuczną ręką. Następnie samochód zbliża. Staramy się otworzyć drzwi … ale cholera kończyn ponownie nie powiedzie się.

Przy okazji mówiąc, nasza ręka więcej niż raz powoduje problemy w Call of Duty: Zaawansowane Warfare Supremacy! Przejście gry będzie wielokrotnie podnosili temat niefortunny protezę.

Uruchamia się i zabija zakładnika terrorystów … Ale wróg następnie ściąga maskę i widzimy starego przyjaciela Gideon. Okazuje się, że to tylko ćwiczenia! Po tym spotykamy się z żelazka, siedzieć w samochodzie. Okazuje się, że podstawa szkolenie „Atlas” jest po prostu ogromny! Przez długi czas idziemy do miejsca. Wysiadania z samochodu, idziemy za Gedeona do technik, które ostatecznie będą one nam rękę cierpliwość. Następnie zaprowadzono nas do strzelnicy, gdzie można strzelać wiele celów, jak również doświadczyć główny „chip” z egzoszkielet – dylatacji czasu.

Oczywiście, to nie wszystkie wydarzenia z Call of Duty: Advanced Warfare. Walkthrough (część 1) będzie wymagać od nas do jeszcze większych wysiłków w dziedzinie niszczenia całych tłumów wroga! Będziemy zobaczyć przystąpić tylko do następnego rozdziału!

nowa symulacja

Zmęczony fotografowania? Ponownie kierujemy Gideon. On da nam wielofunkcyjnych granaty. Korzystając z jego rad, łatwo przejść szkolenie. Ponownie, po jego stałego dyrygenta. Mówi się, że przednia – nowe szkolenie. Siadamy w windzie, wspinać się w górę. Co trzeba zrobić w tym rozdziale Call of Duty: Zaawansowane Warfare? Przejście (inteligencja są już w komputerze) ponownie wiąże gładzenia umiejętności, aby uratować zakładników.

Znów są na znanych miejscach. Tym razem, ukrywanie się w krzakach nie jest konieczne, ale będzie musiał strzelać dużo. Podobnie jak ostatnim razem, musimy posprzątać dom i uratować zakładników. Oprócz ludzi, będziemy atakować drony. Radzenia sobie z nimi szybko i stosunkowo łatwo przy użyciu granatu elektromagnetyczne. Ponadto, mamy własny atak Drone: wykorzystać swoje możliwości, co otworzyło drogę szczególnie trudnych odcinków. Natychmiast pcha się zakładnikiem w samochodzie podjechał i odeprzeć wrogów postępu, stosując jako skierowany cały swój arsenał.

Jednak nie zawsze, będziemy cierpieć z takim segmentów głośności w Call of Duty: Zaawansowane Warfare. Walkthrough (część 1) implikuje mniejsze, poziom szkolenia. Na przykład, takie jak następujące.

ruch

W tym rozdziale zostaną wysłane do odległego Nigerii: usunie premierem od wytrwałej uścisku terroryzmu. Korzystanie z pomocy swojego miniaturowego drona, starannie skontrolować budynek, który będzie musiał działać. Idziemy razem z grupą w pokoju, bezlitośnie bić się drzwi po drodze. Po tym możemy dostać się na most kolejowy, przez to przejść na drugą stronę ulicy, a następnie zeskoczyć.

zakładnik

Z pomocą rękawic magnetycznych wspiąć się na dach pobliskiego budynku. Tniemy rzuca do wsadu wyciszanie otworu, skakać i oczyścić go całkowicie. Śmiało, a następnie świecić przez ścianę, za pomocą swojego sprzętu sverhtehnologichnym. Po tym trzeba zaznaczyć wrogów na ekranie i posprzątać pokój, unikając ofiar wśród zakładników.

Nawiasem mówiąc, ze te same zadania wielokrotnie obliczu tych graczy, które wykonują przejście Call of Duty: Zaawansowane Warfare 3. W związku z tym, że mechanika gry prawie nie ulega żadnej widocznej zmiany.

Następnie daje nam nowe zadanie: aby zatrzymać samochód niosący nową partię zakładników. Zejdź po schodach i idź do tego budynku, który znajduje się bezpośrednio na kursie. Mijamy go przez i dostać się na ulicy o dużym natężeniu ruchu: beztroski spacer i chodzić aż jakiś chory nie życzy nas strzelać z granatnika.

utrzymać obrony

Prasy do fontanny i wytrwale przeżywa ogromny atak wrogów. Potem szybko zejść z pasa, jednocześnie nadając ich wrogów prowadzić przez hojnych przepływów. Kiedy prowadzimy samochód, skręcić ostro w lewo. Widzimy nowy samochód, ale tym razem z maszynowego strzelca w zestawie. Aby go zniszczyć, aby przemycić samochód z flankującym kierunku.

Jest tylko jeden problem – jeśli prawidłowo obliczyć czas jesteś uderzony przez jednego z setek samochodów pędzących. W tym przypadku, nie należy zapominać, że w dalszym ciągu stale „towarzyszy” przez terrorystów. Jak tylko będzie w stanie przejść na drugą stronę ulicy, będzie łatwiej: spotykamy Gideon i wskaż nowy cel w postaci autobusu. Po tym możemy pominąć wesoło w środkach transportu publicznego, przekazując odpalane wrogów. Z trzeciej szyny problemy powstają najbardziej: wiszące z jednej strony konieczne jest, aby zniszczyć kilka wrogów. Odbywa się to nie takie proste. Jak tylko skończymy z tą sprawą, możemy wskoczyć na maskę samochodu ścigającego, rozbić szyby, rzucać nieszczęsnego kierowcę i prześladować swojego pojazdu.

Potem znowu wskoczyć do autobusu, a następnie zniszczyć helikopter wroga poleciał. Z dachu mamy na marginesie transporcie sortowaniu jego agresywną załogę. Niestety, w tym momencie w autobusie z pełną prędkością i rozbił samochód, po czym wpada do rzeki. Elegancko skok następuje. Bierzemy na zakładnika, a następnie pokażemy końcowy film. Myślę, że nie mamy nic więcej do zastanawiać grając Call of Duty 4 Zaawansowane Warfare? Przejście zaprezentuje kilka niespodzianek, więc za wcześnie na relaks!

dezintegracja

Jeden z najmniejszych poziomów. Helikopter leci do władzy, jednocześnie strzelając wrogów. Używamy sznur i poszedł w dół. Tu byliśmy znowu ciepło- tłumy wrogów, z którego można strzelać. Po tym dajemy możliwość zasiadania w specjalnej wieży i poupravlyat go. Wybić zbiornik wroga, wysiadł z kabiny, podnieś nienadzorowanej granat, tarzają się wokół furgonetki, po czym podobieństwo innego zbiornika. Na podobnym zadaniu z pewnością pamiętają tych zawodników, które wykonują przejście Call of Duty: Zaawansowane Warfare 2. Jednak w nowej części jest dużo bardziej spektakularne!

Idziemy w budynku i na kablu windy zszedł. Nie zostaliśmy powitani przez Allied dystansem, z którym, aby jego sposób dalej. Po tym, jak przejść przez masywną żelazną bramą, widzimy ogromną rzeszę wrogów. Naszym głównym zadaniem – ze wszech miar się przebić do windy. Raz udało nam się osiągnąć i poszedł na górę, uruchomić jego drona ręki i oczyszczeniu drogi z jego pomocą. Przejdź do głównej komory sterującej słuchać dialogów.

Po tym, z maksymalnym nagłych opuścić budynek. Wrogowie wszystkich sił postara się zapobiec nam dostać się do samochodu do ewakuacji. Gdy to nastąpi, będzie po prostu zobaczyć ostateczną film ze spektakularnych scen destrukcji. Faktycznie, jest to ciekawe i Call of Duty: Advanced Warfare (pasaż). Część gry, która jest również ważne – kolorowe i ciekawe filmy, w których bardziej szczegółowo opisane z faktu, że za kulisami „oficjalnej” rozgrywki.

Efekty

Ponownie, oglądania wideo. Opowiada, jak po globalnych ataków terrorystycznych „Atlas” było przywrócenie normalnego życia w kraju. Nasi przewodnicy – Gideon i Joker. Za nimi, siadamy w hoverbayk. Jedziemy na ruinach Detroit. Idź do Gedeona. Po znalezieniu zwłok stos na przystanek budynku i dostać się do środka. Ponownie, postępuj zgodnie z instrukcjami z niego spada. Tutaj powinniśmy się zachowywać jak najciszej, w każdym razie nie w celu przyciągnięcia uwagi osobistości w garniturach ochrony chemicznej.

Śmiało na etykietach na wyświetlaczu. Byliśmy nagle rzuca przeciwnika. To, aby nie tworzyć niepotrzebnego hałasu, powinny być starannie uboju nóż. W ten sam sposób drugi strzelanie wroga. Spotkanie z Gideon, a wraz z nim „oprihoduem” patrol, który natolknemsya po drodze. Po tym, będziemy atakować wiele nadmiernie agresywnych wrogów. Znów pójdziemy na znaczniki wzdłuż drogi strzelających niepotrzebnie agresywnych wrogów.

Spotykamy się z jego partii. Do obrony przed wrogiem wzmocnionej ostrzału, Katima przed maszyną „pogotowie”. Idąc do szpitala, możemy przeniknąć do jej domu i iść na drugie piętro. Nie są badane przy użyciu niewielkiej siły wroga i wspiąć się na dach. Po drodze złapał lekarza. Hojnie rzucać granaty ogłuszających. Następnie film, który pokazuje, jak niektórzy faceci uratować nas od śmierci. Idziemy w dół i usiąść na hoverbayki.

I po tym wszystkim najbardziej prosta – podążać Gideon i na co nie rozprasza. Po powrocie do zegarka bazowej straży epopei zestrzelić helikopterów. Nadal rozważyć przejście misji, Call of Duty: Zaawansowane Warfare.

polowanie

W tym rozdziale będziemy musieli udać się do Grecji. Wyśledzić osoba Aida, używając miniaturową kamerę. Idź do Ilona, ścieżka delikatnie usuwając parę przeciwników. Idziemy do domu: „Nie potu” Usuwanie wszystkich wrogów napotkanych na drodze. Potem wreszcie egzoszkielet. Przejmujemy zarządzania dronów bojowych, które będą wspierać porządek „Atlas”. Zastrzel trzech wrogów: najpierw idzie do wózka, a następnie – Dwie osoby w budynku. Potem wyprostował się z pozostałymi przeciwnikami.

Jak najszybciej zakończyć zamiatać, wyeliminuje większość z Hadesu. My go zniszczyć … ale kiedy nasza partia wchodzi do pokoju, okazuje się, że to nie była ta sama osoba. Wokół wszystko wysadza nas tłumy rózga wrogów. Zapewniamy pokrycie jednostkowej aż do UAV nie zostaje zestrzelony. Po tym, wybuchnął z okrążenia, jednocześnie obejmujące Ilona.

Aktywnie unikają snajperów, którzy namiętnie rzucone na nas z MORS. Kiedy Ilona z zespołem, możemy nacisnąć strzałkę nieznany ogień, a następnie zeskoczyć. Pokonać wrogie samoloty bezzałogowe granat elektromagnetyczny śledzić Ilona dalej. Nadszedł czas, aby rozliczyć się z snajpera: wybiera „Stinger” i hojnie obsypany gradem shooter wieży pocisków.

Kiedy to nastąpi, określony zestaw Ilonoj umieścić ładunek wybuchowy. Mamy ukryć i czekać na konwój. Kiedy wyjeżdża, eksplodować i zacząć zamiatać. Wyrywając drzwi na maszynie z Hadesu, jest gotowa do świętowania, ale tutaj są dociskane do ściany innego samochodu. Ilona będą miały najwięcej do walki Hades. Umierania, jak mówi, „Irons wie” – i daje nam pewnego rodzaju danych urządzenia.

Co jeszcze należy Call of Duty: Advanced Warfare (pasaż)? Inteligencja oznacza złowrogi spisek, którego wkrótce będziemy powiedzieć naszym sprzymierzeńcem sympatyczny!

utopia

Ilona wzywa nas do tajnej rozmowy. Dojeżdżamy i oglądać wideo z Flash Aida. Staje się jasne, że szef „Atlasu” był świadomy wszystkich ataków terrorystycznych długo zanim rzeczywiście spędzali. Wtedy żołnierze wpadli do pokoju: gone prawo Gedeona, a my Ilona pozostawanie w domach.

Na szczęście w tym momencie jest aktywny system bezpieczeństwa, a my jesteśmy w stanie poradzić sobie z wrogiem. Uruchomić po Ilona i wydostać się z bazy. Musimy iść kanałami, jak innych dróg ewakuacyjnych tam. Jak najszybciej opuścić zbyt śmierdzące tunele, spotykamy ciężki atak. Mamy tłumić dyskietek żołnierz granaty elektromagnetyczne, a następnie wykończyć. Jak tylko skończymy z tym przypadku, mamy w łodzi. Raz na lądzie, użyj liny i rękawice wspiąć się wyżej. Kiedy przychodzimy do kranu, widzimy kolejną rolkę.

W tym momencie prawie ukończyć grę Call of Duty: Zaawansowane Warfare (pasaż). Finał nie zajmie nam długo, ponieważ składa się z dość krótkiego poziomie.

ostatecznym

Latamy w „sercu” korporacji „Atlas”. Oczywiście, po drodze trzeba strzelać dużo jednostek wroga, który nie będzie w grozie naszej podróży. Po przyjeździe aktywować swój kolor i postępuj Gideona, który poprowadzi nas przez zalanych tuneli.

Skupiając się na markery wyświetlaczy nadal iść do przodu wzdłuż ścieżki vykashivaya wszystkich przeciwników. Osiągnięcie odpowiedniego miejsca, możemy przeskoczyć do otwartego włazu. Zatrzymać start rakiet, młotkiem na niego z dostępnego arsenału. Podczas tego ważnego procesu, główny bohater jest bardzo dużo idzie … Tutaj zostaliśmy powitani przez starca, ojca Willa. On jest za wszystkimi atakami terrorystycznymi. Nieprzyjemny uśmiech, stary drań zgaśnie nasze pancerzyków, tak, że ani my, ani Gideon nie może się poruszać.

Na szczęście, kiedy Irons zaczyna odchodzić, jest okazją do wypaść z kombinezonu. Dążymy złoczyńcę. Kiedy docieramy do balkonu, po prostu kliknij na te przyciski, to łajdak z naszej protezy lecieć w dół do ognia. Wszystko.

Zombie i inne okropności Supremacy dodatków

Im bardziej interesująca gra Call of Duty: Advanced Warfare? Zombie! Przejście z trybu kooperacyjnego, być może, ma się rozpocząć ze względu na to, jak w pozostałej części czymś unikatowym DLC nie świecą.

Po pierwsze, tryb start "Exo-przeżycie." Jak przechodzi (aby zabić jak najwięcej przeciwników), wydamy unikalny „martwicze” elementów wyposażenia. Ważne jest, aby starać się skutecznie maksymalizować zniszczyć Pruszcza nam wrogów. Ale najważniejsze – skóra zombie. Jak dostać się do Call of Duty: Zaawansowane Warfare? Zombie (pasaż) spowoduje się pocić nawet najbardziej doświadczony gracz!

Po drugie, konieczne jest, aby przejść przez dokładnie 50 (!) Rounds w najprostszych kart. Zalecamy grać sam, ponieważ jest znacznie przyspieszyć ten proces. Ważne! Nie potrzebujemy do utrzymania obrony przed końcem: po prostu wygrywa z powrotem kilkanaście rund w pierwszej mapie, kilkanaście – na drugim, itd. Kiedy lista miejsc w drugiej klasie, dla nich (identycznie) będzie musiał znosić przez 75 walk …

Z trzecią – wszystko podobne. Tylko w tym przypadku byłoby wygrać z powrotem sto rund. A dopiero potem otwiera poziom Riot. Doświadczenie dziesięć walk, oglądać film z ataku „Manticore” i zobaczyć tłum. Podjąć każdą broń schowany elegancko i uciec od wrogów. Wystarczy trzymać się przez pięć minut, po którym to będzie możliwe, aby uciec. Oglądamy końcowy film i podziwiając skórę zombie, które pojawią się w odpowiedniej sekcji.

To jest tak kończy tę część Call of Duty: Zaawansowane Warfare. Zombie – pass – podjąć wiele wysiłku, ale efekt jest tego wart!