752 Shares 9083 views

Co do paszy husky? Karmienie szczeniaka i dorosłego psa Laika

Husky pies rasy jest bardzo inteligentny, lojalny wobec swego pana, ma spokojny charakter. Te psy stały się prawdziwymi przyjaciółmi i ochraniacze na ludzi. Ale zanim zaczniesz psa, trzeba zrozumieć, co karmić Huskies.


zalety rasy

Husky posiadają szereg zalet w porównaniu do innych ras. Mają silny układ odpornościowy i spokojne usposobienie. Ponadto, można przechowywać Huskies w mieszkaniu miasta i prywatnego domu.

Te psy nie są zbyt wymagający opieki, lecz że są one zdrowe i piękne, należy podać jakiś czas, właściwego odżywiania i opieki.

szczeniak dieta

Kiedy szczenię zaczyna karmić się, należy zwrócić szczególną uwagę na reżim i jego rutynowego karmienia. Do trzech miesięcy życia szczeniaka powinny być karmione 5 razy dziennie. Gdy szczeniak dorasta, zmiana reżimu: karmienie odbywa się trzy razy dziennie. Sześciomiesięcznego szczeniaka mogą być przeniesione do dwóch posiłków dziennie. Musimy poświęcić dużo czasu husky. Opis prawidłowego żywienia, znajdziesz w tym artykule.

Karmienie potrzebne są specjalne naczynia, lepiej wziąć metalu, nie boi się zębów psa i będzie trwać przez długi czas.

Menu na cały dzień

Rano podawania powinien obejmować niskotłuszczowe produkty mleczne. Szczenięta powinny być podane do dwóch jaj przepiórczych do tkanki kostnej rosnącego szczeniaka był silny, a szkielet rozwijać się harmonijnie. Nadszedł czas, aby nauczyć się karmić Huskies.

Dla Husky wybrać jedną z dwóch opcji do karmienia:

 1. Naturalny pokarm, którym właściciel przygotowuje się
 2. Sucha karma i konserwy

W przypadku, gdy właściciel wybrał gotowej paszy, pasze powinny kupić dobrej jakości, a nie, aby zaoszczędzić pieniądze na swoich ulubieńców. Powinna to być specjalny pokarm dla szczeniąt. Karma Premium zawiera wszystko, co niezbędne dla rozwoju a składniki odżywcze szczeniąt. W przypadku tego rodzaju podawania psu być wystarczająca ilość wody. Do czterech miesięcy życia pasza jest lepiej moczyć w wodzie. Należy wystrzegać kanałów, które zawierają sztucznych barwników, białko soi i kukurydzy. Jeśli zignorujesz zasady, możliwe jest zepsuć żołądka Huskies. Opis gatunku sugeruje, że ten szlachetny psy i żywności powinny być odpowiednie.

Ryby i mięso w diecie

Gotowane w domu dla szczeniąt żywności powinny być zrównoważone. Aby przyzwyczaić psa do jedzenia mięsa i ryby powinny być stopniowe. W tym celu ryż gotuje się niewielką porcję mięsa w kilka dni później dodawać ryby, a nawet przez czas drobiu. Jednak ta opcja jest szczeniak jedzenie trwa wiele, nie tylko dużo czasu, ale również pieniędzy.

Okresowo, szczeniak należy żywności zawierającej warzywa i ryby. Ale to trzeba wiedzieć, że mrożone psy ryb husky rasy absolutnie nie wchłania. Surowe mięso szczeniak może być dokonane dopiero po 10-15 dniach po był przyzwyczajony do gotowane.

Cechy Husky karmienia dorosłych psów

Zazwyczaj psy nie są chciwi, ale każdy człowiek ma unikalny metabolizm, więc są tacy, którzy lubią jeść. Wszelkie Wyczyść swoją rasy mieszaniec husky lub.

Te psy mogą jeść tłuste mięso bez narażania i przeciążenie wątroby. Husky są północne psy którzy wolą tłustych. Ilość pokarmu powinna być obliczana w zależności od energii psa i jego osobistego działania. Trzeba karmić psa pełny, ale nie objadać, więc nie dostać nadwagę.

Ważne jest, aby karmić psa po szedł. Po pierwsze, trzeba karmić psa, a następnie gospodarz może być podjęta w odniesieniu do żywności. Bardzo ważnym tryb dla husky. Opis gatunku oznacza, że jest niemożliwe, aby przyznać, że zwierzę zjadło od stołu.

Wybór jedzenia

Więcej od bardzo wczesnego wieku psa trzeba zdecydować, jaki rodzaj karmienia zwierzę otrzyma. Jeśli wybrany jest suchy pokarm, konieczne jest, aby wybrać te, w których zwiększona zawartość tłuszczu i białka. Nie ma potrzeby, aby zaoszczędzić pieniądze na ich zwierzęta, i wybrać tylko wysoką jakość i odpowiednią karmę. Inaczej karmienie mogą zaszkodzić zdrowiu psa. pokarmy Premium zawierają substancje niezbędne do normalnego życia i zdrowia psa.

Jednakże suchej paszy zwierzęcej nie pokrycia zapotrzebowania na wodę, a więc przed wprowadzeniem do paszy moczyć przez piętnaście minut w ciepłej wodzie. Jak wiecie, psy husky bardziej aktywny, moc musi być odpowiedni.

Ale mimo wygoda dla właściciela, suche pokarmy mają swoje wady. Pies może po prostu znudzony suchej karmy, a ona będzie nie zadowolony pełny. Jeśli wystąpi taka sytuacja, należy zaoferować puszkach psa zdywersyfikować swój smak. Należy pamiętać, że samo jedzenie na różne sposoby do strawienia różne psy, więc trzeba wziąć odpowiedzialność za jego wyborem.

naturalnej żywności

Wybór naturalny pokarm dla psów, trzeba wziąć pod uwagę zrównoważony menu. Musi być regulowana w zależności od aktywności psa i jego wiek. Od prawidłowego odżywiania bezpośrednio na długość życia psa zależy od jej stanu zdrowia. Mięso powinno uczęszczać tygodniową dietę Husky. Opis rasy jest znany wszystkim, pies jest znany ze swojego piękna. Ale analfabetami moc zostaną odzwierciedlone w postaci zewnętrznego ucznia.

Menu powinno zawierać następujące produkty:

 • Mięso.
 • ryby morskie.
 • Zbóż.
 • Warzywa.
 • Jaj.
 • produkty mleczne.

Husky na mięso gotować lepiej. Korzystne jest, aby dać wołowinę, ale jest możliwe zasilanie mięso pies, królik kurczaka wołowego. Możliwe jest włączenie do diety i podroby: wątroba, płuca, nerki i innych, ale zaleca się, aby dać rzadko. Nie każdy wie, co karmić Husky jest wart, i to lepiej nie dać swoje zwierzę.

Mięso Huskies muszą być cięte na kawałki, mięso mielone nie zapewniają zalecane ze względu na charakter psów trawienia. Około 70% diety dorosłego Siberian Husky powinien być mięso.

Podając psu ryba musi przemienny tylko z mięsem. Zaleca się, aby dać gotowanej ryby morskie, z którego trzeba starannie usunąć kości.

Warzywa i mleko

Warzywa w diecie psa powinny być gotowane, podlać olejem słonecznikowym. Może to być:

 • Kapusta.
 • Dynia.
 • Marchew.
 • Ogórki.
 • Rzepa.
 • Cukinia.

Procent warzyw w diecie psa powinna wynosić co najmniej 20%. Zboża lepiej jest dawać w postaci płatków, ponieważ mogą one być przygotowane szybko, zaledwie Zatoki wrzątkiem i pozwalając jej zaparzenia. Mocniejszy żołądek jest inny mieszaniec husky.

produkty mleczne powinny być o niskiej zawartości tłuszczu. To może być jogurt, ser i jogurt. Produkty te są najlepiej podane w porannym karmieniu. Musimy pamiętać, że ciepłe jedzenie jest o wiele bardziej przydatne i lepiej wchłaniane niż zimno. Kiedy naturalne karmienie jest ważne, aby dać psu specjalne witaminy.

Husky karmienia, nie należy mieszać suchej paszy i naturalny wygląd. Wprowadzenie nowych produktów w diecie psa powinno być stopniowe, zaczynając od małych dawek i powoli rośnie. Na zakup żywności dla Huskies potrzebnych w specjalistycznych sklepach.

Okresowo, psy tej rasy jest utrata apetytu – to nie powód, aby alarm i cechy rasy. Jednakże, jeśli nie jest to utrata apetytu na więcej niż 2 dni, należy skontaktować się z weterynarzem o poradę.

Pies traktuje należy podawać wyłącznie w celu kształcenia i stałe traktuje psa Korzyści zmniejsza ich skuteczność. Zupa, kasza lub kości nie przyniesie żadnej szkody do psa, ale uczyni różnorodne w swojej diecie. Teraz, gdy wiesz, co karmić Husky do pet czuć się dobrze.

Decydując się dostać psa rasy husky, trzeba się przygotować na to, że jego moc nie jest tanie, trzeba poświęcić dużo czasu z nią na ulicy. Będzie to doskonały pies towarzysz dla całej rodziny i wartowni.