242 Shares 8153 views

Co jest cieczą skóry? Jego ręce są naprawy artykułów ze skóry

wyroby skórzane: buty, torebki, portfele, kurtki, rękawiczki – są w szafie prawie każdego człowieka. Ten tradycyjny materiał stosowany od wieków przez ludzi. W procesie skarpetki mogą pojawić się na wszystko rysy lub zadrapania. Jak zwrócić nowość, byłego oblicze rzeczy, naprawiane szkody tak, że to nie jest oczywiste? Sprawdzona narzędzie jest cieczą skóry. Ale najpierw – cechy materiału.

Opis Skóra

Ten unikalny naturalny materiał ludzkość używa od wieków. Pomimo niezawodności do produktów trzeba być bardzo ostrożnym z. Następujące etapy, które podczas pracy jest pożądane, aby umożliwić:

  • poddana obciążeniom mechanicznym, ponieważ pociąga za sobą utraty oryginalnego kształtu i wyglądu;
  • mokrzuteńki i skręcenie – będzie to prowadzić do odkształceń i krzepnięcie;
  • przyspieszyć suszenie gorącym pobliżu grzejników, żelaza, żelazo suszarki;
  • poddaje długotrwałego przechowywania w słońcu.

W wyniku interakcji z agresywnych chemikaliów na skórzanych rzeczy pojawiają się białawe plamy i przebarwienia, zmiany kolorów.

Kilka metod odzyskiwania ludowej warstwy powierzchniowej

W niektórych przypadkach konieczne jest, aby wyeliminować skutki przypadkowego uszkodzenia (otarcia, niewielkie skaleczenia) na powierzchni wyrobu skórzanego. Self-rozwiązać takie problemy, istnieje kilka sprawdzonych narzędzi, w tym tzw płynnej skóry. Ręce mogą być dość dobrze naprawione strącili skarpety buty lub zadrapania na płaszczu.

Sposób naprawy zależy od cech twardości grubości zasady jak również od rodzaju urazów. Konwencjonalne ścieranie łatwo zamalowane nitro z puszki aerozolu. Najważniejsze tutaj – aby wybrać odpowiedni kolor i delikatnie spryskać cienką warstwę składu zużytych miejscach. Pełny kolor produkt polecany przez specjalistycznym warsztacie.

Bliska cienką skórę pomoże self-made cieczy. Z rękami z tyłu produktu lub kawałek skóry z tej samej pipety kapiącą trochę acetonu. Natychmiast mała łopatka trzeba zeskrobać farbę rozpuszczony i starannie pomalować go wyciąć. Metoda ta jest od dawna znane szewców i produkty konserwatorzy jaszczur. Mniej jest to, że nadaje się tylko do przywrócenia małe, małe obrażenia. Pozbądź przelotowego cięcia może być tylko za pomocą skomplikowanej procedury przy użyciu specjalnych klejów i podłoży.

Płyn skóra z rąk

Co to jest rozpuszczalnik stosowany do uzyskania niezbędnych środków jaźni? Dostępne w handlu preparaty profesjonalnych są na bazie alkoholu, wody i barwników polimerowych. Mieszaninę łatwo absorbowane przez wypełnienie w uszkodzonych obszarach produktu.

uzyskać dokładnie taki sam skład jest bardzo trudne bez laboratorium chemicznym. Jednak farba akrylowa dopasowanie koloru może być stosowany zamiast. Ważne jest, aby pamiętać, że skóra nie jest płynny klej. Powłoki substancja i dekorują drobnych wad w produkcie napełniania uszkodzonego obszaru. Jeśli to konieczne, po wysuszeniu, można warstwę mieszaninę ponownie stosowane.

W różnych przypadkach, płyn na skórę:

  • buty naprawić swoje ręce (bita palce buty pięty), porysowany, mogą posiadać każda;
  • do renowacji mebli (zarysowania z pazurów kota);
  • przywrócić worki i rękawice (skaleczenia lub otarcia);
  • podczas wprowadzania nakłuć igły;
  • zamaskować inne drobne problemy.

Pierwsze zwolnienia tekstur na cienkiej lycry

Do pielęgnacji wyrobów skórzanych nie odnosi się wyłącznie do płynnej skóry. Z rękami posmarowane specjalnym szpachli i szpachli rozpylaczy. Jedną z cech tych narzędzi jest możliwość korzystania tylko na gładkich powierzchniach.

Aby przywrócić teksturowane oblicze wstępnie utworzony szablon wzoru. Pielucha zwykły papier powlekany z małą ilością substancji stosowanej do nienaruszonej lokalizację produktu. Otrzymany wzornik usunięto drukowanego ulgi w ciągu kilku godzin do wyschnięcia. Praca na odbudowę, na kilka sekund szablon jest dociskany do uszkodzenia natychmiast po nałożeniu drugiej warstwy farby. Metoda ta sprawi, że miejsce naprawy niezauważone.

Nie trzeba czekać na cuda: ciecz skóra

Ręce mogą przygotować pasty do butów, specjalny hydrofobowe, zmiękczanie mieszanki. Substancja zwana ciecz skóra jest tylko gęsty krem polimerów. Ten kit nie sklejają się ze sobą duże „rany” na torbie lub kurtce. Pomoże do uszczelniania małych przypadkowych uszkodzeń na przedniej powierzchni rzeczy, środek redukujący bycia pigmentowana warstwa wierzchnia.

Aby skorygować bardziej poważne problemy z rzeczą używane „Moment” lub poliuretanowego kleju rozpuszczalnego w wodzie. Looping „rana” uszczelniony z podłożem, w kilku etapach, z których ostatni – koloru.