446 Shares 9600 views

Wlać czosnek, nie yellower? Uczyć się i robić

Fakt, że czosnek ma właściwości antyseptyczne, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne działanie, znany wielu.

Przydatne właściwości czosnku

Ale to starożytnych roślin leczniczych również dobre protivoskleroticheskoe środków i może także wymienić leki stosowane w celu obniżenia ciśnienia krwi, cholesterol i zapobiega tworzeniu się płytek miażdżycowych w tętnicy. Pozwala to także na wydzielanie w przewodzie pokarmowym. Podczas epidemii grypy czosnku – niezbędne narzędzie: nocy podczas kolacji, każdy dzień jest pomocne do jedzenia kilka zębów. W przedszkolach, nauczycieli poprosić rodziców, aby umieścić w górnej kieszeni koszulki dla dzieci lub powiesić na szyi dziecka dużym zębem czosnku pod grubą nicią w celu zapobieżenia rozprzestrzenianiu się wirusa. Jednak jest to bardziej wygodne, aby umieścić czosnek w spodku na parapecie przedszkola.

my sami rosną

czosnek koszt jest dość wysoki w porównaniu z innymi warzywami. Dlatego możliwe jest, aby rozwijać własne. Najważniejszą dla tej kultury – podlewania łóżka z właściwą częstotliwością iw odpowiedniej ilości. Duża ilość stojącej wody na łóżku czosnku może zaszkodzić. Znajduje to odzwierciedlenie w zmianie koloru łodygi i liści. Wlać czosnek, nie yellower? Co do karmienia? Ze względu na fakt, że czosnek jest wiosna (posadzone na wiosnę) i zimą (posadzone w zimie, bardziej wydajne), nawożenie i podlewanie są różne. nawozy organiczne i kompost się najlepiej od jesieni, a odchody i odchody kurczaka, rozcieńczonego w wodzie w odpowiednim stężeniu, mogą być dodawane do spulchnionej gleby, na karmienie letnim. Pierwszy (sprężyna) żywienia – jest azotowe (potasu lub azotan amonu, mocznik) – 1 łyżka. Łyżka 10 litra wody, 2,3 litra roztworu na metr kwadratowy złoża. Po 15 dniach karmienia z nitroammophos: 10 litrów objętości i wszystkie podwaja materiału. Zapamiętaj te dane jest łatwe, więc problem „co wlać czosnek, nie yellower” Ci przestaje być takie.

Cebula – czosnek znajomy

Żółknięcie liści na początku maja, gdy obserwuje się rosnące cebulę. Powodem tego może być zarówno hodowle niewystarczające ogrzewanie gleby, mimo ciepłego powietrza.

I zanim masz nowe pytanie: „Co jest wlać cebulę, nie yellower?” Pierwszy łóżko z cebuli i czosnku (zbyt) Pomocna posypać popiołem drewna. Zawiesinę rozcieńczono z wodą (18 stopni, w stosunku 1: 6) nie zapobiega również łuk, jeśli kwiatowej nie podmokłych. To ostatnie może powodować żółknięcie liści cebuli i czosnku, a także chorób, takich jak Fusarium. Czosnek wlać do yellower nie wiedzą ci, którzy wielokrotnie to uprawiane i zbierane plony, obserwując wyniki.

W naszym własnym doświadczeniu, mogą upewnić się, że czosnek jest bardzo lubiący żyznej ziemi. Kwaśna gleba, która nie jest tak korzeń, rozcieńczono mąka dolomit lub wapna na kilka miesięcy przed ich wysianiem. Po naruszenia na jego ogrodzie takich manipulacji, to na pewno, aby uzyskać dobry plon i zawsze mieć świadomość tego, co wlać czosnek, nie yellower.