87 Shares 8120 views

Bowling "Arena" (Kirov) – popularne miejsce rekreacji

Kręgielnia "Arena" (Kirov) znajduje się przy ul. Vorovskogo, 50/1 na drugim piętrze centrum rozrywki "Koloseum". Tutaj zbierane są najlepsze rozrywki w mieście, więc kręgle są tak popularne wśród mieszkańców Kirowa.

"Arena" – instytucja kulturalna i rozrywkowa, gdzie zabawa i żarliwość mogą spędzać czas na jakiejkolwiek firmie. Personel kręgli chętnie udzieli wszelkich dostępnych usług i stworzy komfortową atmosferę dla turystów.

To, co czeka na Ciebie w "Arena"

Bowling "Arena" (Kirov) – kompletna kolekcja rozrywkowa dla osób w każdym wieku.

Chcesz się bawić? Lubisz aktywny odpoczynek? Czy jesteś pełen energii i energii i nie wiesz, gdzie umieścić to? Bowling "Arena" (Kirov) czeka na ciebie!

Klub do kręgli jest doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu. Tutaj możesz:

  • Zrelaksuj się;
  • Graj w kręgle;
  • Graj w bilard;
  • Świętuj urodziny, korporacyjne, organizuj turniej.

Wszystko, co jest niezbędne do komfortowej rozrywki, odbywa się na "Arena". W klubie znajdziesz 10 utworów. Tutaj możesz się zrelaksować i bawić z dziećmi, dzięki możliwości uruchamiania szyn dla dzieci na drodze.

A jeśli chcesz dreszczyk emocji i prawdziwy emocje, odwiedź jeden z turniejów organizowanych w klubie. Co więcej, co tydzień w weekendy o 12:00 w klubie odbywają się turnieje dla dzieci.

Bawiąc się z dobrą firmą jest przyjemne doświadczenie. Wśród gości klubu są nie tylko młodzi ludzie, ale także ludzie w średnim wieku. Aktywne wypoczynek jest interesujące i przydatne, szczególnie kręgle – miejsce, gdzie można ćwiczyć swoje umiejętności i umiejętności gry.

W klubie nie tylko gra w kręgle, jeśli chcesz, możesz odwiedzić salę bilardową i ćwiczyć z nutą lub obejrzeć filmy z całą rodziną.

Oferty z klubu gry

Kręgle "Arena" (Kirov) – doskonałe miejsce na świętowanie jakichkolwiek uroczystości. Oprócz świadczenia usług po atrakcyjnych cenach, czekają na promocje i rabaty:

  • Minus 10% za bar i wynajem na urodziny;
  • Minus 10% za bar i minus 20% na wynajem chodnika dla uczestników imprez firmowych;
  • Niepowtarzalna okazja dla członków klubu FSBKO (Federacja Bowlingu Sportowego w regionie Kirowa) oraz uczestników turnieju: projekt karty "League of Pros" i możliwość grania z dyskontem w wysokości 50% od poniedziałku do czwartku;
  • Zniżka dla studentów i gra promocyjna na specjalnej karcie;
  • Możliwość zaprojektowania karty klubowej "Nasza karta" z rabatem na grę do 50% w dni powszednie do godziny 17:00.

Cennik cen usług

Bowling "Arena" (Kirov) świadczy usługi w cenie od 350 do 750 rubli za godzinę. Zakres cen zależy od dnia tygodnia i czasu wypożyczenia toru.

Jeśli to możliwe, odwiedź klub "Arena" (Kirow, kręgle). Ceny usług świadczonych przez instytucję są demokratyczne i dostępne dla większości. Wybierz przyjemną rozrywkę po atrakcyjnej cenie.

Funkcje Klubu

Członkowie klubu mają możliwość zarezerwowania utworu z wyprzedzeniem, dzwoniąc do administratora telefonicznie.

Po pokazaniu dobrego wyniku gry masz możliwość dostania się do grona laureatów najlepszych graczy – rankingu, który jest opublikowany na stronie klubu. Jest to świetna okazja, aby ogłosić się jako doświadczony gracz i wziąć udział w turnieju organizowanym na podstawie klubu.

Korzystaj z usług klubu "Arena" i odkrywaj świat nowych hobby, niezapomniane wrażenia i wiele emocji. Klub bowlingowy jest gotowy powitać każdego dnia w tygodniu od 10:00 do 02:00. Zróżnicowanie czasu wolnego w kręgle "Arena".