150 Shares 8522 views

Dowiedz się, jak otworzyć domofon

Dzisiaj porozmawiamy o tym, jak otworzyć telefon do drzwi. Ale przedtem warto zauważyć, że nie ma uniwersalnych haseł dla wszystkich urządzeń. Każdy producent ustawia określony kod tylko dla swojego urządzenia. Dla innych nie pasuje.

Jak poznać skarbnicą kombinację interkomu? Jeśli instalator nie uznaje za konieczne zmiany hasła głównego, poniższe instrukcje pomogą Ci to zrobić. Jeśli zostały zmienione, musisz skontaktować się z działem obsługi technicznej urządzenia, aby uzyskać kod.

Teraz dowiemy się, jak otworzyć interkom z Metacom. Możesz to zrobić w następujący sposób: musisz kliknąć przycisk połączenia, a następnie wprowadzić numer pierwszego konta apartamentu w wejściu. Po wykonaniu tej czynności należy ponownie nacisnąć klawisz połączenia. W tym momencie na wyświetlaczu powinien pojawić się napis "COD". Następnie należy wprowadzić właściwy kod – 5702. Może się zdarzyć, że ta metoda nie działa. Następnie spróbuj następujących kodów: 65535, naciśnij przycisk, aby połączyć, a następnie 1234, naciśnij przycisk, aby połączyć się z 8. Drugą opcją jest 1234 przy użyciu przycisku połączenia, a następnie 6 przy użyciu przycisku połączenia i 4568.

Kilka słów o tym, jak otworzyć domofonowy model "MK-20 M / T" tego producenta bez jakiejkolwiek manipulacji klawiaturą. Nie miała i nie będzie miała takiego zabezpieczenia przed użyciem kluczy głównych. W związku z tym, gdy przesyłasz tak zwaną "tabletkę" bez migania do obszaru czytnika domofonowego, urządzenie automatycznie wejdzie w tryb programowania. Jeśli nie masz "tabletu", możesz zmusić go do otwarcia za pomocą klawiatury numerycznej. W tym celu wprowadź następującą kombinację: przycisk połączenia, a następnie przycisk 27, przycisk ponownego połączenia i 5702. Lub przycisk połączenia z przyciskiem 1, znowu połączony z przyciskiem 4526.

Teraz jak otworzyć domofon VIZIT. Tutaj trzeba pocić się z powodu różnorodnych modeli. Każdy z nich ma własną kombinację. Bardzo często na klawiaturze nie ma przycisków * i #, a zamiast nich klawisze "C" i "K" znajdują się odpowiednio.

Jeśli standardowe ustawienia tego domofonu nie zostały zmienione przez instalatora, drzwi powinny być otwarte podczas wprowadzania kombinacji * # 4230 lub 12 # 345. Urządzenia "Wizy" są również otwarte przy użyciu kodu * # 423 lub 67 # 890.

Jak otworzyć telefon drzwiowy tej firmy poprzez menu serwisowe? Wybierz # 999 – wejdzie do menu sterowania. Następnie czekamy na dwa krótkie sygnały, po których wprowadzamy kod główny. Wartością domyślną jest 1234. Ten interkom powinien odpowiadać krótkim sygnałem dźwiękowym. Jeśli kod jest nieprawidłowy, sygnał będzie brzmiał dwutonowo. Następnie można spróbować zastosować inne standardowe opcje kodu głównego – jest to kod 6767 lub 3535, 9999 lub 0000, kombinacja 12345 lub 11639.

Po wejściu do menu serwisowego można otworzyć domofon i wykonać inne czynności. Naciśnij 2, a następnie wstrzymaj i naciśnij #, znowu zaczekaj chwilę i wybierz 3535. To spowoduje otwarcie drzwi bez użycia klucza.

Przycisk 3 umożliwia zaprogramowanie klucza do telefonu domofonowego. Dlatego po naciśnięciu przycisku 3 w menu konfiguracji musisz podłączyć klucz do płaszczyzny czytnika i nacisnąć #, a następnie poczekaj na piszczenie. Dźwięk ten oznacza, że klucz jest zapisany w pamięci urządzenia. W tym samym czasie przycisk 4 usuwa go z pamięci interkomowej. To jest mądrość, aby otworzyć telefon do drzwi.