496 Shares 6929 views

Barwnik peeling do włosów ze skóry: przydatne wskazówki

Po farbowaniu włosy w domu pozostają często niechciane plamy na skórze, w rzeczywistości przeprowadzić tę procedurę dokładnie jest niemal niemożliwe. W rezultacie, często zdarza się, że masz ważne spotkanie szybko, a ty jesteś jak lampart. A następnie na całym Szukaj apartamentów zaczyna co szorować farbę do włosów ze skóry. Jeśli natychmiast zauważy zbędnych barwników, należy natychmiast usunąć plamy z wilgotnym wacikiem. W większości przypadków „spot” znajduje się w ciągu kilku minut po zabarwienia, ale jeśli masz szczęście, a plama wyschnie, płukanie wodą nie działa, można zastąpić go zwykłym lakierem do włosów.


Umyć włosy ufarbować ze skóry, gdyby miała czas wygrzewania:

  • pomóc uporać się z problemem można zazwyczaj do usuwania makijażu;
  • również spróbować użyć zmywacza do paznokci (w każdym razie jest to niemożliwe, aby zastosować go na twarzy).

Tak więc, jeśli niechciane plamy osiadł na czole, w pobliżu uszu, należy używać wyłącznie naturalnych produktów, ponieważ skóra w tych miejscach najbardziej delikatnych i wrażliwych. Peeling do farbowania włosów z twarzy, tak aby nie zranić? Istnieje wiele wariantów. To pierwszy sposób: Zwilż alkoholu Wata (wódka) i wytrzeć żądany obszar do zaniku farby. Jeśli w domu nie ma takich narzędzi, możliwe jest użycie zwykłego oleju roślinnego lub oliwy (słonecznik). Złuszczający peeling pomoże usunąć cząstki farby zakorzenione głęboko w głąb skóry.

Papieros popiół – to odpowiedź na pytanie co do szorowania farby do włosów ze skóry. Metoda ta jest bardzo nieprzyjemne, ale skuteczne. On, oczywiście, być bardziej odpowiednie, jeśli jesteś palaczem. Wziąć wilgotną watę i wpisać jakieś prochy (zanurzyć watę w nim), a następnie przetrzeć obszarów problemowych.

dobra rada

Gdyby nie „rozmaz” wszystko w jednym rzędzie, oglądać lekiem z wyboru, ponieważ skóra w ogóle inna. Pierwszą rzeczą, którą trzeba zwrócić uwagę na pełne bezpieczeństwo zabiegu.

Oprócz zwykłych narzędzi, które są łatwe do znalezienia w domu, można użyć specjalnych środków chemicznych przeznaczonych do tego celu. Peeling do farbowania włosów ze skóry profesjonalnych kosmetyków? Wiele związków chemicznych stosowane są gotowe do tego celu, na przykład, na przykład, może być „Utopik Cleaner”, „Hair Lekkie Usuń” i inne środki, które będzie można znaleźć. Należy jednak pamiętać, że są one dość drogie. Oprócz tych środków, dziewczęta wykorzystywane „Lock” – jak lokówki, poza tym kosztuje taniej. Należy zauważyć, że jest to o wiele bezpieczniejsze w użyciu naturalnych środków dla tych celów bez narażania skóry na szkodliwe wpływy. Dobry wynik w większości przypadków można osiągnąć nawet bez takich kosztów.

Wreszcie, mała

Jeśli nie chcesz, aby myśleć o tym, co do szorowania farbę do włosów ze skóry po zabarwienia, i zły na to, co się stało, lepiej zająć się tym na początku procedury. Jako opcja, spróbuj smarować krem (może być stosowany u dzieci). W tym przypadku, farba nie będzie trzymać, i to dość łatwo zmyć ciepłą wodą.