199 Shares 3914 views

Jak sadzić pomidory, aby uzyskać najwyższą wydajność.

Do tej pory, prawie żadnych warzyw mogą konkurować na popularności z długimi swoich ulubionych pomidorów. Na każdej działce możemy spotkać wiele różnych odmian pomidorów, ale często zdarza się, że nawet wtedy, gdy skręca w prawo rosnąć sadzonek, które ostatecznie znikną lub pomidory lub złe płodność. W co może być przyczyną? To bardzo proste, w rzeczywistości może nie wziąć pod uwagę kilka ważnych zasad, których należy przestrzegać podczas wsiadania. Jeśli nie wiesz, jak prawidłowo sadzić pomidory, aby skończyć z wysoką wydajnością – to ten artykuł jest dla Ciebie.
Przed sadzić pomidory, należy wybrać odpowiednie miejsce do lądowania. Warto pamiętać, że ich kraj – jest to rodzaj miejsca, więc podczas sadzenia pierwszą rzeczą, trzeba spojrzeć na krzakach wystarczająco dużo światła w cieniu drzew, nigdy nie daje dobre plony, aw najgorszym po prostu zginąć. Wybierz miejsce do lądowania obok karłowatych roślin, z dala od ogrodzeń i ogrodów, które mogą rzucić cień na nich. Pamiętaj, że im dłużej krzak pomidora słońce będzie świecić, tym szybciej będzie rosnąć ula i jak sledstvie- rosnąć i zbiorów.
Terminowe podlewanie – jest również bardzo ważnym punktem w opiece pomidorów. Jak widać, pomidory – dość soczysty owoc, lub bardziej precyzyjnie, są one 90 procent wody, to znaczy, aby uzyskać dobry plon pomidorów, należy podlewać krzaki z prędkością 250 mililitrów cieczy na krzaku na cotygodniowym.
Teraz, gdy wiesz , jak sadzić pomidory. Przestrzeganie tych zasad już zwiększył prawdopodobieństwo uzyskania dobrych zbiorów kilkakrotnie. Jednak może to być za mało. Gleba może być dość żyzne i nie zapewnia odpowiednich krzewów odżywiania, więc warto pomyśleć o jego dalszego wzbogacania składników odżywczych.
Zabrudzenia niezbędnych związków azotu z najwcześniejszych stadiach rozwoju i kontynuować karmienia aż do początku powstawania jajnika. Fakt, że nawozy mieć negatywny wpływ na kształtowanie jajnika i bez ich stosowania będzie bardziej obfite. Po jajnik ostatecznie utworzona, można kontynuować do nawożenia roślin.

Ogrodnicy uważają, że liczne krzewy kwitnące pomidorów jest już gwarancją dobrych zbiorów. Po części mają rację, ale w większości przypadków zdarza się, że kwiaty spadać, a nie konieczności rezygnacji jajnika. Fakt, że formacja owoce bezpośrednio wpływa na jakość pełnego zapylania i pyłku. Ludzie, którzy mają obok ogrodu jest pasieka, martwiąc się o to nie jest konieczne, a reszta może być stosowany metodę sztucznego zapylania. Jest to bardzo prosty sposób, to jest w fabryce za pomocą trzonu z wytrząsaniem w kwitnieniu. Potrząsanie powinny być przeprowadzane kilka razy w tygodniu, od 8 do 13 godzin.

Mamy już zorientowali się, jak sadzić pomidory, jak je nawozić i zapylać, teraz za część zabawy – żniwa. Kiedy pomidory są już wisi w całej okazałości i kiwać jego rumiany boki, nie powinien biec na oślep i odebrać je wszystkie bez wyjątku. Dać owoce tak długo, jak można powiesić na krzaku. Faktem jest, że im dłużej owocem będzie powiązana z rośliny macierzystej, tym bardziej smaczne i aromatyczne to będzie. Wynika to z faktu, że cechy smakowe pomidory są bezpośrednio zależne od zawartości kwasów i sahara.Teper kiedy zorientowali się, jak sadzić pomidory, zobaczmy, w jaki sposób ich przechowywania.
Nie przejmuj się, jeśli owoce są już nie rumienić, mimo upałów. Konkretnie może to spowodować utratę koloru: spowalnia lub nawet całkowitego zatrzymania w wielkiej ciepła końcowy etap wytwarzania pigmentu barwiącego. Przechowywanie tego warzywa ma też swoje sztuczki: można odebrać niedojrzałe pomidory – zwiększy to jego trwałości kilku dni, ale jakość produktu, niestety, zbyt wiele razy gorzej. Będzie to miało wpływ nie tylko właściwości smakowe pomidorów, ale również od ilości witamin i pierwiastków zawartych w niej śladowych.
Teraz, gdy wiesz, jak sadzić pomidory. Skorzystaj z tych porad i tego warzywa jest nie tylko smaczne, ale także użyteczne dla Ciebie i Twojej rodziny.