689 Shares 7478 views

Jak zawiązać haczyk z jednym palcem: opis obwodu, zdjęcia

Rękawiczki bez palców, czyli rękawiczki bez palców, bardzo wygodny w użyciu w zimnej pogody. Mróz, nie zostaną zapisane, ale przyczyni się do ogrzania rąk w offseason. również takie akcesoria pokrewne wzory ażurowe, w stanie ozdobić suknię panny młodej lub być prawdziwym wydarzeniem szafie jesienią.

Szydełka im nie jest trudnym zadaniem, jednak za konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad zadowalająca jakość wyniku.

Typy z jednym palcem

Pomimo faktu, że często wszystkie igły akcesoria dziewiarskie, istnieją sposoby, aby zaczepić jednym palcem. Opis Program dla początkujących znacznie łatwiejszego procesu. Ten artykuł omówi główne rodzaje jednym palcem, metody wiązania i innych zaleceń.

Tradycyjnie, wszystkie istniejące modele można podzielić na kilka podstawowych typów:

 • Proste, bez związanego z kciukiem.
 • Kciukiem.
 • Rękawiczki bez palców.

Ten ostatni typ składa się z części głównej, która zamyka ręki, pozostawiając wolne palce i górnej, które mogą być noszone na górze ochrony przed zimnem. Model ten jest dość skomplikowany. Ponieważ ten artykuł jest przeznaczony dla początkujących, omówione zostaną dwa pierwsze gatunki.

cechy szydełka

Każdy z tych typów można podłączyć szczelne lub filigran wzór. Jeśli zdecydujesz się na drutach hak z jednym palcem (obwód opis poniżej), należy pamiętać, że są one nieco różnią się od tych produktów wykonana przy pomocy igieł. Są to:

 • W mniejszym stopniu sprężystości.
 • Większość grubość internetowej.
 • Stosunkowo dużą sztywność.

Wszystkie te czynniki muszą być brane pod uwagę przy wyborze przędzy i hakiem. Jeśli zdecydujesz się na drutach gęsty produkt, nitka jest lepiej wybrać cieńsze, aby nie dostać zbyt grube płótno. Wzór nie powinien też być zbyt obszerny, albo stać rękawice rękawice bokserskie. dzianiny gęstość powinna być regulowana i stosować się do „złotego środka”. Zatem, rękawiczki bez palców tkaniny są miękkie i umiarkowanie mocno.

Biorąc pod uwagę, że jednym palcem do mankietów, wykonane hak, nie jest dobrze rozciągnięty, można podzielić z zapięciem w postaci przycisków.

Ciepłe rękawice haczyk: schemat opis

Te akcesoria mogą być podłączone za pomocą pojedynczego kawałka płaskiego lub okrągłe. Pierwsza opcja jest bardzo wygodne, aby umieścić zapięcie na nadgarstku. Mitts internetowa składa się z mankietu i częścią główną.

Mankiet może być połączona mocno elastyczną konstrukcję, która pozwala na lepsze dopasowanie produktu dłoni i ogrzewać. Jednak można się bez niego obejść, łącząc go z tego samego wzoru jak w sieci bazowej.

Bardzo atrakcyjny wygląd rękawice mankiet, który działa jako główny dekoracji i sięga prawie do łokcia. Jej drutach jakiś podłużny wzór lub ozdobione haftem, koralikami i innymi dekoracjami. Wiele stałe lub zawieszone są doskonałe wzorce stałe związać hak ciepłe rękawice. Opis schemat zaproponowany w tym artykule.

Bez palców Rękawice bez palców

Te akcesoria mogą być podłączone po prostu gładkie tkaniny z otworem na kciuk. Ten sposób wykonania jest bardzo prosty, a wielu tkaczy kocham go za to, że nie ma prawie nie ma miejsca na pomyłki.

Rozpocząć drutach, zwykle na dole. Po wykonaniu pomiaru provyazyvaniya i próbki kontrolnej oblicza się liczbę pętli do wytwarzania wstęgi. W przyszłości trzeba ciągle próbować dziewiarskich do ramienia.

Decyduje o rodzaju dziewiarskich (część płaską lub koliste rzędy) rozpoczynają pracę:

 • Knit mankiet. Minimalna wysokość – 5 cm.
 • Następnie provyazyvayut odległości od przegubu do dna otworu za pomocą kciuka – 3-5 cm (w zależności od wielkości dłoni).
 • Palec otworu: łańcuch ściegów (2-3 cm) provyazyvayut poprzedni rząd w kolumnie, pozostawiając otwór wystarczający do gwintowania PIN.
 • Kontynuuj dziewiarskich internetowej bazy kolumn powietrza pętla provyazyvaya na łańcuchu wzorca.
 • Gdy wysokość ostrza osiągnie dolne paliczki Mitt gotowy.

Długość produktu może być nieco mniejsza, dzięki czemu udaje się tylko do kości palców. Wszystkie otwarte krawędzie muszą być starannie związać.

Mitts związane z kciukiem

Rodzaj jednym palcem, które obejmują kciuk dziewiarskich, dzianiny niemal dokładnie tak samo jak w poprzednim modelu. Różnice zaczynają po zakończonej produkcji głównych części.

Knitting kciuk trzeba wykonać kilka koliste rzędy na całym obwodzie otworu z tyłu. Konieczne jest, aby upewnić się, że otrzymany materiał nie jest zbyt szeroka i nie nadymać się jak falbanki. W tym celu powinien być stosowny w zasięgu ręki.

Konieczne jest również, aby uniknąć zaostrzenia internecie. Wysokość palce muszą być małe, około 1-2 cm. Jej górna krawędź powinna związać jak również wszystkich innych jednym palcem krawędzi.

rękawice ażurowe haczyk: schemat opis

W celu uzupełnienia sukienki wieczorowe i ślubne, a także w produkcji kostiumów dla małych mody lekkie bawełniane dzianiny akcesoria. Ażurowe wzory są stosowane do mocowania haka dekoracyjne z jednym palcem. Diagramy opisujące takie wzorce proponowane w poniższych fotografiach. Nadają się one do pracy. Ozdoby mogą być stosowane do wytwarzania i kołnierzy i części głównej.

Należy pamiętać, że zbyt duża próbka nie nadaje się do rękawic z jednym palcem. Wyjątkiem jest produktem o bardzo cienkich nici. Jak ciepłe rękawice hak (opis obwodu oferują również wiele zasobów online), delikatne akcesoria mogą mieć tylko dziurę lub odnośną część kciuka.