757 Shares 6121 views

Przegląd firma modeli Nissana. Teana 2013 – nowy biznes sedan

wiosną tego roku w Nowym Jorku rozpoczął się roczny Auto Show, gdzie Nissan Corporation, a także wielu innych producentów, wprowadziła na rynek swój nowy model.

Rynek samochodowy w USA jest flagowym światowego przemysłu motoryzacyjnego. Nic dziwnego, że każdy producent samochodów jest zobowiązana do przedstawienia nowości w salonach to avtovystavok. Jednym z nich jest nowy Nissan Teana 2013 modelu roku.

Nazywa korporacja, która produkuje samochody tej marki, zdobyte na przestrzeni lat. Jego historia sięga jedenastego roku ubiegłego wieku, kiedy to syn właściciela jednej z restauracji w Tokio, wrócił z USA do ojczystej Japonii, organizowanym przez „Vayshin Sha”.

Przez długi czas firma „patrzeć” na rynku, będąc zaangażowany w produkcji samochodów ciężarowych, autobusów, a nawet silników dla statków i łodzi motorowych. Warto zauważyć, że do tej pory, firma rozwija i produkuje silniki i jeden z działów firmy Nissan produkuje łodzie. Pierwszy samochód osobowy został wydany dopiero w 1931 roku

Nad czasem minionym wydała ponad serii modeli samochodów, z których wielu stały się klasykami marki. Na przykład, SUV Patrol, wydany w 1951 roku i jest sukcesem do tej pory. Segment samochodów klasy biznes jest mocno zakorzenione Nissan Teana.

2013 zapoczątkowało produkcję trzeciej serii tego modelu. Ten samochód jest wyznawcą Nissan Cefiro, które zostało wydane wcześniej w Japonii, od 1988 do 2003 roku. Aby uzyskać szczegółowe informacje sedany wychodzi na rynku amerykańskim pod nazwą Nissan Maxima i Infiniti I30.

Na wystawie zaprezentował trzecią generację Nissan Teana. 2013 powinien być początkiem jego seryjnej produkcji w Ameryce, gdzie ma nieco inną nazwę – Altima. Konieczne jest wyjaśnienie, że jest ona dostosowana do amerykańskiego modelu rynku. sprzedaż domów Nissan Teana 2013 w Rosji planowane jest na koniec tego roku.

W 2012 roku ponad 75 tysięcy sztuk tej marki, co pozwoliło firmie na rozpatrzenie czwartego sprzedaży były sprzedawane w Rosji.

Nissan Teana którego specyfikacje zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających kierowców, wydane na światowym rynku od 2003 roku. Wielu uważa to wygodny i idealny stan samochodu, zwłaszcza w odniesieniu do stosunku ceny do jakości.

Od 2003 do 2008 roku, rosyjskie wozy zaopatrzenia rynku z fabryki w Japonii, aw 2009 rozpoczęła sprzedaż tego biznesu sedan, wydany w fabryce w Petersburgu. Ta roślina wytwarza modele Nissan Teana oraz Murano. 2013 musi być początkiem seryjnych modeli produkcyjnych Almere na linii AvtoVAZ.

Ale głównym eksporterem jest nadal Ameryka, gdzie prawie wszystkie modele marki Nissan cieszył się wielkim sukcesem. W 1958 roku, pierwsze dostawy, a już w 1964 roku firma weszła w pierwszej dziesiątce dostawców zostały popełnione. Od 1962 roku wszystkie samochody tej marki „pływać” w Europie. W Rosji, Nissan oficjalnie wydana dopiero w 2003 r. Jednak rosyjscy kierowcy znali modelem Grupy Dzięki „szary import”.