755 Shares 6074 views

Charakter przez kolor włosów, lub Takie różne i piękne

Blondynki są urocze i lekkie

Można powiedzieć, definiując postać przez kolor włosów, że dobre i sentymentalne, marzycielskie i niestabilne stworzenia są blondynami. Mają zwiększoną zawartość estrogenów, a to od razu odczuwane są przez mężczyzn. Dlatego wśród blondyn jest tak wiele Cinderella. Delikatne i urocze plotki, jasne i czyste powietrze zbierają złamane serce i wygrają w loterii życiowej.

Blondynki są zmienne nie dlatego, że są podstępne, ale dlatego, że są bardzo podatne na wahania nastroju. Opisując naturę koloru włosów, można powiedzieć, że są one bardziej słabe niż silne. Idealizując rzeczywistość, mają tendencję do upiększania, a nawet kłamstwa, tak że wydawało się to trochę lepiej, niż jest.

W przeciwieństwie do popularnych przekonań, nie mają nadmiernych ambicji i są raczej skromni. Raczej mają wiele romantyzmu, wrażliwości i chęci wylania łez na wszystko. Skręceni w chmurach rzadko żyją w prawdziwym życiu, więc wśród nich jest niewiele pracujących i obliczających kobiety biznesu.

Wspólnie wolą podążać za mężczyzną, polegając na nim we wszystkim, prawie nie wykazując żadnej inicjatywy, bardziej uciekając się do zachcianek i głównego argumentu – łez. Jeśli wybierzesz znak przez kolor włosów wśród partnerów, to blondynka jest blisko brązowego lub brunetki. Te kobiety czują się dobrze w rodzinie, całkiem zadowolone z roli słodkiego zepsutego dziecka przydzielonego im.

Brunetki są silne i celowe

Charakterystyka koloru włosów brunetek: należy zauważyć, że mają świetną wiedzę i organizację. Oni jasno wiedzą, czego chcą, i są gotowi zrezygnować z części swoich zasad w celu osiągnięcia celu. Nigdy nie poddają się całemu odczuciu, bez śladów, a jednocześnie są namiętni i wyrafinowani, chociaż nie wstydzą się. Pomimo tego pycha i inteligencja nie pozwolą im zmienić człowieka, wolą raczej z nim złamać, a nie kraść skrycie.

Są odważni, ryzykowni, stanowczy i zimno, szybko znaleźli drogę w trudnych sytuacjach. Charakterystyka koloru włosów brunetek, przycięta krótko i stylowo, wraz z resztą zalet wesołych i żarliwych. Być może obecność w ciele podwyższonego poziomu testosteronu powoduje ich coraz większy wysiłek. Wyrażają duże zainteresowanie nauką i poszukiwaniem informacji, jak eksperymentować. W rodzinie chcą rządzić, ale nigdy nie narażają na niebezpieczeństwo dobrego samopoczucia swoich dzieci, ponieważ brunetki są tylko szalonymi matkami.

Brązowo-włosy – spokojny, wygodny i towarzyski

Najliczniejszą częścią populacji jest brązowo-włosy. Są po prostu stworzone, aby mieć rodzinę, opiekować się żonami i matek. Atrakcyjność jest im przez naturę, z tych, którzy są w stanie poprawić i wzmocnić dar, stają się prawdziwe piękno. Zawsze mają dużo przyjaciół, ponieważ są bardzo komunikatywni.

W przyjaźni z mężczyzną, brązowo-włosy kobiety muszą być bardziej ostrożni, a nie opóźniać tego, inaczej mężczyzna, biorąc pod uwagę brunetowłosą kobietę za najlepszego przyjaciela, nigdy nie widzi kobiety w niej. Małżeństwo czyni je szczęśliwymi żonami, ekonomicznymi i kłopotliwymi, a także troskliwymi matkami.

Czerwony – ogień i izolacja

Raczej rzadko występuje prawdziwy czerwony kolor włosów. Ludność świata wynosi tylko 3% rudowłosej ludności. Zielonookie dziewczyny z rudymi włosami przyciągają ludzi jak magnes, ale pary rzadko spotykają się, jak kobiety są szybko temperowane i nie słuchają opinii kogoś innego, mając własne. Rudowłose kobiety są bardzo dociekliwe, nieustrasznie idą naprzód, chociaż szybko zmęczą się, a nawet mogą zrezygnować ze swojej pozycji i wskakują do cichego zakątka – do odpoczynku.

Charakter człowieka według koloru jego włosów jest określony dla czerwonego, równie odważnego, nadzwyczajnego i silnego. To nie na nic, że urodził się przysłowie o czerwonej bestii! Mimo przeszkód, a nawet ostracyzmu (w czasach starożytnych wszyscy rudowłosy uważano za czarodziejki), bronią własnej opinii. Naciskaj na rudowłosa dama nie może w żadnych okolicznościach lepiej zgadzać się z nią lub udawać, że przegrywasz. Ale potrafią myśleć poza pudełkiem i twórczo.

Chcę zakończyć, pragnąc, aby drogie mężczyźni nie ufały opisom i cechom. Niezależnie od koloru włosów ma ukochane włosy, ciesz się bogatą paletą uczuć i tęczy twoich relacji.