216 Shares 6297 views

Porady i wskazówki, jak wyglądać jak milion, nie wydając dużo pieniędzy

Moda w życiu codziennym nie musi kosztować fortuny. Dowiedz stylowy wygląd, nie wydając go.

Naucz się priorytety

Ludzie często wydają ogromne sumy na luksusowych elementów odzieży, które są noszone tylko raz lub dwa razy na specjalne okazje. Jednak większy sens wydać dużo mniej pieniędzy na rzeczy, które są gwarantowane, aby zawsze nosić. Dlatego kupować jakości jeansy, ładna koszula, solidne buty, które można nosić przez wiele lat. zostanie położony na te rzeczy codziennie i stale będzie wyglądać świetnie. A jeśli potrzebujesz luksusową suknię na raz, to zawsze można go zatrudnić.

Ryzyko i umieścić wszystkie białe

Niezależnie od tego, czy spędził na białym rzeczy fortuny czy dwadzieścia dolarów, biały zawsze wygląda świetnie i stylowy. Natychmiast zacznie emitować pewności siebie, dobry smak i znaczenie.

Drobiazgi odgrywają ważną rolę

Na drogie wysokiej jakości rzeczy zawsze proste szwy nie są wystające nici, guziki, przyciski i zawsze były bardzo silne. Sprawdź wszystkie drobne szczegóły przed zakupem rzeczy i myśli o tym, jak długo będzie trwać. plastikowe przyciski i błyskawicznie przerwa, więc lepiej elementów jakości zakupu lub wymienić tanie rzeczy na lepsze w tych rzeczach, które mają już dostępny.

Dodać trochę złota

Jeśli dodać trochę złota na strój, to natychmiast zaczynają szukać droższe. Twój cel – aby nie przesadzić. Kilka biżuteria złota, takie jak kolczyki czy bransoletki, więcej niż wystarczająco. Nie trzeba nosić marynarkę ozdobioną złotymi cekinami lub lśniące złoto torebka – wygląda głupio.

Odzież z ziemistych odcieni szybko tracą kolor

Odzież takie odcienie po kilku praniach zaczyna wyglądać tanie i stare, dlatego należy ich unikać. Zamiast wybierać pastelowe lub jaskrawe kolory, które są bardziej prawdopodobne, aby dobrze wyglądać dłużej.

Mieszanina tekstur zawsze wygląda świetnie

Dodaje luzem do stroju, a także sprawia, że bardziej interesujące, nawet bez dodatku biżuterii i akcesoriów.

Koronka zawsze dodać kobiecości

Jednak ważne jest, aby korzystać z koronki z umiarem. Jeśli sukienka ma mały element, koronki – to jest dobre. Jeśli bluzka ma koronki wykończenia – świetnie. Ale w żadnym wypadku nie jest konieczne, aby nosić strój, który jest wykonany w całości z koronki. Istnieje duża różnica pomiędzy koronką stosowanych w wysokiej mody i koronki stosowanego w produkcji masowej, więc najlepiej jest używać ich oszczędnie.

Nigdy nie powinno się nosić cekinami i fałszywe klejnoty

Wygląda to głupie i tanie. Zbyt wiele odzież wysokiej mody w dużym stopniu polegają na tych elementach, ale są prawdziwe perełki są wykorzystywane, więc jeśli nie może sobie pozwolić na oryginalne, nie starają się powtórzyć te stroje, wykorzystując fałszywe kamienie.

Sztuczny zamsz – zawsze dobry wybór

Jeśli chcesz nosić drogie wyglądające kurtkę, faux zamszu – to twój wybór. Możesz zdecydować się na sztucznej skóry wyglądać bardzo fajne i bezczelny, ale jest mało prawdopodobne, aby znaleźć dobrego materiału skóropodobnego. W większości przypadków, to wygląda bardzo tanie, a syntetycznego zamszu zawsze wygląda bardzo dobrze.

Dostać torbę wysokiej jakości

W niektórych przypadkach trzeba będzie innego wyjścia i trzeba poświęcić trochę. Kiedy wybierzesz swoją torbę, zawsze wybierać twardą linię, jak będą kształtować przytrzymać dłużej i są bardziej prawdopodobne, taka torba będzie wyglądać dobrze przez długi okres czasu. Jeśli mówimy o kolor, to należy trzymać z neutralnych kolorach, takich jak czarny lub biały. Można również zwrócić uwagę na kolor beżowy, jak również kolory kamieni szlachetnych, takich jak szafirowe niebieskim lub szmaragdowej zieleni. często wyglądają dobrze, nawet jeśli torba jest wykonana ze sztucznej skóry. Oczywiście, należy unikać biżuterii, frędzli i haftu na torbie.

Należy zwrócić uwagę na materiały

Tani naciągania tkaniny jest zazwyczaj bardzo szybko tracą swój kształt i nie wyglądają imponująco jako całości. Zamiast tego, należy wybrać strukturyzowanych tkanin, takich jak neopren, albo zdecydować się na naturalne tkaniny, takie jak len, bawełna i tweed. Zwykle wyglądają bardziej kosztowne, nawet jeśli nie trzeba wydawać bardzo na nich.

Trzymać się jednego koloru

Jednokolorowe ubrania zawsze wygląda bardziej kosztowne niż ten, na którym znajdują się wzory i projekty. Jeśli chcesz mieć na swoim ubraniu był wzór, upewnij się, że jest jednolita. Jeżeli wzorzec nagle zmienia się lub zostanie przerwany, jeśli wzorzec kończy się nagle w środku, a następnie zaczyna się ponownie, oznacza to, że producent stara się zaoszczędzić na tkaninie. Jak widać w produkcji luksusowych marek.