695 Shares 2734 views

dyni przepis

Wiele z nich może być zaskoczony tym, że dynia jest nie warzywem, a na pewno nie owoc, a najczęstszym jagodowych. Niezupełnie, choć powszechne, ale nawet więcej niż to – nietypowe. Po pierwsze, zawiera wiele minerałów niezbędnych dla zdrowego człowieka, ponieważ nie jest w jakikolwiek inny owoc. A dynia może nauczyć okresowego. Jest potasu i magnezu i żelaza i miedzi oraz fosforu. Istnieją odmiany niejadalne, Indianie używali ich jako butelką wody. W te butelki wody przez długi czas pozostaje chłodna i nie kwitną.

Jednak ten Berry jest bogate w wiele witamin. Takie jak, B, C, E, PP, D i T. To ostatnie jest zresztą bardzo rzadko – polepsza procesy metaboliczne w organizmie i pomaga utrzymać młodzieży w nadchodzących latach.

Przypadkiem, że dieta dynia przewidziany dla wielu chorób w przewodzie pokarmowym, zaburzeń metabolicznych, zaburzeń ośrodkowego układu nerwowego i choroby układu sercowo-naczyniowego. Dynia – przepis z wiekiem. Dynia maska korzystny wpływ na skórę. Kosmetyczki polecam robi im 3 razy w tygodniu. Czas trwania kursu – 2 miesiące.

Najważniejsze w dyni jest to, że jest bardzo smaczne i pożywne. Istnieje ogromna różnorodność potraw z nim, z których niektóre zapoznaliśmy.

Naturalnie, dynia przed gotowaniem trzeba oczyścić, sprawa nie jest praca, i nie wymaga specjalnej wiedzy i specjalnych umiejętności. Przed gotowaniem jest zazwyczaj pokroić w kostkę lub kliny, aby przyspieszyć proces gotowania. Pestki dyni są również cennym produktem. zostały one usunięte, oczyszczone włókna i suszy. Są one następnie palona i spożywane jak również wykorzystywane do produkcji oleju z dyni.

Dyni Przepisy dla dzieci

Słodki dyni:

  • W mleku wrzenia umieścić kawałki dyni z dodatkiem soli i cukru. Kiedy dynia zmięknie, zasnąć w rondlu prosa. Kucharz owsianka powinno być konieczne aż gotowane proso, przed podaniem, umieścić w maśle zbóż.
  • Posiekane prażone dynia gotowana w maśle. W tym samym czasie ugotować gęstą owsiankę z mlekiem. Kasza zmieszano z dyni i jednego jaja dodaje smak cukru, szczyptę soli, 60 g przemytego skrzepu i pół szklanki rodzynek. Następnie otrzymaną masę nanosi się na blasze, smarowane margaryną i pieczono w piecu w ciągu godziny.

Dynia recepta dla dorosłych i dzieci:

  • Plastry dyni smażone w mące z roztopionym masłem. Ziemniaki gotuje się oddzielnie. Na talerzu położyć ziemniaki, posypać ziołami i top – plastry dyni. Na szczycie naczyniu wypełnionym kwaśną śmietaną.
  • Plastry dyni paneer w krakersy lub mące i smażone w oleju roślinnym. Tak szybko, jak są one przewrócił się do tyłu, to wlać roztrzepane jajka. Danie jest pokryta kapelusza i pozostaje na ogniu przez kolejne 5 minut.

Przepis Sałatka z dyni

  • Marchew, jabłka, miąższ dyni w równych proporcjach wciera na tarce i garbowana z kwaśną śmietaną lub majonezem. Soli i cukru dodaje się do smaku. Na wierzchu sałatki posypane ziołami.
  • Dyni i jabłka ruszt. Orzechy włoskie są waliło i napełniać mieszaniny. Na górze sałatka podlewane porzeczki sok i cytryny.

Dynia przepis dla smakoszy

  • Do tej potrawy trzeba będzie niewielką dynię. Ostrożnie odciąć górną krawędź, wyjąć nasiona i miąższ z wnętrza, lepiej jest łyżka z długim uchwytem. Przygotowany farsz z mielonej wołowiny, smażonej cebuli, pietruszki, koperek, pieprz czarny. Garmażeryjnych napełniania wewnętrznej wnęki dyni. Odcięta górna tylna zabezpieczona meczów. Piec potrawę w piekarniku przez godzinę.

I, oczywiście, nie możemy ignorować faktu, że dynia – wielki horror na Halloween, szczególnie jeśli umieścić wewnątrz świecę i wyryć na nim podobieństwo ludzkiej twarzy.